Keystone logo
Webster Geneva Campus

Webster Geneva Campus

Webster Geneva Campus

Sissejuhatus

USA akrediteeritud haridus Euroopa südames

1978. aastal Šveitsis asutatud Webster Geneva Campus on akrediteeritud Ameerika ülikoolilinnak, mis pakub kvaliteetseid ingliskeelseid programme bakalaureuseõppe (bakalaureuse tase) ja magistriõppe tasemel. Webster pakub laia vabade kunstide lähenemisviisi õpetamisele Šveitsi kultuuriliselt rikkas kontekstis ning ülikoolist on saanud Genève Internationale'i hõlmava kogukonna ja vaimu oluline liige.

Webster Geneva ülikoolilinnakus saab rahvusvahelise hariduse kontseptsioon reaalsuseks, kuna umbes 90 riigi üliõpilased saavad aastas kokku õppijate kogukonnas, mida tegelevad ülemaailmselt mitmekesised õppejõud. Websterist ei leia te mitte ainult stimuleerivat keskkonda, mis valmistab teid ette tulevikuks, vaid liitute ka põneva üliõpilaste ja vilistlaste võrgustikuga.

Meie akadeemilised võimalused ja raamatukogu on kaasaegsed, atraktiivsed ja hästi varustatud. Pakume nii ülikoolilinnakus kui ka väljaspool seda. Ülikoolilinnakus on meil ka kohvik, jõusaal ja suurepärased vaba aja veetmise võimalused.

Websteri asukoht Genfis lisab teie kõrghariduskogemusele täiendavaid mõõtmeid. Genfis on Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni peakorter Euroopas ja teised suuremad rahvusvahelised organisatsioonid, arvukad rahvusvahelised ettevõtted ning elav finants- ja kaubanduskeskus. Need organisatsioonid ja muud kultuuriasutused võivad pakkuda teile lisavõimalusi oma õppe täiendamiseks väljaspool klassiruumi.

Puhkuse osas pakuvad Genfi järv ja laiem Alpide piirkond maailma parimat sportlikku maastikku - otse teie käeulatuses. Pealegi asub Genf Euroopa südames, mistõttu on lihtne sukelduda teiste Euroopa linnade kultuuri, kuhu enamikule pääseb lennukiga vähem kui kahe tunni jooksul.

Webster Geneva ülikoolilinnakusse vastuvõtmisel liitute rahvusvahelise ülikoolivõrgustikuga, kus maailm on teie ülikoolilinnak. Kui teie eesmärk on Euroopasse jääda, saate õppida Leidenis, Viinis või Ateenas. Samuti ootavad teid välissemestri võimalused Tais, Ghanas, Ameerika Ühendriikides ja mitmetes teistes sihtkohtades.

Akadeemikud

Kraad programmid

Webster Geneva Campus pakub kraadiõppe programme nelja peamise akadeemilise osakonna all: äri ja tehnoloogia; Rahvusvahelised suhted; meediasuhtlus; Psühholoogia ja professionaalne nõustamine. Ülikool pakub laia valikut interdistsiplinaarseid bakalaureuseõppe võimalusi (sealhulgas akadeemiliste peamiste, kõrvalerialade ja osakondade sertifikaatide kombinatsioone), samuti magistrikraadi ja kraadiõppe programme.

Teadusuuringud

Meie teaduskond korraldab teadusuuringuid oma teadusharude esirinnas, koos ambitsioonika uurimisalgatusega, mille eesmärk on tugevdada ülikooli mainet ja panust ülemaailmsesse akadeemilisse kogukonda.

Teenindus

Teenimine kohalikule kogukonnale on ka meie kohaliku missiooni ja tegevuse lahutamatu osa. Lisaks erinevatele akadeemilistele konverentsidele aastaringselt korraldame laia valikut avalikke üritusi, kuhu on kutsutud laiem Genfi kogukond, ulatudes tipptasemel äriteemadest kuni maailmaasjade esirinnas olevate küsimusteni. Ülikool toetab ja julgustab ka Websteri humanitaarühendust, üliõpilaste juhitud registreeritud vabaühendust.

