Keystone logo
Varna University of Management

Varna University of Management

Varna University of Management

Sissejuhatus

Varna University of Management ( VUM ) on rahvusvaheline ärikool, mis asub Euroopas, Bulgaarias. Üle 50 riigi õpilased saavad suurepärase hariduse äri- ja turundus-, IT-, turismi- ja külalislahkuse juhtimise, gastronoomia ja kulinaaria valdkonnas.

VUM pakub bakalaureuse- ja magistriõppe kahekordse kraadiõppe programme, mida õpetatakse täielikult inglise keeles koostöös ülikoolidega sellistes riikides nagu Ühendkuningriik (Cardiff Met), Šveits (BHMS), Holland (Stendeni ülikool). Õpilased õpivad sünkroniseeritud õppekavasse nagu partnerasutustes ja peavad vastama eksamitega samadele kõrgetele standarditele. Nad lõpetavad kraadi nii VUM kui ka VUM .

VUM l on suurepärased sidemed ettevõtetega ja on pikaajaline edukus, kui panna üliõpilased oma parimad tööandjad Ameerika Ühendriikidesse, Austraaliasse, Suurbritanniasse, Saksamaale, Hispaaniasse, Itaaliasse.

VUM maailma edetabelites

  • VUM jääb I maailmasõidus 1600 üliõpilaste liikuvuse seas I koht vastavalt maineka U-Multirank auastmele
  • VUM on antud 3 Palme excellence - suurepärane ärikool, mis tugevdab rahvusvahelist mõju - Ida-Euroopa Palme Excellence klassifikatsioon.
  • Parimmaster.com on ülikool oma Ida-Euroopa astme kohal.
  • Parimmaster.com on rahvusvaheline majutus ja turismimajanduse magistri kraad ülikoolis 20. kohal.
  • Sotsiaalteaduste uurimisvõrgustiku (SSRN) andmetel on VUM õppejõudude ja üliõpilaste väljaannete arv 300 ülikoolide seas maailma ülikoolide seas järjestatud.

Asukohad

  • Varna

    13A Oborishte Street , , Varna

Küsimused