Keystone logo
University of Parma Master toidukvaliteedi süsteemides ja gastronoomia juhtimises
University of Parma

Master toidukvaliteedi süsteemides ja gastronoomia juhtimises

Parma, Itaalia

2 Years

Itaalia keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Segatud, Ülikoolilinnakus

* Õppemaksud sõltuvad proportsionaalsest õppemaksusüsteemist: https://en.unipr.it/studying/tuition-fees-and-scholarships-2020-2021

Sissejuhatus

Kvaliteedi ja gastronoomia (toidukvaliteet) toidusüsteemide haldamise magistrikraad on osa Itaalia põllumajandustoiduainetööstuse täiustamise protsessist, mis tunnistab Parmat Itaalia üheks olulisemaks tööstusrühmaks, mida tuntakse kui "Itaalia toidu orgu" ”. Toiduorus loodi riiklikes toiduainetööstuses ainulaadsete teadmiste kogum koos õpilaste vastava tähelepanuga, kes näevad seda tööstusreaalsust konkreetse professionaalse väljundina.

Toiduainete tootmise juhtimine nõuab praeguses rahvusvahelises konkurentsitingimustes uue põlvkonna spetsialiste, kellel on juhtimis- ja suhtlemisoskus ning mis sobivad uue majandusliku ja sotsiaalse raamistikuga Itaalias ja välismaal põllumajandus- ja toiduainesektoris. Kuigi Itaalia on kaupade importija, on ta ka kvaliteetsete töödeldud toiduainete eksportija, mis peegeldab Itaalia gastronoomilist kultuuri. Itaalia põllumajandustoiduettevõtete maailm nõuab arvandmeid, kes lisaks tootmise juhtimisele suudavad kujundada ja hallata toidukvaliteeti, samuti tõlgendada tarbijate vajadusi, edastades neile Itaalia gastronoomia kvalitatiivse pluss.

Õppekava

Sisseastumised

Kooli kohta

Küsimused