Keystone logo
Webster University Greece

Webster University Greece

Webster University Greece

Sissejuhatus

Miks just Webster Athens?

Ateena Webster toob Kreekasse Ameerika hariduse paremiku. Oleme Kreekas ainus USA ülikooli täielikult omandatud ja kontrollitud (akadeemiliselt ja rahaliselt) akrediteeritud ülikoolilinnak.

Võtke oma haridus välismaale ja osalege meie keerulistes ja nõudlikes programmides, mis on loodud selleks, et pakkuda paindlikkust ja mugavust, mis on vajalik tänapäeva maailmas edukaks saamiseks.

Lisaks on meie klasside suurused väikesed, nii et saate meie õppejõududelt individuaalset tähelepanu ja juhendamist, kes toovad reaalsete teadmiste klassiruumi.

Kvaliteetharidus

Liituge meie kogukonnaga, mis on kogu maailmas tunnustatud juurdepääsetava ja akrediteeritud asutusena.

Paindlikud ja taskukohased valikud

Tasakaalustage töö- ja elukohustused kursustööga, mis on mõeldud tänapäeva õpilastele.

Rahvusvaheline perspektiiv

Kasutage võimalust üks kord elus kvaliteetseks akadeemiliseks seikluseks.

athens, caryatid, greece
rygrech / pixabay

Sõnum meie rektorilt ja tegevdirektorilt

"Loodame, et meie õpilased ja vilistlased innustavad eetose ja filotimoga teisi elama väärikalt, ausalt ja kaastundlikult."

Vasilis J. Botopoulos

Rektor ja tegevdirektor

Meie missioon ja väärtused

Missioon

Websteri ülikool, ülemaailmne asutus, tagab kvaliteetsed õppekogemused, mis muudavad üliõpilased ülemaailmse kodakondsuse ja individuaalse tipptaseme saavutamiseks.

Visioon

Meie visioon on olla juhtiv USA-s asuv rahvusvaheline ülikool, mis kehtestab globaalse hariduse jaoks selge standardi. See visioon on rajatud õpetamise tipptaseme alusele ja seda toetab rahvusvaheline perspektiiv, mis soodustab piiriülest ja rahvastevahelist dialoogi, austust ja mõistmist.

Selle visiooni toetavad haridusalased jõupingutused vastavad vajadustele ja rikastavad ülemaailmset õppijate segu üha kasvavas õpilaste võrgus, kes soovivad USA haridust mitmel pool maailmas. Institutsioon on pühendunud pakkuma neile õpilastele selgelt isiklikku kogemust ja üles ehitama selle visiooni saavutamiseks vajalikke ressursse. Asutuse tegevust kujundavad meie põhiväärtused.

Akadeemilise tipptaseme sajandi tähistamine

1915. aastal oli Loretto õdedel julge visioon luua ülikool, mis lubaks ja hariks ainult naisi. Viie õpilasega avades oli asutuse esimeses lõpetajate klassis ainult kaks naist.

Täna näeb meie põhilinnak välja hoopis teistsugune kui enam kui sajand tagasi - ja isegi teistsugune kui siis, kui see 1983. aastal ümber nimetati Websteri ülikooliks.

Nüüd kaasab ülikool tuhandeid inimesi, kes elavad ja töötavad kogu maailmas, austades Loretto õdede pärandit akadeemilise tipptaseme, võrdsuse ja ülemaailmse kodakondsuse poole püüdlemisel.

Elu Websteri Ateenas

Sukeldu unustamatusse keskkonda

Avastage Webster Athensis toetav kogukond ja isikupärastatud hariduskogemus. Meie maalilises Plaka piirkonnas asuvas ülikoolilinnakus on hästi varustatud klassiruumid, raamatukogu, arvutilabor, kohvik ja personali kontorid, mis on pühendatud teie ülikoolikogemuse parandamisele.

Websteri Ateena kogemus

Pärast meie ülikooli uste avamist 2014. aastal on meil olnud üliõpilaste tervitamise pärand kogu maailmast.

Alates ülikoolilinnaku majutusest kuni paljude meelelahutuseks mõeldud ürituste ja tegevuste valikuni oleme otsustanud pakkuda võrratu akadeemilise seikluse.

Kultuuridevahelise perspektiivi tähistamine

Olenemata sellest, kas registreerute esmakursuslaseks, välismaal õppimiseks või kraadiõppuriks, oleme uhked, et pakume kogukonna keskkonda, mis seab teie hariduse prioriteediks.

Lisateavet leiate meie Websteri rahvusvahelisest vaateraamatust .

145273_pexels-photo-3184407.jpeg
fauxels / pexels

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Athens

    9 Ipitou Street, 10557, Athens

    Küsimused