Keystone logo
University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

University of Tampa - Sykes College of Business

Sissejuhatus

Tampa ülikooli Sykesi ärikolledž on juhtiv eraasutus, mis keskendub homsete globaalsete juhtide arendamisele. Meie pühendumus tipptasemele kajastub meie AACSB akrediteeringus - tunnustuses, mis asetab meid maailma lõpetanud ärikoolide 5 protsendi parima hulka.

Meie uuenduslikud programmid hõlmavad uusimaid tööriistu ja tehnikaid, andes õpilastele täiustatud probleemide lahendamise ja analüüsioskused, mis on vajalikud ülemaailmse konkurentsiga turul silma paistmiseks. Kolledžil on elav side äriringkondadega ning meie üliõpilased saavad kasu tohututest kogemusliku õppimise ja võrgustike loomise võimalustest. Meie MBA ja MS programmides pakutakse arvukalt keskendumisvõimalusi, mis võimaldavad õpilastel oma andeid uurida ja õppekursuseid isikupärastada.

Meie õppejõududel on muljetavaldav kombinatsioon täiustatud akadeemilistest volikirjadest ja praktilistest ärikogemustest. Nad ei tee mitte ainult silmapaistvat õpetamise ja juhendamise tööd, vaid tegelevad ka asjakohaste akadeemiliste ja tööstuspõhiste teadusuuringutega. See uurimus hoiab meid kaasatud uute teooriate väljatöötamisse ja aitab täita meie pedagoogilist missiooni.

Sykesi ärikolledž

Sykes College of Business on Tampa südames asuva 100-aakrilise ülikoolilinnaku lahutamatu osa. Põhjaliku institutsioonina pakub Tampa ülikool täielikku ressursside spektrit, kvalifitseeritud õppejõude ja kaasaegseid rajatisi.
Sykes College of Business on üks eliidi erakoolidest kaguosas, mille on akrediteerinud nii magistri- kui ka bakalaureuseõppe tasemel AACSB International - The Association to Advance Collegiate Schools of Business. AACSB International on juhtiv ettevõtete akrediteerimisorganisatsioon, mis edendab bakalaureuse- ja magistriõppe tipptaset ja pidevat täiustamist.

Mis meid eristab

Florida ühe elujõulisema äriringkonna südames pakub Tampa ülikooli Sykes College of Business maailmatasemel haridust, millel on rahvusvaheline edu.

Sykes College of Business oleme uhked funktsioonide üle, mis eristavad meid maailma parimate äriprogrammide hulgas:

  • Kõrgeim akrediteering
  • Uuenduslik õppekava
  • Silmapaistev õppejõud
  • Kogemuslik õpe
  • Kõrgtehnoloogilised rajatised

Sykes College of Business on koht, kus homsed ärijuhid – nurgatagusest maailma kaugemasse piirkonda – tulevad õppima, arenema ja suhtlema. Erinevas vanuses ja erineva taustaga kõrgelt kvalifitseeritud üliõpilased saavad äriringkondadega kursis olevad õppejõud erinevatel erialadel täiendõpet.

Akrediteeringud

AACSB akrediteeringuga

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Tampa

    401 W. Kennedy Blvd. Fairgrounds Building, 33606, Tampa

    Küsimused