Keystone logo
© Vatel Andorra
Vatel Andorra

Vatel Andorra

Vatel Andorra

Sissejuhatus

Vateli ajalugu

Tegemist on asutusega, mis on 40 aastat valmistanud ette tulevasi rahvusvahelise hotellindustööstuse juhte ja direktoreid. Tema koolitus koosneb rahvusvahelise hotellijuhtimise bakalaureusekraadist.

Vateli haridus laieneb 34 riiki, kus on 55 kooli, rohkem kui 9000 õpilast, 39 000 lõpetajat üle maailma, 520 õpetajat ja oluliste koostööpartnerite võrgustik üle maailma.

Programm

Hotel & Tourism Business School Vatel Andorra rahvusvahelise hotellinduse juhtimise bakalaureuseõppe programm on suunatud kandidaatidele, kes on edukalt läbinud bakalaureusekraadi või kõrgema taseme koolitustsükli.

Õpetatav programm võimaldab katta hotelli- ja turismivaldkonna koolitusvajadused, pakkudes üliõpilasele erialast koolitust.

Õpetamismetoodika on edukas kombinatsioon ja tasakaal koolituspraktika ja akadeemilise koolituse vahel, mis on kohandatud sektori uutele nõudmistele ja hetkenõuetele.

Meie teaduskonnas töötavad kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kõik valdkonna aktiivsed spetsialistid, kes on pühendunud sildade loomisele teoreetiliste teemade ja töökogemuse vahel. Lisaks on õppekava selge rahvusvahelise suunitlusega, mis võimaldab üliõpilastel areneda globaliseerunud kontekstis, vastates eriala püüdlustele.

Koolituse eesmärgid

Omandage ja omandage järelevalve- ja juhtimistehnikad, arendage avatud meelega äriomadusi, eriti rahvusvahelise turismi ja hotellinduse valdkonnas.

Pealkiri ja kestus

 • Prantsuse osariigi tiitel, mis on registreeritud RNCP-s ministri määrusega ja sertifitseeritud II tase
 • Ainepunkte kokku: 180 ECTS (Euroopa ainepunktide ülekandesüsteem).
 • Õpingute kestus: 3 aastat
 • Võimalus pakkuda lisaks VATEL koolidele ka rahvusvahelist kvalifikatsiooni EURHODIP, European Bachelor of Management Hospitality & Tourism.

Klasside keel

 • hispaania keel
 • Järk-järgult saavad õpilased inglise keele tunde (kuni 30% õppetundidest).

Ligipääs nõuded

 • Bakalaureusekraad või kõrgem kraad.
 • Läbige Vateli enda juurdepääsutestid.

Rakendusuuringute Keskus

Cirvath (Vateli rahvusvaheline turismi- ja külalislahkuse uurimiskeskus) on uurimiskeskus, kus Vateli grupi professorid ennustavad turismi ja hotellindustööstuse arengut ja isegi panustavad sellesse. Õpilased saavad kasu kogu õpingute ajal.

Klassiväline tegevus

Peame Vatel Andorra oluliseks, et õppekava hõlmaks akadeemilisest elust väljapoole jäävaid aspekte, mistõttu on programmi täiendatud õppekavaväliste tegevustega, mis avardavad erialaseid teadmisi ning parandavad meie üliõpilaste juhtimisoskusi, strateegilist suutlikkust ja ettevõtlikkust.

Riiklikud ja rahvusvahelised praktikakohad

Vatel Andorra on planeerinud erinevaid riiklikke ja rahvusvahelisi praktikaperioode, mis varieeruvad olenevalt õppeaasta jooksul õpitavast ainekavast. Õpilased omandavad sel viisil oma tulevase elukutse reaalsusega seotud kogemusi, arendades meeskonnatöö oskusi ja eksperimenteerides keskkonnas, kuhu nad on suunatud.

Koolil on lepingud maailma parimate kettide, hotelliasutuste ja turismifirmadega, et tema õpilased praktikat sooritaksid. Nii saavad üliõpilased teha vähemalt üheaastase praktika, mis valmistab neid ette tööturu tegelikkusega kohanemiseks.

karjäärivõimalused

Amet avaneb uutele sektoritele, mis pakuvad mitmekesist karjääri, nagu sõltumatud külalislahkuse ja riiklikud või rahvusvahelised ketid, professionaalne ja vaba aja turism, toiduainete ja suurturism, õhu-, maismaa- ja meretransport, teenindusettevõtted jne...

Vateli lõpetajate väljatöötatud omadused, nagu külalislahkustunne, kuulamine, elegants, oskusteave ja olemine, panevad profiile hindama luksustööstuse ja mainekate kaubamärkide seas.

Andorras õppimise põhjused

 • See on üks turvalisemaid riike maailmas.
 • See on kõige päikesepaistelisemate päevadega suusariik.
 • Andorra juhib sihtkohtade edetabelit, kus turiste elaniku kohta on rohkem.
 • See võtab aastas vastu üle 8 miljoni külastaja ja üle 2 miljoni turisti. Sellel on 3 suusadomeeni Euroopa 10 parima kvaliteediga hinnaga.
 • Sellel on suurepärane vaba aja veetmise ja spordi pakkumine: muu hulgas ostlemine, kultuur, gastronoomia, teema- ja lõbustuspargid, rahvusvahelised spordiüritused, spaad ja tervisekeskused.
 • Kool asub võrreldamatus looduskeskkonnas koos kõigi suurlinna privileegidega. See asub 2 minuti kaugusel spordikompleksist ja köisraudteest, kust pääseb suusanõlvadele, ning 10 minuti kaugusel Andorra kaubanduskeskusest.
 • Andorras saavad õpilased nautida igasuguseid seltskondlikke, meelelahutuslikke ja sportlikke tegevusi.

MARCO POLO rahvusvaheline programm

Õpilasvahetus Vateli koolide vahel.

Marco Polo programmiga pakub Vatel Andorra õpilastele võimalust arendada oma koolitusi rahvusvahelises mastaabis, lõpetades teise õppeaasta ühes 55-st maailma Vateli koolist.

Õpilane avastab uue riigi ja sukeldub teise kultuuri, teise keelde ning valmistab end paremini ette rahvusvaheliseks karjääriks. Lisaks soodustatakse erinevatest riikidest pärit klassikaaslaste kooselu klassiruumides ning nende integreerumist mitmekesisust soosivatesse õppe- ja töörühmadesse.

Ülikooli omadused

Tipptasemel seadmetega ärikool

 • Klassiruumid varustatud audio-visuaalsete seadmete ja valgusvihuritega
 • Koosolekuruumid
 • Õpilastele pühendatud õpperuumid
 • Tasuta internetiühendus (Wi-Fi ühendus)

  Sisseastumised

  Asukohad

  • Encamp

   Carrer d'Engolasters, AD200, Encamp

   Programmid

    Küsimused