Keystone logo
University Centre of the Westfjords

University Centre of the Westfjords

University Centre of the Westfjords

Sissejuhatus

Westfjordi ülikoolikeskus on mittetulundusühing, mis asutati 2005. aasta märtsis. Sellel on 40 asutajaliiget, sealhulgas kõik riigi kõrgkoolid. Keskus alustas tegevust Vestrahúsis Ísafjörðuris 2006. aasta jaanuaris. Samas hoones asuvad teiste seas Mereuuringute Instituudi, Islandi Kalanduse Laboratooriumide ja Islandi lumelaviinide uurimiskeskuse kontorid. Siin asub ka Westfjordsi regionaalne arenduskeskus ning kõigil hoones esindatud organisatsioonidel on ühised vastuvõturuumid.

Ülikoolikeskus pakub rahvusvaheliselt orienteeritud, valdkondadevahelist ranniku- ja merekorralduse magistriprogrammi, mida õpetatakse inglise keeles. Programm valmistab õpilasi ette võtma tänapäeval ühe kõige kaasahaaravama ja olulisema õppeainega: loodusvarade haldamise ja kasutamise. Programmi õpetatakse kolme nädala moodulites ning iga moodulit pakutakse ka lühiajalise kursusena.

Samuti abistab keskus Westfjordides kontaktide loomisel piirkonna üliõpilasi ja õpetajaid. Keskus pakub teavet piirkonna kohta kui huvitavat uurimisvõimalust ja -valdkonda ning abistab üliõpilasi ja teadlasi Westfjordi uurimisprojektides.

Asukohad

  • Ísafjörður

    University Centre of the Westfjords Sudurgotu 12,

Küsimused