Keystone logo
University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

University of Wisconsin-Madison

Sissejuhatus

Oleme edukas ja kõrgeima asetusega kolledž Madisonis, Wisconsinis - üks riigi fantastilisemaid linnu. Me mõtleme julgelt ja tegutseme enesekindlalt mitte ainult inseneride, vaid ka kaasatud kodanikena. Insenerikogukonnana hindame unikaalseid vaatenurki, soodustame austust ja kaasatust ning teeme koostööd uute ideede elluviimiseks. Mõjupärandile tuginedes arendame juhte, teadmisi ja tehnoloogiaid, mis parandavad elu praegu ja loovad parema tuleviku. Kõigi meie jõupingutuste aluseks on maailma ühe tipptasemel teadusülikooli tugevus.

Meie inseneridistsipliinid ei kajasta ainult meie ajalugu, vaid ka tohutut võimalust: seal, kus teised näevad takistusi, näeme uuenduste potentsiaali ja võimet oluliste lahendustega midagi muuta.

Meie õppejõududel on tugevad tugistruktuurid üle distsiplinaarpiiride koostööks - selle tulemusel saavutavad nad suuri asju. Meie kolledžil on suur roll UW-Madisoni pidevalt kõrgel riiklikul teaduskulude edetabelis, samuti Wisconsini vilistlaste uurimisfondi (WARF) kaudu, mis on üks vanimaid ülikooli tehnoloogiasiirde büroosid kogu riigis. Oleme majandusliku ja sotsiaalse progressi peamised tõukejõud: Wisconsini vilistlasuurimisfondi ja muude ettevõtmiste, näiteks spin-off-ettevõtete ja otse tööstuspartneritega töötamise kaudu laienevad meie teadustöö viljad kogu maailmas ettevõtetele ja tööstustele.

Asukohad

  • Madison

    Madison, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused