Keystone logo
Webster University Athens

Webster University Athens

Webster University Athens

Sissejuhatus

Webster Ateena on pühendatud edendada ülikooli, mis hõlmaks ja tähistab mitmekesisust ja kaasatust ning edendab rahvusvahelist mõistmist ja tunnustust. Ettevalmistused meie õpilasi tõhus, vastutustundlik ja dünaamiline osalemist kaasaegses ühiskonnas, kus nad elavad ja teenivad, ja tipptaseme ja juhtimise oma isiklikku ja tööalast elu. Meie campus asub Ateena, Kreeka - ajaloolises linnaosas Plaka.

Kvaliteetne haridus

Meie eesmärk on saavutada oma hariduse püüdlusi. Vastuvõtmine unikaalne õpetlik kogemus Webster Ateena võimalik saavutada meie abiga helistades Sisseastujale Office at +30 211-990-5309 +30 211-990-5329.

õpi

Kas teie huvi on äri või side, siis aktiivne õppija Webster Ateenas. Kui klassis ei anna teile piisavalt "käed-külge" kogemust, meie asukoht Kreeka pealinna annab palju praktikavõimalusi.

On esimese nimi alusel

Madala õpilane-to-teaduskonna suhe ja keskmine klassi suurus, Webster Ateena muudab hariduse isiklik. Teaduskonna tundma õpilaste esimese nimi alusel ning on kergesti kättesaadavad, et aidata õpilastel kui vaja.

Webster Ateena on pühendatud õpetamise, kaasates rahvusvahelist perspektiivi kogu õppekava. Iga sammul, siis saavad tähelepanu ja toetada pead areneda.

Pakume Ameerika bakalaureuse- ja magistriõppes paindlik struktuur, mis soodustab akadeemilist sügavust ja julgustab sind uurida erinevaid huve. Kell Webster Ateena teil võimalusi ehitada oskusi ja teadmisi läbi õppereise, konverentside ja praktikume. Meie campus, siis uurib kultuuriliselt mitmekesises keskkonnas-, mis loob elukestev rahvusvaheline võrgustik.

Webster University, mis asutati aastal St. Louis, Missouri 1915 on mittetulunduslik USA-s asuva ülikooli, mis on akrediteeritud Higher Learning Komisjoni. Webster Ülikooli õpikeskkonna ühendab mugavustega väike ülikooli võimalusi suur. Kõik on paigas meie campus annab teile praktilist lähenemist haridusele, mis on seotud professionaalse maailma sa varsti siseneda.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Athens

    9 Ipitou Street, 105 57, Athens

Programmid

    Küsimused