Keystone logo
Vistula University

Vistula University

Vistula University

Sissejuhatus

Meist

Vistula University on koos Vistula külalislahkuskooliga (endine Varssavi turismi- ja toitlustuskool), mis on dünaamiliselt areneva Vistula ülikoolide rühma üks peamisi tugisambaid. Mõlemad institutsioonid tegutsevad ühes Varssavi ülikoolis. 2014. aastal liitusid nad Wrocławi äriülikooliga ja 2018. aastal Pušktusi ja Olsztyni Ülikooli humanitaarteaduste akadeemia Józef Gieysztoriga.

Vistula ülikoolide rühm tähendab 27-aastast kogemust turul. See ühendab traditsioone ja teaduse maailma kõige uuenduslikumaid suundumusi. Grupi ülikoolid on seotud ühise missiooniga. Pakume noortele teadmisi, mida nad tulevikus vajavad. Me paistame silma oma praktiliste kraadiprofiilide eest, mis annavad meie lõpetajatele edu edu tööturul Poola ja Euroopa dünaamiliselt muutuvas majanduskeskkonnas. Meie teadlasi tunnustavad teadusasutused ja praktikud. Teeme tihedat koostööd ettevõtete ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Praegu koolitame rohkem kui 5000 noort 83 riigist. Meie õppejõud on pärit kõikidest mandritest ja meie õpilased saavad Erasmuse programmi raames õppida 40 riigis. Avatus maailmale aitab kaasa Vistula ülikoolide rühma ainulaadsele õpikeskkonnale. Poola üliõpilased ei pea enam välismaale reisima, kui nad soovivad õppida ja honeerida oma oskusi rahvusvahelises keskkonnas.

Vistula ülikoolide rühmas toetume viie kõrgkooli vastastikuse koostöö energia ja võimalustele.

Miks Visla

Valige Vistula University ja Vistula külalislahkuskool (endine Varssavi turismi- ja toitlustuskool). Need mainekad ülikoolid, mis on asutatud Poola juhtivate ekspertide poolt, on haridusturul väljakujunenud. Teeme tihedat koostööd ettevõtjatega ja toetame ettevõtlikke üliõpilasi, mis teeb meid Poola haridusturul ainulaadseks.

Eelised

Prestiižne diplom

 1. Perspektywy hariduse portaali 2015. aasta ülikoolide edetabeli järgi oleme üks viiest parimast avaliku ja erasektori ülikoolist.
 2. Kodu järgi
 3. Rahvusvahelise akadeemilise ühiskonna järgmised akrediteeringud annavad tunnistust sellest: Maailma Nõukogu ja assamblee ühistuhariduse kohta, EURASHE, CEEMAN - ülikoolidele antud kõige prestiižsem juhtimiskrediit.

Te teenite praktilisi teadmisi mainekate ekspertide poolt

Meie õppetöö ja teaduskonna koosseisu kuuluvad professionaalid, kes jagavad teadmisi oma omandatud tööga mainekates ettevõtetes ja asutustes, sealhulgas: professor Witold Orłowski - endine presidendi majandusnõunik ja riikliku arengunõukogu liige, Marek Kulczycki, PhD - FM Bank PBP president , varem töötanud ÜRO juures, professor Krzysztof Rybiński - endine Poola keskpanga asepresident, professor Andrzej Olechowski - endine rahandusminister ja välisminister, professor Longin Pastusiak - endine NATO Parlamentaarse Assamblee asepresident professor Jerzy M. Nowak - Euro-Atlandi Assotsiatsiooni asepresident, professor Paweł Bożyk - Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ülikooli senati liige, professor Oskar Kowalewski, ajakirja „Perekondlik ülevaade” liige, professor Jan Fazlagić - teadmiste, hariduse, loovuse, innovati juhtimise ekspert ja intellektuaalne kapital, professor Roman Fulneczek - Towarzystwo Ubezpieczeniowe Daewoo juhatuse esimees, dotsent Wojciech Kostecki - ülemaailmse julgeoleku toetajate algatuse liige, Aleksandra Wiktorow, PhD - kindlustus ombudsman, endine tööminister.

