Keystone logo
Victoria University of Wellington TESOL/rakenduslingvistika magister
Victoria University of Wellington

TESOL/rakenduslingvistika magister

Wellington, Uus-Meremaa

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

NZD 48 200 *

Kaugõpe, Ülikoolilinnakus

* kogu programmi jaoks

Sissejuhatus

Kõiki meie kursusi pakutakse praegu veebis rahvusvahelistele üliõpilastele, kuna Uus-Meremaal on COVID-19 pandeemia piirid suletud.

Suurendage oma inglise keele õpetamise karjääri

TESOLi (inglise keele õpetamine teiste keelte kõnelejatele) magistriõpe aitab teil oma õpetamisoskusi arendada.

Tugevdate oma arusaamist keeleõppest, uurite ühiseid probleeme, millega keeleõpetajad ja õppijad silmitsi seisavad, ning mõtisklete oma õppimis- ja õpetamiskogemuse üle.

Kõigis neis valdkondades juhendatakse teid seoste loomise õpetamise praktika, uurimistöö, teooria ja konteksti vahel, milles inimesed keeli õpetavad ja õpivad.

Maailmatasemel programm

Ülikooli TESOL -programmi hinnatakse kogu maailmas kõrgelt. Sellel on tugev rahvusvaheline orientatsioon, mis peegeldab Uus -Meremaa ainulaadset positsiooni Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas. Meie lõpetajad on jätkanud inglise keele õpetamist ja töötanud haridusjuhtide rollis Uus -Meremaal ja kogu maailmas.

MTESOL-i programm põhineb Te Herenga Waka – Wellingtoni Victoria ülikooli kuuekümneaastase TESOL-i kraadiõppe pärandil.

Programmi töötajad on rahvusvaheliselt tunnustatud teadlased. Nad kasutavad oma laialdast keeleõpetaja ja õpetajakoolitaja kogemust, et ületada lõhe uurimistöö, teooria ja õpetamispraktika vahel.

Ülemaailmsel kohal

Keeleteaduse ja rakenduskeeleõppe kool on rahvusvaheliselt tuntud oma uurimistöö poolest. Meie keeleteadusprogramm on QS World University Rankings järjekindlalt maailma 100 parima seas.

QS World University Rankings on iga -aastane väljaanne, mis reastab ülikoolid üle maailma. See annab üle 18 000 ülikooli kogu maailmas paremusjärjestuse ja ainete paremusjärjestuse.

Paindlik õpe

Õppige täiskohaga või osalise tööajaga-kõik, mis teie vajadustele kõige paremini sobib. Saate valida, kas õppida ülikoolilinnakus, veebis või nende kahe kombinatsiooni kaudu. Alustage oma õpinguid mis tahes trimestri alguses - veebruaris, juulis või novembris.

Õppimine välismaalt

Kui õpite seda programmi väljastpoolt Uus -Meremaad, saate kasu tugevast õppimist toetava personali võrgustikust. Need aitavad teil pääseda juurde raamatukogu ressurssidele, õppida tundma keeleõpetuse alaseid teadusuuringuid ja töötada välja tõhusad õppestrateegiad. Nad võivad pakkuda ka kirjutamistoetust, kui inglise keel pole teie peamine keel.

Kaugõppe toetus

Kui te õpite ülikoolilinnast väljaspool, aitavad veebipõhised ressursid tagada rikkaliku õpikogemuse ja õppejõududega regulaarse kontakti.

Töökoormus

Kui olete täiskohaga õppinud, võite suurema osa aastast eeldada töökoormust 40-45 tundi nädalas. Osalise tööajaga üliõpilased, kes teevad kaks kursust iga trimestri kohta, peavad tegema umbes 20-23 tundi nädalas töötamist. Veenduge, et võtate selle arvesse, kui töötate.

Kvalifikatsiooniperekonna struktuur

MTESOL, PGDipTESOL ja PGCertTESOL moodustavad mitmetasandilise kvalifikatsioonipere. Need on trepikojad, nii et väiksema kvalifikatsiooni saamiseks läbitud kursused lähevad arvesse suuremas.

 • Aspirantuur TESOLis (60 punkti)
 • Aspirantuur TESOLis (120 punkti)
 • TESOLi meister (180 punkti)

Kui olete registreerunud MTESOL -is, kuid peate mingil põhjusel enne selle lõpetamist loobuma, võite saada väljumiskvalifikatsioonina PGCertTESOL -i või PGDipTESOL -i.

Või kui te pole veel valmis MTESOL-ile pühenduma, võite registreeruda PGDipTESOL-i või PGCertTESOL-i liikmeks. Siis, kui olete kindel, et see on teie jaoks õige tee, saate hõlpsalt magistriõppesse liikuda.

Lai valik teemasid

Valdkonna tasakaalustatud mõistmiseks läbite kursused kolmest erinevast valdkonnast: õpetamispraktika, keeleteadlikkus ja keeleõpe.

Programmi MTESOL kursused hõlmavad laias valikus teemasid:

 • keeleoskuse õpetamine - kuulamine, rääkimine, lugemine ja kirjutamine
 • keele testimine ja hindamine
 • keelt konkreetsetel eesmärkidel
 • arvuti abil keeleõpetus
 • diskursuse analüüs
 • valemikeel
 • identiteet ja keel
 • teise keele omandamine
 • häälduse õpetamine
 • grammatika ja sõnavara
 • ülesandepõhine keeleõpetus.

Õppekava

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused