Keystone logo
University of Utah

University of Utah

University of Utah

Sissejuhatus

Humanitaarteaduste kolledž on ülikoolilinnakus suuruselt teine ning on University of Utah missiooni ja kõrghariduse kogemuste keskmes. See koosneb seitsmest akadeemilisest osakonnast ja kaheksast interdistsiplinaarsest keskusest, sealhulgas kahest riiklikust ressursikeskusest (Aasia keskus ja Ladina-Ameerika uuringute keskus) ja ühest riigikeele ressursikeskusest, mis asuvad teise keele õpetamise ja uurimise keskuses.

Kolledžis korraldatakse ka arvukalt interdistsiplinaarseid programme, sealhulgas rahu- ja konfliktiuuringud, rahvusvahelised uuringud ja riiklikult tunnustatud keskkonnahumanitaaria kraadiõppe programm. Kolledž teeb teaduse ja juhendamise alal koostööd kogu ülikooli osakondade ja kolledžitega.

Humanitaarteadused õpetavad meid kahtlustama ümbritsevat maailma, et paremini mõista meie kohta selles. Humanitaarteadustes püüame mõista kultuuriküsimuste nüansse, tõlgendada inimkogemust ning hinnata sõnade ja ideede jõudu. Humanitaarteaduste õppimisega laiendame oma ajaloolist, eetilist, sotsiaalset ja rahvusvahelist perspektiivi, suurendades samal ajal end intellektuaalselt ja loovalt.

Asukohad

  • Salt Lake City

    Presidents' Circle,201, 84112, Salt Lake City

    Küsimused