Keystone logo
University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

University of South Florida Sarasota–Manatee

Sissejuhatus

Võtta vastutus oma tulevikku. Hakka Bull.

Kell USF Sarasota-manaati usume, personaliseeritud lähenemine õppimisele on suur erinevus. Kui liitute meie kogukonnas, sa oled rohkem kui lihtsalt üks õpilane. Meie tähelepanu keskmes on teil igal sammul: oma avastusi, oma kasvu, oma unistusi.

Huviväärsused Pride

92 protsenti meie lõpetajad on "väga rahul" või "rahul" oma kogemusi. Seal on üle 30 õpilase klubid ja organisatsioonid, sealhulgas sõudmine. Meie õpilased nautida personaalset haridus õpilane-to-teaduskonna suhe 13: 1. Seal on üle 17000 vilistlased valdkonnas. Siesta Key, rahva arv 1 rand on vaid lühikese autosõidu kaugusel ülikoolilinnaku. 8 10 USFSM teaduskonna hoida kõrgeimat oma valdkonnas. USFSM pakub üle 100 internatuuri ja teadustöö võimalusi üliõpilastele. USF Sarasota-manaati on üle 300 töötaja, mis aitavad teenida registreerumise kohta 2041.

Leia oma kirg.

See võib olla Bulls riik, kuid me ei ole teie tüüpiline karja. Me kohandada haridustee iga õpilase eesmärgid ja huvid. Me teame nimepidi ja meil on loodud tugisüsteem pühendatud oma edu - isegi pärast algust lõpeb.

Kõnni Bulls.

Pakume teile otseses mõttes kohas maalilise campus mööda Sarasota Bay. Aga ei ole lihtsalt võtta oma sõna - rääkida oma eakaaslastega Avatud uste või campus tour! Tutvuge meie saali, pildi ise meie klassis ja täita praeguste ja üliõpilasi, miks nii paljud armuda USFSM.

Avasta piirkonnas.

Oleme asub südames Sarasota ja manaati maakondades, kus pole kunagi puudus asju teha või kohti uurida. Aastatel maailmakuulsad rannad, riiklikult tunnustatud organisatsioonid, harrasteita, rikkaliku ööelu ja parimad kunsti ja meelelahutuse - kõik mõne miili kaugusel ülikoolilinnaku - USFSM pakub palju rohkem kui oma traditsioonilise kodulinna ülikooli.

Alusta oma teadus.

USFSM Biology programm kasutab väljapoole laborid asuvad Mote Marine Laboratory. Õppige professionaalne teadlastele saada reaalse maailma, õpitegevusse.

Ole uuenduslik.

Lootes, et lüüa külalislahkuse tööstus? Liidripositsioon külalislahkuse ja turismi, kasutades ära USFSM kulinaarne Innovation Lab, state-of-the-art õpetamise rajatise Lakewood Ranch.

Asukohad

  • Sarasota

    8350 N. Tamiami Trail , FL 34243, Sarasota

Küsimused