Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Sissejuhatus

Liibanoni ülikoolide seas ainulaadne USEK oli esimene ülikool, mille asutasid Liibanoni kodanikud, antud juhul Liibanoni maroniitide ordu (OLM) mungad, kes on oma väärtusi haridusse asetanud alates 7. sajandist. Kõigile meie õpilastele pakutavad haridusprogrammid ja teadusuuringud on kooskõlas Liibanoni osariigi ametlike nõuetega, OLM-i põhiseadustega ja katoliku kiriku sotsiaalse õpetusega ülikoolides ning hiljuti ka Ameerika stiilis. haridussüsteem ja rahvusvahelised akrediteeringud, et anda meie õpilastele laiemad väljavaated nii välismaal kui ka Liibanonis.

Alates algusest on ülikool säilitanud oma hoo, laienedes, jäädes truuks oma kõikehõlmavale ja mitte-eliitlikule kristlikule humanismile, mis läbib meie pakutavat õpetust. Meie reaalmaailma ülikooliharidus põhineb meie pühendumisel tugevale valitsemisele ja juhtimisele, õppimise ja õpetamise hindamisele, õpilaste heaolule ning meie tööjõu toetamisele, mis põhineb kogukonna väärtustamise, intellektuaalse uudishimu, traditsioonide ja innovatsiooni ning kõrge tulemuslikkuse põhimõtetel .

USEKi kraad valmistab meie õpilasi ette kaasaegse maailma väljakutseteks. Meie tugev haridussüdamik hõlmab programme kõigis peamistes õppevaldkondades ja sisaldab uusi kutsealaseid erialasid, mis on kooskõlas praeguse tööturuga.

Meie kogukonna moodustavad mitmekesised ja andekad üliõpilased, õppejõud, töötajad ja vilistlased. USEK -i kuuluvustunne tuleneb kogukonna individuaalsete ja meeskonnaühenduste tugevusest, mis põhineb vaimsetel, kodaniku- ja eetilistel väärtustel teiste ja nende veendumuste austamisel.

USEKi moto: "Kui tõe Vaim tuleb, juhatab ta sind kogu tõeni." (Jh 16:13)

Missioon

Kvaliteedi tagamise ja institutsionaalse tõhususe büroo (QA-IE) toetab ülikooli oma missiooni saavutamiseks erinevate algatuste kaudu, nagu haldus- ja akadeemiliste tulemuste kavandamine, hindamine ja parandamine vastavalt rahvusvahelistele akrediteerimisstandarditele, kui see on asjakohane. QA-IE kogub ja analüüsib andmeid, mida levitatakse otsuste tegemise ja aruandluse eesmärgil.

Visioon

QA-IE büroo visioon on saada hindamise ja akrediteerimise kaudu kvaliteedi tagamise ja institutsionaalse tõhususe riiklikuks ja piirkondlikuks mudeliks.

Asukohad

 • Jounieh

  Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

 • Zahlé

  Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

  • Chekka

   El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

   • Rmaych

    Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

    Küsimused