Keystone logo
Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Victoria University of Wellington

Sissejuhatus

Parimate hulgas

Victoria University of Wellington on Uus-Meremaal kõrgekvaliteedilise teadustöö intensiivsuse poolest esikohal ning 2022. aasta QS World University Rankings'i järgi on see maailma 18 000 ülikooli seas esikohal. Meil on tihedad sidemed riigi äri-, valitsus- ja teadusringkondadega. Asume turvalises, kompaktses, loomingulises ja õitsvas linnas, mis sobib ideaalselt üliõpilaseluks.

Kui õpite kohas Victoria University of Wellington , ajendatakse teid iseseisvalt mõtlema ja saada inspiratsiooni edu saavutamiseks. Loote edule tugeva aluse, mis võib aidata teil oma karjääri järgmisele tasemele viia. Saate õppida maailmatasemel akadeemikutelt ja teadlastelt ning saada kasu meie tihedatest sidemetest Uus-Meremaa äri-, valitsus- ja teadusringkondadega. Pakume õpilastele valikut enam kui 80 programmi vahel ja oleme 18 ainevaldkonnas maailma ülikoolide 1 protsendi parimas hulgas. Ülikoolil on 2022. aasta QS Starsi tipptaseme reitingus viis tärni pluss ja viis tärni kõigis kaheksas auditeeritud kategoorias – kunst ja kultuur, õppeainete järjestus, tööalane konkurentsivõime, rajatised, kaasatus, rahvusvahelistumine, teadusuuringud ja õpetamine.

Oleme siin, et teid toetada

Välisüliõpilasena saate toetust ülikoolilinnaku pühendunud meeskonnalt – Te KahupapaWellingtoni ülikooli rahvusvaheliselt – alates kandideerimise hetkest kuni saabumiseni ja kogu õpingute vältel. Õpilased saavad juurdepääsu ka paljudele ülikooliteenustele, mis aitavad teil õpingutes edu saavutada. Nende hulka kuuluvad täiendav õpiabi, finantsplaneerimine, puuetega õpilaste tugi, konfidentsiaalne nõustamine ning tervise ja heaolu alane nõustamine. Victoria University of Wellington pakub õpilastele võimalusi oma karjääris edasi jõuda, alates professionaalsetest programmidest, mis keskenduvad praktilisele tööpraktikale ja reaalsetele uurimisprojektidele, kuni ainulaadsete juhtimisprogrammideni ja võimalusega õppida oma kraadi omandamisel teises riigis välismaal. Praegu on valida 35 riigi vahel, sealhulgas Singapur, Mehhiko, Taani ja Hongkong.

Ideaalne asukoht üliõpilastele

Victoria University of Wellington Wellingtoni kesklinnas on kolm ülikoolilinnakut, mis kõik on ühistranspordi, kohalike vaatamisväärsuste, meelelahutuse ja kohvikute lähedal. Ülikoolis õpite elavas, loomingulises, kompaktses ja turvalises linnas kaunis looduskeskkonnas. Wellington on ideaalne üliõpilaseluks. Et aidata teil ülikooli kogukonnas sisse elada, sõpru leida ja osaleda, julgustatakse tudengeid liituma ühega ülikooli enam kui 100 klubist ja seltsist, mis ulatuvad kultuurirühmadest spordimeeskondadeni.

Leia oma tulevik

Kui õpite kohas Victoria University of Wellington , ajendatakse teid iseseisvalt mõtlema ja saada inspiratsiooni edu saavutamiseks. Loote edule tugeva aluse, mis võib aidata teil oma karjääri järgmisele tasemele viia. Leidke oma tulevik rakendusega Victoria University of Wellington .

Asukohad

  • Wellington

    Kelburn Parade, 6012, Wellington

Küsimused