Keystone logo
UPES

UPES

UPES

Sissejuhatus

UPES

Asutatud aastal 2003 läbi UPES seaduse 2003. aasta riigi seadusandja Uttarakhand, UPES on UGC tunnustatud ja NAAC akrediteeritud ülikool. UPES on ülemaailmselt tunnustatud QS-i hinnangutega, kus on 5 tärni nii tööalase konkurentsivõime (praktikavõimalused) kui ka ülikoolilinnaku võimaluste ja 4 tärni õpetamise eest. UPES pakub tööstusele UPES ja spetsialiseerunud kraadiõppe ja kraadiõppe kursusi kaheksa kooli kaudu: tehnikakõrgkool, arvutiteaduse kool, disainikool, õigusteaduskond, ettevõtluskool, terviseteaduste kool, nutika põllumajanduse kool ja moodne kool. Meediumid.

Miks õppida UPES

150+ spetsialiseerumist ja tööstusele vastavusse viinud bakalaureuse- ja magistriõppe programmid

Paigutused - 94% * 2019. aastal läbi viidava partii üldised paigutused

* Paigutuste statistika viitab nende õppurite arvule, kes on valinud praktikakoha ja sobivad sellele

Tööstusliidud - IBM, Xebia, Cisco, Tata Power, L&T ja paljude teiste ühiselt välja töötatud ja pakutavad kursused

Lumi eelis -

 • Praktikatoetus 5 aastat pärast kooli lõpetamist
 • Inkubatsiooni, rahastamise ja tööruumi tugi
 • 35% stipendiumid kraadiõppeks välismaal asuvates akadeemilistes partnerinstituutides

Õppimine +

 • AI ja ML kogemus
 • Kujundusmõtlemist toetab IBM
 • Kursuse tasuta juurdepääs 3800+ ülemaailmsele kursusele

Paigutused -

 • 13400+ paigutust
 • 94% * Partii üldised paigutused, mis lähevad välja 2019. aastal
 • 3400+ värbajat
 • 60% kordavad värbajaid

* Paigutuste statistika viitab nende õppurite arvule, kes on valinud praktikakoha ja sobivad sellele

Abiteemad

Kuidas UPES sponsoreeritakse?

UPES sponsoreerib Süsivesinike Haridus- ja UPES (HERS), mis on registreeritud vastavalt 1860. aasta ühiskondade registreerimise seadusele XXI (2002. aasta registreerimisnumber S-41894). HERS on mittetulunduslik ühiskond, mida edendab tööstuse silmapaistev spetsialist.

Kuidas on ülikool loodud? Kas see kuulub ettevõttele Uttarakhand State Govt./MoPNG/Oil Company?

UPES loodi Uttarakhandi osariigi seadusandliku seaduse alusel. Uttarakhandi valitsuse teatis nr 830 / Kõrgharidus / 2003-3 (18) / 2003, 1. september 2003, on aga ülikooli külastaja Uttarakhandi kuberner. ja peasekretär, kõrgharidus; Govt. of Uttarakhand on osariigi valitsuse esindaja erinevatel ülikooli nõukogudel.

Kas ülikool on UGC poolt heaks kiidetud? Milline on 1956. aasta UGC seaduse 2. jao punkti f tähendus? Kas UPES kursusi tunnustatakse?

Kõik Indias asutatud ülikoolid peavad olema kooskõlas UGC seaduse 2. jao punktiga f, mis määratleb, et:

Kas UPES on AICTE heaks kiitnud? Kas sellist nõuet on?

AICTE seaduse ja selle hilisemate määruste kohaselt ei vaja 1956. aasta UGC seaduse 2. jao punkti f ja lõike 3 kohaselt riigi või keskseaduse alusel loodud ülikoolid AICTE heakskiitu. Ülikoolidelt nõutakse siiski ainult AICTE normide ja standardite säilitamist ning tehniliste ja erialaste kursuste alustamiseks ei ole vaja AICTE eelnevat nõusolekut.

Seda on selgitatud ka Hon'ble'i ülemkohtu otsuses kohtuasjas Bharathidasan University v / s AICTE, milles kohus otsustas, et:

“Seaduse alusel loodud ülikoolil ei ole kohustuslik taotleda AICTE-lt eelnevat nõusolekut, et asutada osakond tehnilise hariduse kursuse või programmi andmiseks või tehniline asutus, mis on täienduseks ülikoolile ise tehnilise õppe läbiviimiseks valitud kursused. Bench ütles ka, et tehnilise institutsiooni määratlus välistab selle kohaldamisalast ülikooli ja kui definitsiooni kohaselt on ülikool tehnilisest asutusest välja jäetud, tuleb tõlgendada, et selline klausel või selline väljend hõlmab ka seda, kus iganes väljend tehniline asutus esineb. ülikool loeb seadusesse seda, mida selles pole ette nähtud ”

Kas ülikool saab rahalist abi muudest allikatest?

UPES on isefinantseeritav ülikool ega saa Uttarakhandi osariigi valitsuselt toetust ega rahalist abi. Samuti pole ülikoolil õigust saada UGC-st ega muust India valitsuse rahastatud allikast rahalist abi ega toetusi.

Kas UPES antud UPES on UGC või mõne muu asutuse embleem?

Ülikooli antud kraadidel ei ole UGC ega mõne muu asutuse embleemi.

Kuidas on paigutused UPES ? Kas avaliku sektori ettevõte nõuab AICTE heakskiitu?

Ülikoolil on suurepärane praktikarada. Algusest peale on ülikoolilinnaku praktikates olnud 90%. Üksikasjade saamiseks külastage kooli kõiki lehti, et saada lisateavet meie praktikakohtade kohta.

Ülikoolid ei vaja tehniliste kursuste alustamiseks AICTE luba. Üldiselt UPES ülikoolilinnaku värbamisel UPES mainet ja usaldusväärsust.

Paigutusi tehakse ainult ülikoolilinnaku kaudu? Kas need ettevõtted järgivad oma tavapärast värbamisprotsessi või on neil UPES jaoks spetsiaalselt loodud vorming?

Jah, praktika toimub ülikoolilinnaku värbamise kaudu. Ülikoolilinnaku värbamisettevõtted järgivad oma tavapärast valikumenetlust.

Kas ma pean nõudma sülearvuti?

Pidades silmas tehnoloogia kiiresti muutuvat olemust ja tempot ning mis veelgi olulisem - tudengite eelistusi nutiseadme jaoks, otsustas ülikool võtta kasutusele CYOD (vali oma seade) paradigma.

Selle algatuse raames kehtivad järgmised juhised:

a) Iga sissetulev õpilane peab olema varustatud tahvelarvuti või sülearvutiga, mis vastab allpool toodud miinimumnõuetele.

b) Seadmel peaks olema eelinstalleeritud seaduslik opsüsteemi (OS) tarkvara, nagu allpool täpsustatud. OS-i omandiõiguse tõend peaks olema üliõpilase juures ja nõudmise korral valmistatav kogu õppinud programmi kestuse ajal või kuni üliõpilane viibib ülikoolilinnakus - olenevalt sellest, kumb toimub varem. Lisaks peaks sama esitama ka tudeng registreerimisel.

c) Seade peaks olema võimeline tavalise VGA-pordi kaudu välise ekraaniseadmega ühenduse looma, et näidata esitlusi jne.

d) Seade peaks olema võimeline looma ühenduse Wi-Fi-võrguga ja kasutaja Windowsi Active Directory domeeni autentimiseks.

e) Seadmel peaks olema võimalus brauseri puhverserveri seadete sisestamiseks.

f) Seadmel peaks olema väline klaviatuur ja see peaks suutma RDP-protokolli abil kaugserveriga ühenduse luua.

