Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Villanova University Online

Villanova University Online

Villanova University Online

Sissejuhatus

Villanova School of Business on premier õppeasutus, mis pakub bakalaureuse-, magistri- ja täidesaatva hariduse programme. 1922. aastal asutatud VSB on tuntud akadeemilise ranguse, loovuse ja innovatsiooni, praktiliste ja teeninduslike õppimisvõimaluste, eetika ja rakendusliku hariduse põhjaliku aluse loomise, mis valmistab õpilasi ette muutuvate, keerukate ja kiire majanduskasvu maailm.rawpixel / Unsplash

two people handshaking above table with laptop

Villanova ülikooli kohta

Villanova ülikool, kaasaharimisele kuuluv rooma-katoliku asutus, asutati Püha Augustine'i ordeniga 1842. aastal Villanovas, Pennsylvanias. Premier kõrgkool, Villanova pakub põhjalikku haridust juurdunud vabakunst; ühine pühendumus Augustiniuse tõe, ühtsuse ja armastuse ideaalidele; ja kogukond, kes on pühendunud teistele teenimisele.

Ülikooli kuues kolledžis pakutakse laias valikus bakalaureuse-, magistri- ja erialaseid programme: vabade kunstide ja teaduste kolledž, Villanova ärikool, inseneriteaduskond, õendusosakond, kutseõppekolledž samuti Villanova ülikooli Charles Widgeri õiguskool. Villanova on Pennsylvanias asuvas vanimates ja suurimates katoliiklikes ülikoolides, kus on kokku 10 000 üliõpilast, magistri- ja doktorantidest.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Villanova

    Villanova, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused