Keystone logo
Washington College

Washington College

Washington College

Sissejuhatus

1782. aastal asutatud Washington College oli esimene suveräänsetes Ameerika Ühendriikides prahitud kolledž. Kindral George Washington laenas meile oma nime, annetas meie asutamisele 50 guinea ja töötas meie esimeses külastajate ja kuberneride nõukogus. Meie eesmärk oli toona kasvatada vastutustundlikke kodanikujuhte. Tänapäeval oleme pühendunud sellele, et anname oma õpilastele eesmärgipäraste valikute abil võimaluse oma tingimustel edukaks saada, võimaldades tervislikku ja taastuvat globaalset kogukonda.

Washington College üliõpilased teevad tihedat koostööd erakordsete õppejõududega projektides, mille vastu nad on kirglikud. Sõltumatute uuringutega, mida hõlbustavad sellised programmid nagu Cater Society ja tasulised stipendiaatid, ning praktiliste õppekogemustega, on meie õpilastel juurdepääs hämmastavatele võimalustele olenemata sellest, mida nad õpivad. Trükkige Rose O'Neilli kirjandusmajas asuvatest antiiktrükipunktidest koosnev raamatukogu, skannige Chesteri jõge keskuse ja ühiskonna keskuse ühe uurimislaeva pardalt või uurige meie koloniaallinnas Starri keskusega Ameerika ajalugu. Ühendage iidne tarkus ja kaasaegne teadus idaranniku toidulaboriga, et optimeerida inimeste ja keskkonna tervist.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Chestertown

    Washington Avenue,300, 21620, Chestertown

    Programmid

    Küsimused