Keystone logo
Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Weizmann Institute of Science, Feinberg Graduate School

Sissejuhatus

Umbes

Rahvusvahelise juhtimise õpetamine teaduslikes uurimistöödes ja avastamises

Feinbergi kõrgkool (FGS) kapseldab uurimise ja avastamise vaimu. Alates selle loomisest 1958. aastal Weizmanni Teaduste Instituudi akadeemilise osana, kes vastutab kõigi üliõpilaste ja doktorikraadi eest, on Feinbergi kõrgkool loonud oma maine multidistsiplinaarse keskusena, kus üliõpilased püüavad saavutada teadmiste ja mõistmise kõrgeimat taset loominguliste ja originaalsete teadlaste juhendamine loodusteadustes ja matemaatikas.

Feinbergi kõrgkoolis saate osaleda Weizmanni instituudi prestiižses saavutuste ajaloost, mis toetub Nobeli preemia laureaatide ja Turingi auhinna laureaatidega. Feinbergi kõrgkooli üliõpilane osaleb teid Instituudi teaduslikes uurimistöös ning pühendab oma aega nii uurimis- kui ka õpinguteks, kasutades uusimaid ja kaasaegseid tööriistu ja seadmeid ning töötades otseselt uurimisrühmad oma rahvusvaheliste valdkondade esirinnas. Feinbergi kõrgkool pakub stipendiume kõikidele üliõpilastele ja ei nõua õppemaksu, nii et saate endale lubada oma õpingute täieliku süvenemise. Kõik Feinbergi kõrgkooli kursused toimuvad inglise keeles.

Missioon

Graduate Schooli eesmärk on uutel loominguliste ja originaalsete teadlaste põlvkondade väljaarendamine loodusteaduste ja matemaatika vallas - teiste sõnadega, tulevaste teaduslike juhtide harimine. Kõik Feinbergi kõrgkooli õpilased on otseselt seotud instituudi läbiviidud uuringutega.

Õppimisradad ja -valdkonnad

Feinbergi kõrgkool pakub järgmisi õppereise:

 • Regulaarne MSc rada
 • Mitte-väitekirja magistrikraadi teadus õpetamine
 • Otsene doktoriõpe
 • Regulaarne doktoriõpe
 • Doktorikraad MD-de jaoks
 • Õpetamise sertifitseerimise programm

Peamised õppe- ja uurimisvaldkonnad on järgmised: füüsikateadused | Keemiateadused | Eluteadused | Matemaatika ja infotehnoloogia | Teadus õpetamine.

Akrediteerimine

Feinbergi kõrgkool on Iisraeli kõrgharidusnõukogu akrediteeritud.

Keel

Feinbergi kõrgkooli ametlik keel on inglise keel. See võimaldab rahvusvahelistel tudengitel oma programmidest kasu saada.

Mittediskrimineerimise poliitika

Ainus kriteerium Feinbergi kõrgkooli lubamiseks on akadeemiline tippsaavutus ja terviklikkus. Feinbergi kõrgkool lubab õpilastele mis tahes rassi, värvi, usutunnistuse, soo ja etnilise päritolu kõigi programmide, privileegide ja tegevuste jaoks, mida koolis õpilastele üldiselt antakse või tehakse.

Stipendiumid

Kõik Feinbergi kõrgkooli õpilased saavad stipendiume, et nad saaksid oma aega uurida ja õppida. Lisateabe saamiseks vt stipendiume ja abi.

Õppemaks

Kõik Feinbergi kõrgkooli õpilased on vabastatud õppemaksu tasumisest.

Kuidas kandideerida

MSC taotluse esitamise järk-järguline juhend

Järgmistes lõikudes saate tutvuda Feinbergi Kõrgkooli magistriõppekava rakendusprotsessiga, pakkudes üksikasjalikku teavet oma taotluse ettevalmistamise ja esitamise kohta ning mõistmaks, milline protsess toimub pärast kõigi vajalike dokumentide esitamist. Registreerimisprotsessi eest ei võeta tasu.

Minimaalsed akadeemilised nõuded

MSc programmi taotlemiseks peate omama kõrgharidusega akrediteeritud kohaliku või välismaise kõrgharidusasutuse või muu oma valdkonna õppekavas samaväärse tunnistuse, mille GPA on 85 (või samaväärne).

Rahvusvahelised üliõpilased

Mitte-Iisraeli ülikoolide või kõrgkoolide MSc kandidaadid peavad läbi viima välishindamise eksameid, sealhulgas:

 • GRE: nii üldised testid kui ka testid teema, mida soovite õppida. GRE-ide FGS-kood on 3398 ja skoorid tuleb saata otse GRE katsekeskusest.
 • TOEFL või IELTS: ainult kandidaatidele, kelle emakeel ei ole inglise keel. Pidage meeles, et kui teilt palutakse sisestada asutusena tulemusi saavaks, on Weizmanni Teaduste Instituudi TOEFL koodnumber C087.