Rahvusvaheline võrgustik

Websteri Ülikool (St. Louis, USA, aastast 1915) on üle 100 aasta teenindanud tudengeid üle maailma, kes otsivad esmaklassilist kõrgharidust. Webster Geneva ülikoolilinnak, Websteri esimene rahvusvaheline asukoht, jääb Websteri ülemaailmse võrgustiku kultuuriliselt kõige mitmekesisemaks ülikoolilinnakuks. Websteri kraadiõppesse registreerunud üliõpilastel on käeulatuses ülemaailmne Websteri võrgustik, kus on võimalus integreerida välismaal õppimise kogemus kas USA-s, teistes Euroopa ülikoolilinnakutes või mujal.

Väärtused

Individuaalse tipptaseme tagaajamine

Webster Geneva ülikoolilinnakus toetame iga õpilast nende püüdlustes silma paista. See hõlmab mitmesuguseid akadeemilisi ressursse, alates Scholars'i programmist, mille eesmärk on inspireerida, juhendada ja motiveerida kooli parimaid akadeemilisi tulemusi, kuni programmide ja teenusteni, mis suurendavad õpilaste akadeemilisi saavutusi igal tasandil. Suurepärasust julgustatakse ka iseloomu arendamisel, osaledes kaasõppekavades, sealhulgas valikulises Webster LEADS programmis, mille edukal lõpetamisel teenitakse juhitunnistus.

Õppimine globaalses kontekstis

Webster on tervitatav ja kaasav ülemaailmne õppekogukond. Webster Geneva ülikoolilinnakus, kus õpib aastas umbes 400 õpilast, on õpilasi, kes esindavad kuni 90 erinevat rahvust, ja õppejõud, kelle kodakondsus (ja/või päritolu) hõlmab umbes 25 riiki.

Websteri põhiõppekava, mida nimetatakse ülemaailmseks kodakondsusprogrammiks, nõutakse kõigilt bakalaureuseõppe üliõpilastelt ja see on mõeldud ülemaailmse kodakondsuse arengu toetamiseks. Šveitsis Websteris õppivad üliõpilased saavad kasu ülemaailmsest Websteri ülikoolilinnakute võrgustikust, mis võimaldab põnevaid välismaal õppimise võimalusi, pakkudes samas ühtlast akadeemilist kogemust, mis on kindlalt maandatud Websteri haridusfilosoofiale.

Mitmekesisus ja kaasatus

Webster Geneva ülikoolilinnak on õppekeskkond, mis tervitab erineva kultuuri, vanuse ja sotsiaalmajandusliku taustaga inimesi. Mitmekesise, soolisi aspekte kaasava ülikoolilinnakuna toetame kriitilisi vestlusi selle üle, kuidas kaasamise vaim on integreeritud globaalse kodakondsuse kontseptsiooni. Meie eesmärk on sisendada õpilastesse austust mitmekesisuse vastu ning arusaamist enda ja teiste väärtustest, kus:

Mitmekesisus haarab kõiki inimlikke erinevusi, tuginedes samas ühisosa. Selle eesmärk on kaotada diskrimineerimine ja tõrjutus rassist, nahavärvist, usutunnistusest, rahvuslikust päritolust, rahvusest, soost, sooidentiteedist, seksuaalsest sättumusest, vanusest, sotsiaalmajanduslikust seisundist, puudest, religioonist või sõjalisest seisundist;

Kaasamine annab õppejõududele, töötajatele, üliõpilastele ja kogukonnapartneritele võimaluse osaleda, erinevustest hoolimata. See on kaasatud tegevuste hulka ja võimalus osaleda, kasutades oma võimeid kogukonna liikmena igapäevastes tegevustes.

Isikupärastatud kogemus

Webster Geneva elamulinnakus ümbritseb õpilasi toetav ja kollegiaalne kogukond, mis pakub individuaalset tähelepanu akadeemilise ja õppekavavälise eluga seotud teemadel. Genfis asuv Websteri ülikool ühendab väikese, intiimse ülikoolilinnaku kogemuse õhkkonna suure rahvusvahelise ülikooli akadeemiliste teadmiste ja ressurssidega. Websteri töötajad ja õppejõud teevad koostööd, et kõik üliõpilased saaksid oma akadeemilise potentsiaali ära kasutada.

Eraotstarbelise mittetulundusliku ülikoolina keskendub Webster jõupingutused kõigile nendele üliõpilasekesksetele aspektidele ja paistab silma nende ühendamisel, muutes kogu ülikooli õppimise kogemuse suuremaks kui osade summa.

Asukohad

  • Geneva

    15, Route de Collex, 1293 Bellevue, , Geneva

Küsimused