Keystone logo
Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Webster Leiden Campus

Sissejuhatus

Websteri ülikool

1915. aastal Missouris St. Louisis asutatud Websteri ülikool on akrediteeritud mittetulunduslik Ameerika ülikool, millel on üle 100 asukoha kümnes riigis. Praegu õpib Websteri ülikoolilinnakutes üle maailma 22 000 üliõpilast. Websteri ülikoolil on rahvusvaheline maine õpetamise ja akadeemilise tipptaseme poolest. Oma uuenduslike, akrediteeritud haridusprogrammide poolest tuntud Webster vastab õpilaste, ettevõtete ja töötavate täiskasvanute vajadustele kogu maailmas.

Webster Leiden Campus on üks neljast Euroopas asuvast rahvusvahelisest ülikoolilinnakust. See on ainus kõrgharidusinstituut Hollandis, mis pakub Ameerika akrediteeritud kraadi (nii BA/BS kui ka MA/MBA haridust). Alates sellest, kui Webster hakkas 1983. aastal Hollandis Ameerika kraade pakkuma, on selle lõpetanud üle 1600 üliõpilase. Selle vilistlased töötavad paljudes maailma prestiižsemates ja huvitavamates ettevõtetes ja organisatsioonides.

Webster Leiden Campus

 • Webster alustas tegevust 1983. aastal võluvas hoones Leideni ajaloolises keskuses.
 • Webster on ainus akrediteeritud kõrgharidusinstituut Hollandis, mis pakub Ameerika akrediteeritud kraadi (nii BA/BS kui ka MA/MBA haridust).
 • Praegu elab seal 300 üliõpilast, kes esindavad enam kui 50 rahvust, ja vilistlasvõrgustik, mis koosneb peaaegu 2000 üliõpilasest.
 • Webster on mittetulunduslik ülikool (Stichting), mis on pühendunud tipptasemele

Miks Webster Leiden?

Webster Leiden Campus asutati 1983. aastal ja sellest ajast alates on meil lõpetanud üle 2000 õpilase enam kui 50 riigist. Oleme ainus kõrghariduse instituut, mis pakub Hollandis Ameerika akrediteeritud kraadi, viie kooli ja kolledžiga, sealhulgas kunstid ja teadused, äri ja tehnoloogia, kommunikatsioon, haridus ja kaunid kunstid.

Meie missioon on julge ja praegustele aegadele sobiv: Websteri Ülikool, ülemaailmne institutsioon, mis tagab kvaliteetse õppekogemuse, mis muudab õpilased ülemaailmseks kodakondsuseks ja individuaalseks tipptasemeks.

Peamised põhjused, miks õppida aadressil Webster Leiden Campus

Kui plaanite õppida Ameerika kraadi saamiseks välismaal, siis siin on meie peamised põhjused, miks peaksite valima õppekohaks asukoha Webster Leiden Campus .

 • Õppige Euroopa südames
  • Meie Leideni ülikoolilinnak asub Hollandi südames, naaberriikides Haagis ja Amsterdamis, kus asuvad mitmekesise ja rahvusvahelise tööjõu ja klientuuriga organisatsioonid ja ettevõtted. Meie strateegiline asukoht ja ülemaailmne haare meelitavad ligi maailmatasemel õppejõudude võrgustikku, mis tulevad sageli otse samadest rahvusvahelistest ettevõtetest ja organisatsioonidest, kes pakuvad meie õpilastele ainulaadset õppimiskogemust, kus sügavad akadeemilised teadmised on ühendatud professionaalsete teadmistega.
 • Ameerika haridus Euroopas
  • Webster Leiden on ainus ülikool, mis hõlbustab Hollandis Ameerika hariduse ja akrediteeringu saamist.
 • Paindlik kraadistruktuur
  • Websteri paindlik kraadistruktuur edendab akadeemilist sügavust ja intellektuaalset laiust, julgustades teid uurima erinevaid huvisid. Ligikaudu pooled teie kursustest keskenduvad teie peamisele õppevaldkonnale. Teie ülejäänud kursused saab eraldada teisele põhierialale, rõhuasetusele, kõrvalerialale või tunnistusele.
 • See on taskukohane
  • Võrreldes teiste Euroopa sihtkohtadega, nagu Ühendkuningriik, on Holland taskukohane koht kraadi saamiseks. Elukallidus on märkimisväärselt madalam "ülikoolilinnades", nagu Leiden, eriti võrreldes sellega, mida leiate Londonist või Pariisist. Riigi riiklik rongifirma NS pakub oma OV-Chipkaardi programmi kaudu ka õpilastele tugevalt soodushinnaga pileteid. Lisaks paljudele tudengite allahindlustele, mida pakuvad restoranid, teatrid ja muud ettevõtted, ei ole autota elamine lihtsalt võimalus, see on praktiliselt elustiil. Rongiga või jalgrattaga on palju lihtsam liikuda.
 • Orienteerumisaasta 'Zoekjaar' lõpetajatele
  • Pärast Websteri lõpetamist avaneb teile põnevate võimaluste maailm. Tööd otsivate lõpetajate orientatsiooniaasta on elamisluba, mille eesmärk on hoida välismaalasi talente Hollandi tööturul. Selle üheaastase elamisloa taotlemiseks on teil aega kuni kolm aastat pärast kooli lõpetamist.
 • Karjääriteenus
  • Websteri ülikooli karjäärikeskuse eesmärk on anda õpilastele võimalus praktika- või töökohale kandideerimisel endast parimat tutvustada. Karjäärikeskuse missioon on harida meie õpilasi karjääri arendamise protsessi ja valdkonna valikute kohta, andes neile võimaluse teha teadlikke karjääriotsuseid. Lisaks soovime oma õpilasi ette valmistada kogemuslikuks õppimiseks (st praktika ja ühiskondlik töö), tööhõive ja täiendõpe ning ühendada värbamisorganisatsioonid meie mitmekesiste õpilaste talentidega.

Edetabelid

Websteri ülikooli ülemaailmne tunnustus

 • Websteri ülikool on jätkuvalt 2020. aasta USA uudiste ja maailma aruannete parimate kolledžite kategooria piirkondlike ülikoolide kesklääne kõrgeimal astmel.
 • USA uudiste ja maailma aruande 2019. aasta väljaandes „America's Best Colleges” küsitletud 1500 kolledžist ja ülikoolist olid välisõppe programmid 2 protsendi hulgas.
 • Forbesi "Ameerika parimad kolledžid" 2018 ja tunnustati riigi parimate seas välismaal õppimise programmide eest
 • TheBestSchools.org tunnustas Websterit parimate veebipõhiste magistriprogrammide hulgas

Asukohad

 • Leiden

  Webster Leiden Campus Boommarkt 1 , 2311 EA, Leiden

  Küsimused