Koostöös maailmatasemel ülikoolide suurepäraste teadlastega tagame, et pakutav haridus vastab ülemaailmse tööturu tegelikele vajadustele.

Õpid rahvusvahelises keskkonnas

 • Minge jalutuskäigu ümber ja kuulete peaaegu iga maailma keelt.
 • Teil on võimalik osaleda praktikates ja haridusprojektides välismaal, sealhulgas projektides Saksamaal, Hispaanias ja Türgis.
 • Soovi korral saate osaleda Erasmuse programmis ja õppida ühes meie 30 partnerülikoolist.
 • Vistula University korraldab ka Rahvusvahelise Nädala ürituse, mille käigus on teil võimalus osaleda välisriikide professorite loengutes.
 • Perspektywy haridusportaal tunnustas meie rahvusvahelisi edusamme Genius Universitatis 2014 konkursil.

Me valmistame teid ette rahvusvahelise karjääri jaoks

 1. Vistula University annab teile võimaluse osaleda stipendiumiprogrammides, praktikates, samuti rahvusvahelistes projektides, mida viiakse läbi näiteks Hiinas.
 2. Võite kasutada ka JOB SPOT-i, uuenduslikku üliõpilasalgatust, mis korraldab ettevõtlusspetsialistide ja töötajate avatud päevade loenguid.
 3. Globalizer on veel üks unikaalne programm. See on ainus programm Poolas, mis võimaldab välisüliõpilastel kirjutada oma väitekirja projektide vormis. Eesmärk on toetada meie ettevõtteid, alustades tegevust õpilaste päritoluriikides.

Online-programmid - uurige, kus ja millal soovite

Töö- ja sotsiaalpoliitika ministeeriumi uuringu kohaselt on kaugõppe programmid professionaalse koolituse osas täiuslikud, kuna need imiteerivad täiesti professionaalset tööd. 2014. aasta oktoobris asutasime arenenud e-õppe platvormi finants- ja raamatupidamis-, majandus- ja juhtimisprogrammidele. M-Vistula platvormi saab kasutada kõikjal ja igal ajal, kasutades mis tahes seadet - olgu see siis telefon, tablett või arvuti. Te teenite sama tüüpi kraadi kui teised õpilased. Erinevus seisneb selles, kuidas õppekava on korraldatud - 60% kursustest on kaugõppe kursused. Lisateavet leiate siit

Stipendiumid aitavad maksta õppemaksu

Võimalused on arvukad, alustades vajaduspõhistest stipendiumidest, akadeemiliste saavutuste stipendiumidest, eritoetustest, puuetega seotud stipendiumidest ja ministeeriumi stipendiumidest akadeemiliste väärtuste saamiseks. Rohkem infot SIIN

Jääge kuju mängima ühes meie spordiosast

Teie käsutuses on spordisaal, mille pindala on üle 600 m2, kohandatud korvpalli, võrkpalli, sisejalgse, sulgpalli ja aeroobika mängimiseks (tänu suurepärasele helisüsteemile). Ülikooli hoone pakub kaasaegset, professionaalset varustust, mis aitab teil keha säilitada ja kujundada. Üliõpilastel on ka võimalus kasutada kolledži kõrval asuvaid tenniseväljakuid allahindlusega 50%.

Uurige kaasaegset ülikooli

29 000 m2 suurune ülikoolilinnakus on konditsioneeriga toad, loengusaalid sadade õpilaste jaoks, avarad klassid, lugemissaal, raamatukogu, jõusaal, spordikeskus, samuti 2 restorani, kus serveeritakse roogasid ja suupisteid üle kogu maailma. Soojematel päevadel saate lõõgastuda ülikooli avaras sisehoovis. Hoone on ligipääsetav ka puuetega inimestele.

Missioon

Parim viis on valmistada ette oma lõpetajaid oma tulevase karjääri jaoks, ajakohastades pidevalt õppetehnoloogiat ja kohandades meie õppekava muutuvas maailmas.

Visioon 2020

Vistula on ülikool, mis kõige paremini loeb tuleviku väljakutseid. Me tahame olla esimene valik ülikooliks neile, kes soovivad omandada teadmisi ja võita maailma.

Asukohad

 • Warsaw

  Stokłosy,3, 02-787, Warsaw

Küsimused