Keystone logo
Weill Cornell Medicine Graduate School of Medical Sciences

Weill Cornell Medicine Graduate School of Medical Sciences

Weill Cornell Medicine Graduate School of Medical Sciences

Sissejuhatus

Weill Cornelli meditsiin tähistab Vimeos Weill Cornelli meditsiini 20 aastat tipptaset.

Visiooniaruanne

Meie eesmärk on koolitada järgmise põlvkonna teadusjuhte biomeditsiinilistes uuringutes:

 • Meie õpilaste positsioneerimine uuenduslike teadusavastuste tegemiseks.
 • Näitame neile, kuidas töötada laboratoorsetes, kohalikes ja globaalsetes teadlaste kogukondades, kus teadus on sild rahvusliku, kultuurilise, poliitilise, religioosse ja etnilise identiteedi kaudu.
 • Nende sobitamine osavate mentoritega, kes juhatavad neid iseseisvuse juurde ja toetavad neid pärast seda.
 • Varustada neid biomeditsiinitööjõus ja sellega seotud valdkondades konkureerima tugevate oskustega multidistsiplinaarsetes tehnoloogiates; andmete analüüsimisel, visualiseerimisel ja statistilisel hindamisel; ning kirjalikus ja suulises suhtluses.
 • Arendades neis välja elukestva õppe harjumusi, mis kasvavad sügavuti ja laiemalt.
 • Kasvatades neisse eetika, aususe ja ranguse põhimõtteid uurimistöös.
 • Nende ettevalmistamine tõenditel põhineva arutluse väljendamiseks, kaitsmiseks ja demonstreerimiseks kodanikuelus ja avalikus poliitikas.

EVG fotod / Pexels

128714_pexels-photo-1170979.jpeg

Kooli ajalugu

Üle poole sajandi on WCGS keskendunud oma õpilaste ettevalmistamisele biomeditsiiniteaduste karjääriks. Graduate Schooli teaduskonnas on täna rohkem kui 250 ja Cornelli ülikooli doktorikraade on koolist omandanud üle 1000 üliõpilase.

Aastaks 2008 oli WCGS-i vastuvõtjate arv kasvanud enam kui 400 doktorikraadini. üliõpilasi, mis peegeldab kahekordset registreerumise kasvu 10 aasta jooksul. Nüüd pakub kool eelõppuritele seitset õppeprogrammi, mis tähistab meditsiinikolledži ja SKI pühendumust pakkuda erakorralist koolitust biomeditsiiniteadlastele.

Teadusteave Weill Cornelli kraadiõppeasutuses

Weill Cornelli magistrikool (WCGS) edendab teaduse ja teadlikkuse suurendamise algatuste kaudu üldsuse teadlikkust ja teaduse mõistmist. Panustades teadusharidusse ja juhendamisse laiemas kogukonnas, aitavad WCGS-i üliõpilased, õppejõud ja töötajad New Yorgi piirkonna noorte seas levitada entusiasmi STEM-valdkondade vastu.

Asukohad

 • New York

  1300 York Ave. Box 65, 10065, New York

  Programmid

   Küsimused