Keystone logo
Vatel Cyprus

Vatel Cyprus

Vatel Cyprus

Sissejuhatus

Miks peaksite õppima Vatel Cyprus rahvusvahelist Vatel Cyprus ?

122717_14524-20191011-151429-Logo-Vatel-BestSchool-Award.jpg

Rahvusvaheliseks juhiks saamiseks on oluline omada rahvusvahelist haridust, mis põhineb tõelistel kogemustel!

Vateli koolide õpetamismudel põhineb teooria ja praktiliste kogemuste täiuslikul tasakaalul. Vatel täiustab oma tegevust pidevalt, kohandades programme pidevalt vastavalt kasvavatele turuvajadustele.

Meie haridusmudeli edu oli sel aastal tõestatud; kuna meid autasustatakse Pariisi parima külalislahkuse koolina, mille auhinnaks on ülemaailmne hotellindusettevõtte Worldwide Hospitality Awards žürii, kuhu kuulub enam kui 800 hotellinduse spetsialisti.

Oleme Küprosel ainus rahvusvaheline hotellikorralduskool, mis pakub nii kõrgel tasemel ja mainekat kraadi.

122715_14524-20191011-150934-Students-CampusLife-BreakTime-9-Nimes-NoelBouchut.jpg

Kursuse ülevaade

Koosnevad fikseeritud õppekavast nõutavate kursuste korral, vahetavad õpilased kursuste tööd praktiliste olukordadega (suvisel koolitusel), kus neil on võimalus taotleda ja katsetada õpituid, kui nad õpivad rahvusvahelises hotellijuhtimise programmis õppival MBA-l.

Õpingute kogupikkus on 18 kuud, sealhulgas 6 kuud suvekoolitusi 4 või 5 tärni rahvusvahelistes hotellikettides välismaal.

Prantsuse riigi ametlik bakalaureuse- ja magistrikraad (MBA) antakse õpingute lõpus.

Asukoht

Meie Põhja-Küprose kool asub kesklinnas Kyrenias (Girne), väga kena asukohaga, mitte kaugel mere äärest, päikesepaisteline ja väga mugava temperatuuriga; rahvusvahelise rahvusvahelise ülikooli sees.

See on väga mugav asukoht, kuna võite täielikult kasu saada meie kosmopoliitsest linnast Kyrenia (Girne), mis on armas linn oma seguga kultuuridest ja eluviisidest.

Miks õppida Vateliga?

Bakalaureusekraadiga rahvusvahelises hotellikorralduses on teil kvalifikatsioon rahvusvaheliste hotelli- ja turismitööstuste operatiivjuhtimise ametikohtade hoidmiseks. Selle 4 kooliaasta jooksul on Vateli õpilased:

  • omandada oma ala professionaalsed, juriidilised, majanduslikud ja põhilised keeleteadmised;
  • õppida juhtimisvõtteid ja meeskonna juhtimisoskusi.

Need tulevased rahvusvahelise hotellinduse valdkonna juhid tegelevad konkreetse õppekava konkreetsete ja tööpõhimõtetega:

  • Neil on Vateli kohvikus ja restoranis tegelike klientide nädal praktilise rakenduse nädala jooksul, vanemad õpilased saavad hakkama noorematega: nad töötavad kõik koos reaalsetes juhtimistingimustes.
  • Nad täiustavad oma oskusi praktikal igal aastal 4/5 tärni hotellides, sealhulgas korraldavad rahvusvahelise praktika 3. aastal sellistes kohtades nagu Prantsusmaa ja USA.
  • Nende kursusi pakuvad nii professorid kui ka külalislahkuse ja turismitööstuse spetsialistid.

Võimalus osaleda auhinnatud Marco Polo õpilasvahetuse kavas teistes Vateli koolides.

Asukohad

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

    Toroslar Caddesi,6, 99320, Turkish Republic of Northern Cyprus

Küsimused