Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Vantage Travel International

Vantage Travel International

Vantage Travel International

Sissejuhatus

TERE TULEMAST meie reisimise ja rõõmu maailma

Me Vantage Travelis pakume silmapaistvaid ülemaailmseid puhkusi ja reisiteenuseid.

Samuti oleme uhked, et oleme spetsialiseerunud ja kogenud DMC USA-s ja Egiptuses. Keskendume teie reisi vajadustele ja soovidele. Oleme siin, et toetada teid planeerimisel ja õigete otsuste tegemisel, et rahuldada teie reisivajadused, sobitada teie eelarve ja luua uskumatu pikaajaline magus mälestus.

Soovime teile teatada, et teid hinnatakse külastajana ja kui sa saad kliendiks, siis oodake meilt parimat. Me järgime oma ettevõttes kõrget standardit, nii et sa ei pea kunagi puhkuse / ärireisi ajal halba päeva läbi minema. Sõltumata sellest, mis on teie reisimise põhjus, me majutame teile parimaid turul kättesaadavaid teenuseid.

111550_pexels-photo-297755.jpeg

Meist

Samuti oleme spetsialiseerunud ärireisidele, et majutada spetsialiste, kes peavad tähtaegadest kinni pidama. Meie meeskond aitab teil teha järgmist: reserveerida lennud, broneerida hotellid, transportida lennujaamu, saada limoseid, luua marsruute ja leida vaatamisväärsusi.

Oleme pakkunud võrratuid reisiteenuseid ilusatesse kohtadesse alates 2009. aastast. Keskendume oma klientide kogemuste maksimaalsele nautimisele, kui nad reisivad läbi maailma kõige uskumatumate riikide.

Kas see on suurepärased Egiptuse püramiidid, Türgi iidsed basaarid, Hispaania Calat Alhambra, Uus-Meremaa hämmastav loodus, Prantsusmaa ilu, Inglismaa kultuur või isegi Kreeka ja paljude teiste sihtkohtade suurepärane Vahemere rand. seal.

Vantage Travel International ja tema partnerid tagavad, et olete rahul reisikogemusega, mida peame pakkuma. Enam ei oodata ja ootamatuid probleeme, on aeg reisida kergesti ja mugavalt.

111552_pexels-photo-346885.jpeg

Biograafia

Minu partner ja ma olen kirglik, et reisida maailmas, mida me usume, et see teeb meid õnnelikuks ja naudib elu. Me armastame inimesi kaasata ja inspireerida kõikjal ning usume tõesti, et reisimine võib muuta inimeste elu ja edendada rahu. Reisimine tugevdab meie suhtlusvõimet, tõstab kogemusi ja üksteise aktsepteerimist. Me võime arvata, et teised on erinevad, kuni reisime ja avastame, et me kõik oleme lihtsalt inimesed.

Raedil on pikaajaline kogemus turismitööstuses, alustas 1987. aastat Egiptuse õppejõuna ja reisikorraldajana, reisiharidajana ja reisikorraldajana. soov anda oma pojale võimalus olla globaalne poiss ja avastada tema ümbritsev maailm suruda teda ametlikust õiguselust lahkuma ja liituda selle lõbusalt armastava tööstusega, mis hoiab teda ja teisi õnnelik.

Meie nägemus Vantage Travels Internationalist on alati olnud anda inimestele eluaegne reis; sarnane sellega, mida me ise oleme kogenud, ja loodame, et meie teenused aitavad teil ka maailma armuda.

Me oleme nii osa kui ka toetatud Vantage Travel International 20 kogenud spetsialisti meeskonnast. Meil on hea meel alustada dialoogi, õppida teid, töötada järgmise puhkuse või ärireisi planeerimisel ja näha naeratust rahulolust oma nägu ...

Raed ja Maggie

111551_pexels-photo-219014.jpeg
 • Top sihtkohad: Meie peamised sihtkohad on Egiptus, Kreeka, Dubai, Suurbritannia, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Uus-Meremaa, Omaan, Bahrein, Hispaania ja Türgi. Pakume ka Euroopa jõekruiise ja Egiptuse jõekruiise.
 • Eriala: Oleme spetsialiseerunud spetsiaalselt kohandatud toodetele koos väga isikupärastatud teenustega vabaaja- või ärireisides.
 • Viimased reisid: Oleme olnud üle kogu maailma ja meie viimased reisid olid Uus-Meremaale, Austraaliasse, Ühendkuningriiki ja Saksamaale.

Asukohad

 • New York

  477 68th Street Brooklyn, NY 11220, , New York

  • Auckland

   Auckland, Uus-Meremaa

   Programmid

   Küsimused