Keystone logo
USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

USEK - Holy Spirit University of Kaslik

Sissejuhatus

Liibanoni ülikoolide seas ainulaadne USEK oli esimene ülikool, mille asutasid Liibanoni kodanikud, antud juhul Liibanoni maroniitide ordu (OLM) mungad, kes on oma väärtusi haridusse asetanud alates 7. sajandist. Kõigile meie õpilastele pakutavad haridusprogrammid ja teadusuuringud on kooskõlas Liibanoni osariigi ametlike nõuetega, OLM-i põhiseadustega ja katoliku kiriku sotsiaalse õpetusega ülikoolides ning hiljuti ka Ameerika stiilis. haridussüsteem ja rahvusvahelised akrediteeringud, et anda meie õpilastele laiemad väljavaated nii välismaal kui ka Liibanonis.

Alates algusest on ülikool säilitanud oma hoo, laienedes, jäädes truuks oma kõikehõlmavale ja mitte-eliitlikule kristlikule humanismile, mis läbib meie pakutavat õpetust. Meie reaalmaailma ülikooliharidus põhineb meie pühendumisel tugevale valitsemisele ja juhtimisele, õppimise ja õpetamise hindamisele, õpilaste heaolule ning meie tööjõu toetamisele, mis põhineb kogukonna väärtustamise, intellektuaalse uudishimu, traditsioonide ja innovatsiooni ning kõrge tulemuslikkuse põhimõtetel .

USEKi kraad valmistab meie õpilasi ette kaasaegse maailma väljakutseteks. Meie tugev haridussüdamik hõlmab programme kõigis peamistes õppevaldkondades ja sisaldab uusi kutsealaseid erialasid, mis on kooskõlas praeguse tööturuga.

Meie kogukonna moodustavad mitmekesised ja andekad üliõpilased, õppejõud, töötajad ja vilistlased. USEK -i kuuluvustunne tuleneb kogukonna individuaalsete ja meeskonnaühenduste tugevusest, mis põhineb vaimsetel, kodaniku- ja eetilistel väärtustel teiste ja nende veendumuste austamisel.

USEKi moto: "Kui tõe Vaim tuleb, juhatab ta sind kogu tõeni." (Jh 16:13)

Missioon

Kvaliteedi tagamise ja institutsionaalse tõhususe büroo (QA-IE) toetab ülikooli oma missiooni saavutamiseks erinevate algatuste kaudu, nagu haldus- ja akadeemiliste tulemuste kavandamine, hindamine ja parandamine vastavalt rahvusvahelistele akrediteerimisstandarditele, kui see on asjakohane. QA-IE kogub ja analüüsib andmeid, mida levitatakse otsuste tegemise ja aruandluse eesmärgil.

Visioon

QA-IE büroo visioon on saada hindamise ja akrediteerimise kaudu kvaliteedi tagamise ja institutsionaalse tõhususe riiklikuks ja piirkondlikuks mudeliks.

Ülikooli omadused

USEKi kolm Liibanoni piirkondlikku ülikoolikeskust (RUC) pakuvad kõrgharidusvõimalusi üliõpilastele, kellel poleks muidu sellele juurdepääsu, pakkudes kraadiõppe programme üliõpilastele, kes soovivad omandada kraadi oma kogukonnas ning saavutada oma haridus- ja karjäärieesmärke.

RUC-i kraade tunnustab valitsus. Igal RUC-i keskusel, mis on loodud iseseisvalt, on oma iseloom ja kõik pakuvad suurepärast ja kõikehõlmavat haridust. Üliõpilased saavad kasu õppimisest väikeses õpikeskkonnas, kujundades õppejõududega sisukaid suhteid, mis on nende vajadustele tähelepanelik, mugavas kohas.

USEKi piirkondliku ülikooli eelised:

 • Väikesed klassid kogenud õppejõududega, kes on oma ala professionaalid
 • Mugavad graafikud jätavad teile piisavalt aega töö- või perekondlike kohustuste täitmiseks
 • Täielikud kraadiõppe programmid
 • Juurdepääs täiskohaga töötajatele, et aidata üliõpilasi rahalise abi, registreerimise või üldiste akadeemiliste programmide küsimustes
 • Kõrgtehnoloogilised ressursid
 • Mugav parkimine

Zahle RUC

Zahlé registreeris oma esimesed õpilased 2000/2001. aasta septembris. Beirutist 55 km idas asuv Zahle ülikoolilinnak asub Liibanoni mägede ja silmatorkava Beqaa platoo kohtumispunktis ning on kogu Liibanonis ja piirkonnas kuulus oma meeldiva kliima, arvukate jõeäärsete restoranide ja kvaliteetse araki poolest.

Miks Zahle?

Piirkondlikest keskustest suurim Zahle pakub akadeemilisi programme enamikul põhierialadel, sealhulgas rakenduskunst, arhitektuur, põllumajandus, äri- ja kaubandusteadused, inseneriteadused, kaunid kunstid, toiduteadused, humanitaarteadused, õigusteadus, filosoofia ja teadused.

Rmeich RUC

Rmeichi lõunaosa RUC on väike RUC, millel on kogukonnas suur osatähtsus. Ülikoolilinnak asub Caza Beint Jbeili rikkalikus ajaloolises piirkonnas lõunapiiri lähedal ning asub Lõuna-Liibanoni esimese maroniidi kloostri lähedal.

Miks Rmeich?

Liibanoni kauges ja meeldivas osas asuv Rmeichi akadeemiline mudel rajab kõik kraadiõppeprogrammid ärivaldkonnale spetsialiseerunud põhiprogrammile, et vastata kogukonna üliõpilaste nõudmistele.

Chekka RUC

Meie RUC of the North, Chekka asutati 2000. aastal ja pakub USEK Business Schooli ning Õigus- ja Poliitikateaduste Kõrgkooli kursusi. See keskus on uhke inimlike väärtuste ja kogukonna vaimu edendamise üle, keskendudes Liibanoni ja Lähis-Ida kultuuripärandile.

Miks Chekka?

Põhja-Liibanoni lõunaosas asuvas rannikulinnas asuvat Chekkat peetakse naaberpiirkondade hariduskeskuseks, mis vastab kogukonna püüdlustele, pakkudes nii kommerts- kui ka kunstiprogramme.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Akrediteeringud

  EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

  Asukohad

  • Jounieh

   Holy Spirit University of Kaslik Kaslik، Jounieh, , Jounieh

  • Zahlé

   Main Highway – Zahle, Bekaa - LEBANON, , Zahlé

   • Chekka

    El-Rahban Street– Chekka, North Lebanon, , Chekka

    • Rmaych

     Monastry of Our Lady of Annunciation - Rmeich, South Lebanon, , Rmaych

     Küsimused