Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
UTH Florida University

UTH Florida University

UTH Florida University

Sissejuhatus

Beyond Excellence

Kasutades Innovative Technology

100% Haridus-Line Spetsiaalselt On-Line Distribution Õppimine kõikjal maailmas

kõrge kvaliteet

Volitatud riigi Florida, USA Meetodid ja materjalid Harvard Business School

paindlik ajakava

Laske õppida ja töötada samaaegselt Täielik Racing hõlbustab lühikese aja

mõistlikud kulud

Tõhusa toimimise ümberpaigutamine Tudengisääst Odavamalt ja kõrge kvaliteet

haridusfilosoofiat

Florida Ülikooli UTH kasutab veebilehe globaalse portaali ja peamised pöörduspunkti anda online haridussüsteemi. Selleks UTH Florida Ülikool on arenenud e-õppe portaal lihtne ja dünaamiline juurdepääs, mis võimaldab õpilastel võtta klasside ohutu ja töökeskkonda. Florida UTH University annab õpilastele ja instruktorid, kõik õppematerjalid ja materjalide kaudu e-õppe platvormi. Kõik õppematerjalid, sh teavet kolmandatele isikutele, saab tutvuda meie tsentraliseeritud platvormil.

Kõik kasutajad saavad suhelda platvormi nii sünkroonne ja asünkroonne. Seal on asünkroonne tegevus, kus kõik osalejad ei pea olema kohal või ühendatud samal ajal, nagu interaktsioon foorumites, postkontor, wikid jms Teiselt poolt on sünkroonne tegevus on vastasmõju reaalajas või elada ning hõlmab muu hulgas vestluse teel või videokonverentsi.

Õpikeskkonda Florida Ülikooli UTH on mõeldud töötama mis tahes arvuti, sülearvuti või tablett, kasutada veebilehitseja juurdepääs internetiühendusega.

UTH kes õpivad Florida?

UTH Florida Ülikool asutati, et rahuldada sisserändajate kogukonnas, Florida ja Ameerika Ühendriigid. Pakkudes paindlikkust online haridus ja taskukohane õppemaksu kulud, UTH Florida ülikooli ootab oma lõpetajatele saavutada parem tase arendada oma karjääri ja majanduslikud väljavaated pikemas perspektiivis.

Samal ajal, UTH Florida on ideaalne valik üliõpilastele Ladina-Ameerikas, kes soovivad parandada oma karjäärivõimalusi saada haridust kraadi väljastatud ülikooli poolt kinnitatud Haridusameti osariigi Florida. Ameerika diplom võib tajuda turul, millel on suurem kaubanduslik väärtus ja paremad võimalused võõrandada see teistele riikidele.

Hetkel

Uudsed + High Quality + kulud Modest

Florida UTH Ülikool tegutseb 100% -line ning pakub oma teenuseid virtuaalses keskkonnas loodud spetsiaalselt selleks otstarbeks ja rakendada asjakohaseid meetmeid, et täita hariduslike erivajadustega õpilaste tehnoloogiaid. Pakume kvaliteeti õpikogemuste kaudu probleemide lahendamine, kui me ergutada loovust ja uuenduslikkust.

UTH Florida ülikooli on pühendunud mudeli kaugõppe. Me usume, et online haridus on häiriv innovatsiooni 21. sajandil, mis murdub paradigma kõrghariduse et lõpuks tuua hinnaga haridus ja kvaliteetseid teenuseid kõigile ja kõikides kohtades, mis võimaldab meie kogukondadele ja riikidele kasvada ja õitseda.

paindlik

Hetkel haridus pakub suurt paindlikkust sõiduplaani õppeaega võib õpilastel kavandada õpinguid ja ülesannete ajakava, mis on kõige mugavam, andes neile paindlikkuse töötada ja tulu, samas õpib kraadi, mis aitab neil parandada oma majanduse väljavaateid.

tagasihoidlik kulud

Hetkel haridus on lihtne, ei rüüsidega võimalusi ja nii ei paku "kogemus ülikooli elu." Vastutasuks online süsteem pakub ökonoomsema marsruudi saada haridust ja professionaalseid tööriistu, mida soovitakse.

kõrge kvaliteet

Case Method

Kõik kursused kõrgkoolides viiakse läbi kasutades juhul meetod, et saavutada kastes õpilaste reaalsed olukorrad, mis mõjutavad ettevõtteid ja nõuab õpilasi arendada, olevik ja kaitsta lahendusi hulgast pakutavaid alternatiive oma kaasõpilastega. See meetod nõuab aktiivset osalemist üliõpilaste ja kriitilist mõtlemist.

Juhul meetod on õpetanud diagnostilise vahendina kasutada probleemi analüüsi ja ära tundes, selle eesmärk on õppida instruktorid meeldib õppida teiste õpilaste keskkonnas, mis soodustab jagada kollektiivsed kogemused ja unikaalne seisukohti igale õpilasele.

Jooksul arutelu iga juhtumi neid õpetatakse konkreetse ettevõtte tööriistu ja rakendatakse eelkõige olukordades, mis on tehtud analüüs. See nõuab õpilasi analüüsima probleem, arendada lahendusi, kaaluda alternatiive ja valida välja tegevuskava. Soovitused iga õpilane on jagatud teiste õpilaste ja kaitses avatud arutelu, mis stimuleerib grupi koostööd, arendada suhtlemisoskust ja kriitiline analüüs alternatiive.

Harvard Business School Publishing

Asi kasutatavad materjalid UTH Florida ülikooli on välja töötatud ja levitab Harvard Business School ja Harvard Business kirjastamine. Lisaks kõikide õpetajate UTH Florida ülikooli on koolitatud kasutamise puhul meetod, Harvard Business School õppejõud.

Ja õppematerjalide saadud Harvard Business School Publishing on olulised tegurid meie eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteedi haridusprogrammides pakume valdkonnas ärijuhtimist.

Harida ennast Hispaania

Kõik kursustel Florida Ülikooli UTH tehakse 100% hispaania. Seetõttu peavad õpilased ei õpi inglise saada haridust ülikoolis asub Florida osariigi.

Põhimõtted õpetatakse haridus ärijuhtimises on universaalsed ja seega ei ole vaja tõlkida õppida, kuidas rakendada neid karjääri üliõpilane. Eesmärk Florida ülikooli on inimtööühikuga edastada ja arendada vajalikke tööriistu karjääri ärimaailma ja inglise keele oskus, kuigi soovitatav, ei ole vaja edukat karjääri.

Üliõpilased, kes soovivad arendada oskusi inglise keeles kutsutakse registreeruda erialakeele programme.

litsents

UTH Florida ülikooli on lubatud ja on luba pakkuda kõrghariduse komisjoni poolt väljastatud iseseisvaks Haridus Haridus osariigi Florida. Lisainfot selle institutsiooni võib saada ühendust komisjoniga 325 West Gaines Street, Suite 1414, Tallahassee, FL 32399.

Asukohad

  • Tampa

    Tampa, Ameerika Ühendriigid

Küsimused