Keystone logo
Victoria University of Wellington Kapten Arvestus
Victoria University of Wellington

Kapten Arvestus

Wellington, Uus-Meremaa

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

NZD 30 800 / per year *

Kaugõpe, Ülikoolilinnakus

* umbes 120 punkti kohta

Sissejuhatus

Kõiki meie kursusi pakutakse praegu veebis rahvusvahelistele üliõpilastele, kuna Uus-Meremaal on COVID-19 pandeemia piirid suletud.

Tõsta oma karjääri tunnustatud raamatupidamiskraadiga

Tehke raamatupidamises liikumine või omandage sertifikaat, mis on vajalik teie raamatupidamise karjääri järgmiseks sammuks.

Õppige keerukate raamatupidamis- ja äriküsimuste juhtimiseks ja kindlustamaks erialaste teadmiste pakkumist.

Saate luua teadmised kutsepraktikast, eetikast ja protseduuridest ning saada ülevaate Uus-Meremaa ja rahvusvahelise ettevõtlusmaastiku kohta.

Hakka raamatupidajaks - kiiremini

Te Herenga Waka – Wellingtoni Victoria Ülikool on Uus-Meremaa ainus ülikool, millel on ainulaadne vanderaamatupidajate (CA) magistriõpe. See võimaldab teil täita vannutatud raamatupidajate ANZ CA programmi nõuded osana oma MPA-st – ilma täiendavate õppemaksude, õpingute või sertifikaadita.

CA magistriõppega saate õppimise ajal ANZ vanderaamatupidajate ajutiseks liikmeks. Pärast seda, kui olete Uus-Meremaal, Austraalias või mõnes muus tunnustatud ülemaailmses asukohas kolm aastat heaks kiidetud töökoha edukalt läbinud, saate taotleda vanderaamatupidajate ANZ täielikku liikmelisust.

Saate oma raamatupidajakarjääri edumaa ja võimaluse saada varem raamatupidajaks.

Kiiresti või tööle sobib

MPA aitab teil sertifitseerimist kiirendada ja on ülemaailmselt tunnustatud kvalifikatsioon, mille saate omandada täistööajaga 16–17 kuu jooksul.

MPA sobib ideaalselt ka töötavatele spetsialistidele, kes soovivad oma CV -desse raamatupidamist lisada. Te ei pea enne raamatupidamist õppima ja õhtused kursused tähendavad, et saate töötamise ajal õppida osalise tööajaga.

Rahvusvaheline tunnustus

MPA annab teile sertifitseeritud akadeemilised nõuded Chartered Certified Accountantsi (ACCA), Chartered Accountantsi Austraalia ja Uus-Meremaa ning CPA Australia.

Raamatupidamise ja äriõiguse kool on osa Victoria ärikoolist - üks kahest Uus-Meremaal asuvast koolist, et saada akrediteeringut ühingust Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) nii äri- kui ka raamatupidamisarvestuses.

Wellingtoni ärikool ja valitsus kuulub kogu maailmas väikeste ärikoolide gruppi, millel on rahvusvaheliste ettevõtlushariduse akrediteeringute "kolmekordne kroon". Võite olla kindel, et teie kvalifikatsioon seista vastu parimatele kogu maailmas.

Ühendus

Victoria aspirakond aitab teil luua väärtuslikke suhteid ja võrgustikke eakaaslaste, ülikoolide töötajate ja tulevaste kolleegidega kogu maailmast.

Teil on juurdepääs õppejõududele mõeldud kraadiõppe võimalustele ja võimalustele osaleda üritustel, töötubades, karjäärinõupidamistel ja seminaridel, nagu üliõpilaste õppimise aspirantuuriuuringute oskused. Saate kohtuda ka ülikoolilinnakute prahitud raamatupidajatega.

Aspirantuuride ühing annab teile teavet ja pakub teile häält ülikoolis.

Õppimine tagasi

Paljud üliõpilased naasevad pärast mitu aastat magistriõppesse ülikooli. Kui olete õppinud, on meie kontaktametnikud aitanud teil uuesti õppida ülikooli elus.

Kuigi mõned MPA kandidaadid muretsevad, hakkavad nad võitlema, kui nad ei ole raamatupidamisarvestust eelnevalt läbi vaadanud, ei ole praegused õpilased - kas viimasel ajal lõpetanud teised õppeained või inimesed, kes on mõnda aega tööl olnud - seda takistust ei leitud.

Tööandjate toetus

Võimalus suurendada MPA-d tehes tähendab, et teie tööandja võib nõuda maksma kõik või kõik teie kulud.

Doktorandi läbiviimine

MPA programmi edukamad üliõpilased võivad soovida valmistuda doktorikraadi õppimiseks, tehes MPA teaduskursuse ja kaks Honorsi teaduskursust. Peate ikkagi taotlema doktoriõppesse sisenemist.

Õppekava

Aktuaalset

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused