Keystone logo
Valparaiso University

Valparaiso University

Valparaiso University

Sissejuhatus

Valparaiso University on kõrgeima reitinguga ülikool, mis pakub üle 15 kraadiõppe programmi ja meelitab õpilasi üle kogu maailma. Keskendudes professionaalse karjääri arendamisele, on meie Valpos missioon luua juhte, kes teenivad oma kogukondi parema maailma loomisel. Iga meie programm käsitleb oskusi, mida vajate juhiks saamiseks, rõhutades samal ajal teiste teenimise tähtsust parema maailma loomisel. Võite valida MBA meie AACSB akrediteeritud äriprogrammide hulgast.

Meie ärikool kuulub maailma ärikoolide 5% esikoha hulka ning keskendub jätkusuutlikkusele ja eetilistele tavadele, mis aitavad juhtidel head teha. Meie infotehnoloogiaprogramm on STEM-sertifikaadiga ja avab ukse laiendatud OPT ja CPT võimalustele USA-s, valmistades koolilõpetajaid ette töötamiseks äri- ja tööstusvaldkonnas üle kogu maailma. Keskendudes epidemioloogiale, valmistab meie rahvatervise kraadiõppe programm õpilasi ette arengu- ja arenenud riikide vajadustega tegelemiseks.

Meie rahvusvahelise majanduse magistrid on juhtival kohal lõpetajate ettevalmistamisel töötamaks erinevates era- ja valitsusasutustes. Tervishoiutöötajate kolledži populaarsete programmide hulka kuuluvad õenduse magistrid, mis keskenduvad õdede koolitajate koolitamisele, et arendada praktikuid, kes suudavad koolitada järgmise põlvkonna õdesid, ja tegevusteraapia doktori kraadi.

Kunsti- ja teaduskolledžis omandavad üliõpilased spordijuhtimise, digitaalse ja spordimeedia, andmeanalüütika ja modelleerimise ning palju muud! Chicagost vaid 1 tunni kaugusel asuv Valparaiso University on väike kool, mis pakub isikupärastatud teenuseid ja juurdepääsu riigi ühele suurimale linnale. Liituge kasvava loendiga Valparaiso University lõpetanutest enam kui 40 riigist ja looge endale tulevik, mida soovite.

Asukohad

  • Valparaiso

    Chapel Drive,1700, 46383, Valparaiso

Küsimused