Keystone logo
Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Vatel Paraguay Ciudad del Este

Sissejuhatus

Prantsuse rahvusvaheline hotellikool

Vatel saabub Paraguaysse 2011. aastal ainsa riigikoolina, mis pakub topeltkraadi ja annab oma õpilastele Prantsuse riigi poolt tunnustatud bakalaureusekraadi. Vateli koolide ülemaailmne edu on tingitud asjaolust, et me säilitame duaalse hariduse kontseptsiooni, kus 50% õpitakse tundides ja ülejäänud 50% praktikate ja praktikakohtade vahel meie riigi ja maailma parimates hotellides. Jäädes alati truuks filosoofiale, mille kohaselt tuleb kõiki teoreetilisi teadmisi koheselt praktikas kontrollida.

Asuncionis töötame Wyndhami hotellide pimestava oletuse ja hiilgusega.

Meie teaduskond koosneb tunnustatud spetsialistidest, kes ei edasta mitte ainult teoreetilisi teadmisi, vaid ka praktilisi teadmisi nii paljude aastate pikkuse töökogemuse põhjal, et neist on saanud valdkonna mõõdupuud.

Vatelis tegeleme mitte ainult akadeemilise ja kutsealase väljaõppega, vaid ka oma õpilaste kognitiivse arenguga, tutvustades neile traditsiooniliste eetiliste väärtuste - lugupidamise, distsipliini, positiivse ja proaktiivse hoiaku - olulisust, teadmist olla ja isiklikku esitust.

StockSnap / Pixabay

122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpg

Rahvusvahelistumine on Vateli kujunemise põhipunkt.

Marco Polo programm, mis on akadeemilise programmi parim innovatsioon, võimaldab Vatel Paraguay tudengitel õppida oma teismelise aasta teises maailma Vateli instituudis.

Nad on ka osa kasvavast võrgustikust, praegu on Vatel tänu VatelAlumni portaalile ühenduses 9000 õpilast ja 35 000 lõpetajat.

Väga konkurentsivõimelise ja praeguse akadeemilise kavaga pakub Vatel Paraguay topelt Paraguay / Prantsuse diplomi, mis tagab kiire erialase sisestuse:

  • Kraad rahvusvahelise hotellijuhtimise alal - MEC Paraguay
  • Rahvusvahelise hotellijuhtimise bakalaureus - Prantsusmaa

Akadeemilised tasud

Akadeemiliste tasude kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Asukohad

  • Ciudad del Este

    Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña, 7000, Ciudad del Este

    Programmid

    Küsimused