Keystone logo
Valley Forge Military College

Valley Forge Military College

Valley Forge Military College

Sissejuhatus

1928. aastal asutatud Valley Forge sõjaväeakadeemia ja -kolledž on rahvusvaheline juhtimisasutus, mis koosneb keskkoolist, keskkoolist ja kolledžist. Kolledž on kuberneri ja seadusandjate poolt nimetatud Pennsylvania sõjaväe kolledžiks.

Teie elu visioon

Pilt endast kahe aasta pärast. Enesekindel. Tugev nii vaimus, kehas kui ka hinges. Oma eakaaslaste juhtivad rühmad ja selle eest austatakse. Parim versioon endast.

See tulevik on võimalik. Edasine samm pole kerge, kuid me saame teid aidata.

Enda parimaks versiooniks saamise võti on enesedistsipliini valdamine. Seda on üksi äärmiselt raske teha. Ja sellepärast eksisteeribki Valley Forge. Oleme kogukond, kes on pühendunud kogu inimese arendamisele.

Igapäevased harjumused ja rütmid, mida õpite Valley Forge'is õppima, jäävad teiega kogu eluks ja seda igas olukorras. Teid muudetakse tugevamaks, kes suudab edukalt toime tulla igasuguste väljakutsetega.

  • 31 riiki ja 20 riiki hõlmavad praegust üliõpilaskonda
  • Ainult Kirde kolledž koos varase kasutuselevõtuga
  • Ainult noorem sõjaväe kolledž CAE2Y-ga küberturvalisuse alal
  • 291 kadetti, kes ehitavad oma tulevikku kohe

Brooke Cagle / Unsplash

129818_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Meie klassi reegel

Kirjutanud Katie Wallace '18C

Armee ROTC ECP lõpetanud

Praegu õpib Kirde ülikoolis

“Olin Valley Forge'is õppimise ajal tervise- ja bioloogiateadusi ning olin kadettide major, kes töötas rügemendi avalike suhete ametnikuna. Kool pakkus mulle palju mentoreid ja võimalusi enda paremaks muutmiseks. Tänu ECP programmile käin Kirde-Ülikoolis ja õpin täieliku stipendiumi korral bioloogiat! ”

Positsioneeritud edu jaoks

Meil on pikaajalised traditsioonid lõpetada juhid enesedistsipliini, isikliku iseloomu, teadmiste ja motivatsiooniga silma paista mitmesugustel karjäärivõimalustel. Kõrgkooli sõjaline ülesehitus ja distsipliin loovad aluse meie lõpetajatele nelja-aastases kolledžis, tööjõus või ajateenistuses edu saavutamiseks. Ja kadetid võivad omandada kraadi kas pendeldajana õppivate õpilaste või ülikoolilinnaku elanikena.

Valley Forge Military College on ainus kirdeosas asuv kolledž, kus on armee ROTC varajase kasutuselevõtu programm. See programm annab kadettidele harvaesineva võimaluse saada USA teise armee nooremleitnandiks nende õpinguaasta lõpuks.

Alustage taotlusprotsessi juba täna.

Tarbijate teavitamine

1965. aasta kõrghariduse seadus, muudetud 2008. aasta kõrghariduse võimaluste seadusega (HEOA), sisaldab paljusid avalikustamis- ja aruandlusnõudeid. Avalikustamisnõue on teave, mida teise astme haridusasutus on kohustatud levitama või teisele poolele, näiteks õpilastele või töötajatele, kättesaadavaks tegema. Aruandlusnõue on teave, mis esitatakse USA haridusministeeriumile või muudele agentuuridele. Nendel lehtedel pakutav teave tarbijatele pakub üliõpilastele, lapsevanematele ja kogukonnale vajalikku teavet kolledži kohta. Oleme teabe jaotanud kategooriatesse. Klõpsates ühel menüü kategooriast, saate selle teema kohta rohkem teavet. Siit saate täpsemat teavet tudengikirjete privaatsuse, kolledži lõpetamise ja ülekandemäärade, ohutuse ja turbeteabe ning palju muu kohta.

Tööhõive

Kutsume teid liituma Valley Forge sõjaväeakadeemia ja kolledži kogukonnaga, taotledes ühte avatud tööhõivevõimalust akadeemiasse, kolledžisse ja suvelaagrisse.

Asukohad

  • Philadelphia

    1001 Eagle Road, PA 19087, Philadelphia

Küsimused