Keystone logo
University of San Francisco - College of Arts & Sciences Magister migratsiooniuuringutes (MIMS)
University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Magister migratsiooniuuringutes (MIMS)

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 23 240 / per year *

Ülikoolilinnakus

* õppekulud aastas on ainult hinnangulised; kulud võivad erineda olenevalt tegelikust klassidesse registreerumisest

Sissejuhatus

Kuna üle 230 miljoni maailmakodaniku elab väljaspool oma koduriiki, on rahvusvaheline ränne üks kriitilisemaid probleeme, millega ülemaailmne kogukond 21. sajandil silmitsi seisab. Väljakutsed, millega need globaalsed kodanikud silmitsi seisavad, on selle magistriõppe keskmes, mis valmistab spetsialiste ette migrantide ja pagulaste elu paremaks muutmiseks kogu maailmas.

Välismaal õppima

Meie programm sisaldab võimalust õppida üks semestri prestiižses Universidad Iberoamericanas Mehhiko linnas. Unikaalse kahepoolse programmina võtavad õpilased tunde koos kohalike rändeuuringute kraadiõppuritega. Mehhikos viibides on õpilastel võimalus praktikale minna läbi linna rändavate elanikega. Samuti pakume kevadvaheajal keelekümblusreisi Rooma ja Itaaliasse, kus õpilased uurivad pagulaskriisidele reageerimist Euroopas.

Praktikakohad ja raamistik

Meie programm teeb koostööd kohalike ja riiklike valitsusasutuste, valitsusväliste organisatsioonide, rohujuuretasandi organisatsioonide ja kultuuriressurssidega, et pakkuda õpilastele tööriistu kohapealseks uurimiseks ja töökogemuse saamiseks.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Stipendiumid ja rahastamine

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused