Keystone logo
University of San Francisco - College of Arts & Sciences

University of San Francisco - College of Arts & Sciences

University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Ülikooli omadused

San Francisco on teie ülikoolilinnak

Selles innovatsiooni, ettevõtluse ja kultuuri linnas pakub San Francisco ülikool oma kunstide ja teaduste kolledžis 19 ainulaadset kraadiõppe programmi.

Kuna San Francisco lahe piirkond on selle laiendatud klassiruum, saavad ülikool ja selle üliõpilased kasu ebatavaliselt rikkalikest võimalustest.

Nagu meie kodulinn San Francisco, on ka USF oma vaimult globaalne, sotsiaalselt teadlik, avatud erinevatele vaatenurkadele ja elavdatud uutest ideedest.

1855. aastal San Francisco esimese ülikoolina asutatud USF on eraõiguslik jesuiitide ülikool, millel on silmapaistev ajalugu teaduste, sotsiaalteaduste, humanitaarteaduste, hariduse, õigusõenduse ja ärivaldkonnas. Selle 10 068 õpilast on pärit 50 USA osariigist ja 101 riigist.

USF-i asutajate traditsioonile tugineb pühendumus õiglusele – meie kaaskodanike elu paremaks muutmiseks kõikjal maailmas, kus me elame ja töötame. Ülikooli eesmärk on harida "inimesi, kellel on ajud midagi muutma ja südant, kes tahavad seda teha".

Ülikooli 471 täiskohaga professorit jagavad seda eesmärki, kuna nad rakendavad kõrgemat tipptaseme standardit – ühendavad teadmised ja oskused ning kaastunde, et tulla toime meie aja väljakutsetega.

Miks õppida USA-s?

 • Rahvusvahelised üliõpilased peavad San Franciscot tervitatavaks ja kosmopoliitseks linnaks.
 • Tööandjad väärtustavad väljaspool kodumaad omandatavaid oskusi ja kogemusi – meeskonnatöö oskusi, suhtlemisoskusi ja enesekindlaid rahvusvahelisi oskusi, mis avardavad ja tugevdavad seda, kuidas lähened oma erialale.
 • Arendage oma inglise keele oskust professionaalses ja akadeemilises keskkonnas.
 • Teiste kultuuride mõistmine tõeliste kogemuste põhjal – ja austada erinevaid vaatenurki oma erialal ja akadeemilisel alal – on saavutused, mida tööandjad üha enam väärtustavad!
 • Omandage oskus teha kvaliteetset tööd keskkonnas, mis erineb teile mugavast.

  Sisseastumised

  Taotlege USF-ile

  USF-i haridus hõlmab intellektuaalset arengut ja karjääri edendamist – aga ka pühendumist õiglasemale maailmale.

  Lõpetajate vastuvõtud

  Edetabelid

  100 parimat

  USA News & World Report 2021 järgi on USF USA riiklikes ülikoolides 103. kohal. USA-s on 2618 ülikooli

  Mitmekesine

  USF-i kogukond peegeldab Ameerika Ühendriikide kultuuridevahelist rikkust. US News & World Report järjestab USF-i rahvusülikoolide hulgas 4. kohal etnilise mitmekesisuse poolest ja 14. kohal rahvusvaheliste üliõpilaste registreerimisel.

  10 tuhat +

  Ülikooli 10 068 üliõpilase hulgas on 4059 kraadiõppurit ja 1325 välisüliõpilast.

  Akrediteeringud

  AACSB akrediteeringuga

  Sissejuhatus

  Kolledži kohta

  Kunsti- ja teaduskolledž on üks riigi premier-jesuiitide katoliiklikud ülikoolid, mis ühendavad linnade ja globaalse perspektiiviga ranget akadeemilist õppekava. Kolledži nägemus edust hõlmab nii head kui ka südant, kus on silmapaistvad õppejõud, kes annavad õpilastele oskusi ja kaastunde, et moodustada õiglasem ja humaansem maailm.

  Viimastel aastatel on meie õpetaja-teadlased saavutanud enneolematu rahvusliku tunnustuse: võitnud riiklikke auhindu, saanud suuri uusi toetusi ja prestiižseid Fulbrighti stipendiume ning preemiaid suurtes kunstipäevadel ja filmifestivalidel kogu maailmas.

  Meie üliõpilased on oma teaduskonna kõrval avaldanud oma teadustööd, võitnud auhindu nende kirjutamise eest, said väga konkurentsivõimelisi stipendiume ja olid aktsepteeritud tippspetsialistide koolides. Nad osalevad ka kogukonnas ja teevad vahet. Alates tänapäeva lasteaia raamatukogu loomist Sambis Peruu digitaalse lõhe ületamiseks tänapäeva orjuse vastu võitlemiseks siin USAs, meie õpilased muudavad maailma paremaks.

  Kunsti- ja teaduskolledž pakub erinevaid haridusvõimalusi, mis on läbinud ülesande pakkuda mitte ainult teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud inimeste ja spetsialistide õnnestumiseks, vaid ka väärtused ja tundlikkus, mis peavad olema mehed ja naised teistele.

  English Language Requirements

  Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

  Asukohad

  • San Francisco

   2130 Fulton Street San Francisco, California, United States , 94117, San Francisco

  Küsimused