Keystone logo
Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Warsaw School Of Computer Science

Sissejuhatus

111955_111913_WSCS_school_building.jpg

Miks WSCS

WSCS on ainus ülikool Poolas, kus rektori nõuandekogu liikmed on samal ajal maailma suurimate IT-ettevõtete, nagu Microsoft, Hewlett-Packard, Cisco, Intel, IBM ja Oracle, üldjuhid.

Meie kool on üks dünaamiliselt arenevatest eraülikoolidest, mis on ka ainulaadne tänu asjaolule, et pakume õpinguid ainsa teadusharu - infotehnoloogia valdkonnas.

WSCSi peamine haridusalane eesmärk on õpetada oma õpilasi nii teoreetilistel teadmistel kui ka praktilistel oskustel, mis on vajalikud valitud infotehnoloogia erialal professionaaliks muutumiseks. Kool pakub oma õpilastele tasuta ja tasulisi kursusi ja õpikodasid, mis täiendavalt tõstavad nende oskusi ja rikastavad oma kogemusi IT-spetsialistidena. Kool teeb regulaarselt koostööd suurimate IT-ettevõtetega, mis omakorda pakuvad meie õpilastele ja lõpetajatele tasuta ja tasulisi praktikaid, mis on õppekava osa ning võimaldavad õpilastel kontrollida oma oskusi IT-alase töö reaalses maailmas. Kool osaleb rahvusvahelistes projektides, mida korraldavad suurimad IT-ettevõtted, nagu IBM Scholars Program, Microsoft IT Academy, Cisco Networking Academy, Oracle Academic Initiative ja SAP Academic Project.

WSCSil on 4 saali 130-le õpilasele, 12 laboratooriumit, kaasa arvatud Cisco standardite järgi ehitatud kaasaegsed võrglaborid ja arvutigraafika, 6 seminariruumi, konverentsiruum, õpilaste kohvik ja baar, jõusaal, raamatukogu ja lugemissaal ning arhiivid ja raamatukogu. muud haldusasutused.

Kui sa tõesti tahad õppida infotehnoloogiat ja töötada IT-sektoris kohas, mis on pühendatud ainult sellele teaduse valdkonnale, siis Warsaw School Of Computer Science on õige koht oma karjääri alustamiseks!

Ülikooli omadused

    Asukohad

    • Warsaw

      Marka Edelmana 17, 00-169 Warsaw, Poland, 03, Warsaw

      Küsimused