GRE ja / või TOEFL skooride vajaduse muretsemine on asjakohase juhendi äranägemisel.

Taotluste esitamise tähtaeg

Online-taotluste registreerimine tuleb lõpule viia 1. oktoobrist kuni 31. märtsini.

Matemaatika hilinenud rakendused

Teatud programmides (nt neuroscience magistrikraadi / doktoriõppe integreeritud programm), võetakse 31. detsembril saadud rahvusvaheliste üliõpilaste taotlusi jaanuaris ja intervjuud toimuvad veebruari alguses. Lõplikud otsused tehakse 28. veebruariks.

Sissepääsu protseduurid

Liituge tipptasemel MSc programmi, mis meelitab tudengeid üle kogu maailma

Feinbergi kõrgkooli magistriõppe üliõpilaseks saate nii parima teaduse kui ka hariduse parima. Feinbergi kõrgkooli õpilased on kaasatud instituudi teadustöösse, kes töötavad otseselt uurimisrühmadena oma rahvusvaheliste valdkondade esirinnas. Feinbergi Graduate School ei tasu õppemaksu ja annab kõigile MSc üliõpilastele täielik stipendium, mis võimaldab neil täielikult pühendada oma aega teadusuuringutele ja õppimiseks.

Feinbergi kõrgkooli magistrikursuste vastuvõtukriteeriumiks on sisseastumisprotseduur, mis kestab tavaliselt nelja kuni kaheteistkümne nädala lõpuni. FGS-i klassid viiakse läbi inglise keeles. Kool, mis hõlmab kõiki tausta ja veendumusi, on uhke oma mitmekesise üliõpilaskonna üle.

MSc stipendiumid

Kuu stipendiumid MSc üliõpilastele

Feinbergi kõrgkooli täistööajaga magistriõppes on õigus igakuisele stipendiumile 24 kuud. Kui saate stipendiumi, oodatakse kogu oma aega õpingutele ja teadusuuringutele.

Stipendiumide liigid

Weizmanni Teaduste Instituudis (WIS) on mitmeid MSc stipendiumide tüüpe / tasemeid:

Regulaarne MSc stipendium

MSc õpingute ajal on kõigil üliõpilastel õigus stipendiumile 5 930 Hollandi väikse naise kohta.

Stiimuliteoskus

6 200 vea kuus (110% tavalisest osavõistlusest)

Stimuleeriv lisatoetus antakse konkurentsivõimeliste välismaiste stipendiumide saajatele, kelle igakuine väärtus on lähimerevesi, mis on stiimuli stipendiumist madalam.

Välised (konkurentsivõimelised) stipendiumid (mida makstakse WIS kaudu)

Nagu välismaine sihtasutus määratleb, ulatudes kuni 10 000 Norra naelsterlingini kuus.

Põhimõtted

WISi stipendiumisüsteem reguleerib järgmisi põhimõtteid:

Asendamine

Välised stipendiumid (konkurentsivõimelised ja mittekonkurentsivõimelised) asendavad regulaarse WIS-i stipendiumi või rahastavad selle osa. Teisisõnu asendavad nad korrapärase MSc stipendiumi ja neid ei anta lisaks sellele.

Väline vs WIS-i stipendium

WIS-stipendiume ja välisstipendiume ei tohi sõlmida üheaegselt. Kui välise stipendiumi tase on tavapärasest WIS-stipendiumist kõrgem, on üliõpilasel õigus hoida tasakaalu (vastavalt ülaltoodud piirile). Kui aga välise stipendiumi tase on tavapärasest WIS-i stipendiumist madalam, siis makstakse üliõpilastele endiselt tasu - kuni 110% regulaarse WIS-i stipendiumist.

Stipendiumi maksmise lõpetamine

 • Kui õpinguid lõpetate, lõpeb stipendium kohe. Saate stipendiumi saada kuni kahe akadeemilise aasta jooksul.
 • Kui hakkate tööle ja teenite palka, siis teie stipendiumi maksed kaotavad. Sellistel juhtudel on teil kohustus teatada oma teaduskonna koordinaatorile Feinbergi kõrgkoolis.
 • Kui teile antakse luba oma väitekirja esitamise edasilükkamiseks, otsustab Feinbergi kõrgkooli dekaan, kas saate jätkata rahalise toetuse saamist täiendava aja jooksul või ainult osaliselt. See otsus tehakse individuaalselt. Kui dekaan kiidab heaks oma rahalise toetuse pikendamise, saate jätkata rahastamist täiendava perioodi vältel, mis on kuni kolm kuud.
 • Kui teil on rasedus- ja sünnituspuhkus, sõjavarustuse reserv või pikaajaline haigus, võib teil olla õigus saada pikendatud toetust täiendava ajavahemiku eest, mis ei ületa kolme kuud (kokku kuni 27 kuud).

Asukohad

 • Rehovot

  Feinberg Graduate School David Lopatie Hall of Graduate Studies Weizmann Institute of Science P.O. Box 26 Rehovot 7610001 ISRAEL, , Rehovot

  Küsimused