g) Seadme tootjal peaks Dehradunis olema vähemalt üks volitatud hoolduskeskus või vajalik riistvarateenus ja tugi. Õpilasel soovitatakse see enne ostmist kinnitada, et seadme rikke korral ei saaks õppetunde kaotada.

h) õpilane vastutab oma masina eest hoolitsemise eest, sealhulgas piletite tõstmise eest garantii / AMC toe jaoks; piisav kindlustuskaitse; vastutada süsteemi hooldamise ja hooldamise eest ning tagada süsteemi õiguslik vastavus vastavalt OEM / ISV litsentsimispoliitikale kogu programmi vältel. Seadme kadumise / kahjustumise korral on õpilase kohustus tagada õigeaegne parandamine Dehraduni volitatud teeninduskeskuse kaudu. Lisaks on üliõpilase vastutusel asjakohane paberimajandus kindlustusnõude esitamiseks.

Sülearvutite soovitatav minimaalne konfiguratsioon / spetsifikatsioon:

Protsessor: Intel Core i3 / samaväärne AMD protsessor või uuem

Mälu: 4 GB või suurem

Ekraani suurus: 14 ”või suurem

Võrguliidesed: Wi-Fi 802.11g / n; 10/100 Ethernet; Bluetooth

Pordid: USB 2.0; USB 3.0; VGA; HDMI

Kõvaketas: 350 GB või suurem

Opsüsteem: Windows XP / Vista / 7/8 Professional Edition [kohustuslik] või Mac OS (uusim versioon.) Omandiõiguse tõendamine kohustuslik.

Kontori produktiivsus: Produktiivsuse komplekt, mis on võimeline looma ja redigeerima Microsoft Office'i dokumente, nagu Word, Excel, PowerPoint jne (soovitatav on Microsoft Office Student Edition)

Tahvelarvutite soovitatav minimaalne konfiguratsioon:

Opsüsteem: iOS / Android

Ekraani suurus: 9 ”või suurem

Võrguliidesed: Wi-Fi 802.11g / n; Bluetooth

Salvestusruum: 32 GB või suurem

Liidesed: USB-draivide ühendamise võimalus; Võimalus ühendada välise projektsiooniseadmega VGA-pordi kaudu

Klaviatuur: väline (juhtmega või traadita)

Rakendused: Office'i produktiivsuse komplekt, mis võimaldab luua ja redigeerida Microsoft Office'i dokumendivorminguid, nagu Word, Excel ja PowerPoint

Märkused:

a) Rs laeng. Õpilasele sobiva tarkvara, Interneti-juurdepääsu tasude ja IT-rakenduste tugiteenuste pakkumise eest tasutakse 5000 / - (ainult ruupiat viis tuhat).

b) ülikool installib hallatava viirusetõrje igasse ülikooli võrku sisenevasse sülearvutisse / seadmesse (vastavalt vajadusele). See on mõeldud viirusemääratluse värskenduste ajal kasutatava ribalaiuse optimeerimiseks ja selleks, et seade ei muutuks turvalisuse ohuks, mis mõjutab teisi võrgu kasutajaid. Installimine on kohustuslik ja ilma selleta ei lubata seadet võrku.

c) Ülikool hooldab asjakohaseid juurdepääsu kontrollisüsteeme, mis takistavad üliõpilasmasina ühendamist ülikooli võrguga, kui masin ei vasta vastuvõetavatele eeskirjadele - täpsemalt: masinal peaks olema seaduslik, sobivalt paigastatud opsüsteem ja seaduslik viirusetõrje värskendatud uusimate määratluste ja plaastritega.

d) seadet tuleks kasutada kooskõlas ülikooli aktsepteeritava IT-kasutamise poliitikaga.

e) Microsoft Windows Home Basic / Premium väljaanded pole vastuvõetavad, kuna need ei toeta Windowsi domeeniga ühenduse loomist. Minimaalne opsüsteemi tase peaks olema Windows Professional.

f) Kuigi ülikool võtab kõik mõistlikud sammud seadme piisava rakenduse ja OS-i toe tagamiseks, ei vastuta ülikool akadeemiliste tundide kaotuse eest, mis on tingitud seadme valesti spetsifitseerimise tõttu riistvara talitlushäiretest / valest toimimisest.

