Keystone logo
University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

University of Technology, Jamaica (UTech)

Sissejuhatus

Asukoht

University of Technology, Jamaica (Utech), varem College of Arts, Science and Technology asub Suur Kingston Metropolitan Region kihelkonnas St. Andrew ja hõivab umbes 18,2 hektarit. See asub ida Hope botaanikaaed jooksul Papine-Liguanea kaubanduskeskuste. Campus on mitu bussiliini ja on jalutuskäigu kaugusel Mona Campus piirkondliku University of West Indies ja Ülikooli Kliinikum.

ajalugu

University asutati 1958. aastal, algselt nime all Jamaica Institute of Technology. Aastal 1959, nimeks sai College of Arts, Science and Technology, ja sai alusel asutatud College of Arts, Science and Technology (CAST) Skeem 1959. Seda on kinnitanud seaduse parlamendi 1964. Aastal 1986 CAST kava oli muudetud, et teha College kraadi andmise institutsioon. CAST kava ka seaduslik õigus institutsiooni korraldada selle asjaajamist kahe juhtorganite, st nõukogu ja akadeemilist juhatust.

Institutsiooni formaalselt vastavalt selle University staatus 1. september 1995, nime all, University of Technology, Jamaica, ja hakkas täielikult prahitud kohta 29. juuni 1999.

Ajalugu institutsioon on tihedalt seotud sotsiaalse ja majandusliku arengu Jamaica. Alates veidi üle 50 õpilast ja 4 programmi 1958. aastal, kui institutsioon on kasvanud suurte riiklike institutsiooni üliõpilane elab üle 11.000 ja pakub üle 100 erineva programmide kutsetunnistus, diplom ja kraad tasandil.

Selle akadeemilise pakkumisi ja areng on eeskujuks inglise polütehnikumi süsteemi rõhku paindlikkusele lähenemist, töö õppe ja erialase seoseid. Paindlikkus oma akadeemilise pakkumisi kajastub eri liikide programmi kohale, mis sisaldavad täistööajaga ja osalise tööajaga (päev vabastamist, õhtul) ja ühistööna baseeruvad programmid. Lisaks on mitmed programmid on frantsiisikauplusi mitmes ühenduse Kolledžid ja enamik programme on seotud riiklike ja rahvusvaheliste erialaorganisatsioonide.

Asukohad

  • Kingston

    University of Technology, Jamaica, 237 Old Hope Road, , Kingston

    Küsimused