Keystone logo
University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

University Of Savoie Mont Blanc

Sissejuhatus

Savoie Mont Blanci ülikool (Chambéry) pakub nii lühikesi (ülikoolidiplomid, ülikoolidiplomid tehnoloogias) kui ka pikki (bakalaureuse-, magistri-, doktorikraadi- ja ka inseneridiplomid) kursusi, olenemata sellest, kas akadeemikud on esmased, akadeemikud pidevalt, tööõppes või omandatud kogemuste kinnitamine (VAE), kohapeal või vahemaa tagant.

Oma kolmes ülikoolilinnakus Annecy, Le Bourget-du-Lac ja Jacob-Bellecombette pakub Université Savoie Mont Blanc eriti atraktiivseid õppimistingimusi erakordse keskkonna südames. Selles struktureeritud mitmepoolsuses leiavad õpilased kõikjal isikupärastatud järelmeetmeid, tuge oma isiklike projektide määratlemisel ja arendamisel ning vara, mida edukalt tööellu integreerida.

Uuringut juhivad tunnustatud, märgistatud ja väljapaistvad laborid, kes on tihedas koostöös suuremate organisatsioonide, rahvusvaheliste organisatsioonide või muude innovatsiooni tipptasemel struktuuridega . Meie teadlased on tihedalt seotud mõnes valdkonnas, mis kaasneb territoriaalse dünaamikaga: mäed, mehhatroonika, organisatsioon, turism, kuvand ja energiasektor. Koos füüsikaga aitavad nad kaasa Savoie Mont Blanci ülikooli nähtavusele niššides, kus selle maine on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Omaie pühendumuse ja mobiliseerimise kaudu Savoie ja Mont-Blanc'i vahel on ülikoolil üks eesmärk: töötada isikliku edu nimel ja aidata oma üliõpilastel paremini integreeruda 21. sajandi teadmusühiskonda.

Asukohad

  • Chambéry

    Rue Marcoz,27, 73000, Chambéry

    Küsimused