Millistele sisseastumisnõuetele kandidaadid peaksid vastama ja kuidas nad valitakse seaduse testi ja vestluse jaoks?

Taotlejatel peaks olema üldine vähemalt 50% -line hinne kõrgemas ja vanemas UPES (10. ja 12. UPES ). UPES viib läbi UPES õiguse uuringute sobivustesti (UL-SAT), millele järgneb UPES ja isiklik vestlus. Kandideerida saab ka CLAT Score / LSAT Percentile või Board Merit alusel. Lisateavet leiate infobülletäänist (vahekaardil Rakenda kohe).

Kus on vormid saadaval?

Kas see on sama leht ka rahvusvaheliste tudengite jaoks

Taotleda saab veebis aadressil https: // sisseastumine. UPES .ac.in

Mitu eksamikeskust on UPESEAT jaoks?

UPES viib eksameid läbi 100 eksamikeskuses

Milline on UPES programmidele kandideerimise UPES ?

BTech programmide jaoks

EKSAM Pathway :

Minimaalselt 50% hinded 10. ja 12. klassis

Vähemalt 50% füüsika, keemia ja matemaatika täitematerjal 10. ja 12. klassis

UPES tehnilise sobivuse test (UPESEAT), millele järgneb tsentraliseeritud nõustamine

NON EKSAM Pathway : Tsentraliseeritud Nõustamine läbi JEE Main Merit

JEE põhitulemid: füüsika, keemia ja matemaatika vähemalt 50% hinded 10. ja 12. vähemalt 50% koondhindest

B. Tehnika jaoks LLB (Hons.) PROGRAMMID

EXAM Pathway : UPES tehnilise võimekuse test (UPESEAT), millele järgneb tsentraliseeritud nõustamine UPESEATi Merit auastme kaudu

MITTE EKSAMI Pathway :

Tsentraliseeritud nõustamine UPES juhatuse kaudu Merit auaste

Tsentraliseeritud nõustamine UPES JEE peamiste teenete järgu kaudu

UPES / L-SAT India UPES - läbi UPES CLAT / LSAT teenete edetabeli

M.Techi programmide jaoks

Minimaalne 60% hinne keskastme keskastmes (10. ja 12. klass)

Programmispetsiifiliste kriteeriumide leidmiseks kontrollige üksikuid programme

Mis on eksami kuupäev (UPESEAT)?

UPESEAT veebieksamid viiakse läbi 13. – 19. Mail 2019. Viimane kandideerimise kuupäev on 8. mai 2019.

Mis on UPESEATi ainekava?

Õppekava oleks sama, mis JEE põhivõrgul.

Milline on UPESEATi muster?

PCM-i jaoks on 50 küsimust

30 küsimust - inglise keele mõistmine

20 küsimust üldteadlikkuses

Mis ajast alates on UPESEATi kaardid allalaadimiseks saadaval?

UPES saab alla laadida alates 30. aprillist UPES veebisaidilt.

Millised on portfoolio esitlusvoorus B.Desi ja M.Desi jaoks nõutavad asjad?

Usun, et kõlblikkus- ja vastuvõtukriteeriumid on Dikshantil juba olemas rahvusvahelistest tudengitest loodud mikrosaitidel

B.Desi jaoks

Intervjuu ajal esitatavad portfellinõuded on toodud allpool:

· Tooge oma käsitsi joonistatud visandid / renderdused, kasutades lihtsaid pliiatseid, värvimarkereid / pliiatseid või mõnda muud kandjat, näiteks sütt, naturaalseid värvaineid jne. - Need võivad olla mis tahes igapäevased esemed, looduslikud, sümboolsed või eksperimentaalsed,

· Fotograafia: saate näidata oma fotograafiaoskusi ja esitada pilte, millel olete klõpsanud VÕI Kui olete mõnda digitaalse meediumiga eksperimenteerinud - joonistamine, visandid ja renderdamine digitaalsete meediumite, tööriistade ja tehnikate abil (2-mõõtmeline, 3-mõõtmeline),

· Tooge mis tahes füüsiline mudel / prototüüp - st midagi, mis on valmistatud savist, plastist, puidust, kaardiplaadist jne.

· Lisaks ülaltoodule võite kaasa võtta ka midagi, millega olete oma loominguliste oskuste väljendamiseks / maitsmiseks mõnda katset teinud,

· Võistluste sertifikaadid / erimärkused - näiteks klassivõistlused jms (kui neid on)

M.Desi jaoks

Intervjuu ajal esitatavad portfellinõuded on toodud allpool:

· Joonistamine, visand ja renderdamine käsitsi, kasutades mitmesuguseid tehnikaid ja kandjaid, sealhulgas värvimarkereid ja värvipliiatseid (10–15 lehekülge)

· Loov väljendus - nii 2D kui ka 3D

· Oskus hinnata detaile

· Materiaalse mõistmine - materjali käitumine, omadused

· Portfelli ülevaade ja intervjuu

Mis on infrastruktuuri ja hosteli rajatised ülikoolilinnakus või väljaspool seda ja kes seda kontrollib?

Elamurajoonid on ette nähtud piiratud majutamiseks ülikoolilinnakus (põhimõttel "kes ees, see mees" põhimõtteliselt) eraldi poistele ja tüdrukutele kolmekordse jagamise alusel. Peale selle on ülikoolilinnaku läheduses palju eramaju ja tasulisi külalistemaju. UPES ei ole otsest ega kaudset sidet UPES ega võta sellega seoses mingit vastutust. Vanematel soovitatakse enne asjaomase hosteliga kokkuleppe sõlmimist andmeid iseseisvalt kontrollida ja sõlmida hosteli omanikega ka kirjalik leping. Vanematel ei soovitata ka ettemakseid teha, ilma et peaksite ise teenuseid kontrollima. Samuti peaksid nad nõudma hosteli omanikuga kirjalikku lepingut, milles tuleks selgelt sätestada varajase väljaastumise maksmise kord ning vajadusel ka suvekooli korraldus.

Kust saada UPES erinevate koolide teaduskonna üksikasju?

Meie teaduskonna kooli / osakonna üksikasju saate vaadata siit: https: // UPES .ac.in / koolid-teaduskonnad

Kus on ülikoolilinnak? Kas on mõni ülikoolilinnak peale Dehraduni?

UPES asub kohas Dehradun (Uttarakhand). Sellel on ainult 2 ülikoolilinnakut Dehradunis. UPES Bidholi ülikoolilinnak, tuntud kui Energy Acres, pakub programme Insenerikoolis, Arvutiteaduse Koolis, Disainikoolis ja Terviseteaduste Koolis. UPES Kandoli ülikoolilinnak, mida tuntakse kui teadmisteharu, millel on programme, mida pakutakse õigusteaduste ja ärikoolides.

Kas ma saan UPES haridustee saamiseks UPES ? Kas UPES on mingit seost riigistatud / erapangaga?

UPES tulevaste tudengite UPES on India UPES riigistatud panga, India riigipanga ja idamaise kaubanduspangaga sõlmitud ametlik side. Üliõpilane saab laenu taotlemisel katta kõik oma kulud, nt kursuse tasu, hostel jne.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Dehradun

  P.O. Bidholi Via-Prem Nagar, 248007, Dehradun

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused