Keystone logo
Westcliff University

Westcliff University

Westcliff University

Sissejuhatus

Westcliff University asutati selleks, et pakkuda kvaliteetset haridust üliõpilastele, kes soovivad siseneda kiiresti kasvavatesse äri- ja haridusvaldkondadesse. Westcliff University , mis sai 1993. aastal Bureau for Private Postsecondary Education (www.bppe.ca.gov) esialgse heakskiidu, pakub erinevaid programme College of Businessis ja College of Educationis. Westcliff University õppekava koosneb magistri- ja bakalaureuseõppe programmidest äri- ja haridusvaldkonnas ning muudest tunnistuste programmidest.

Kui mõnes koolis õpetatakse ainult teoreetilisi kontseptsioone, Westcliff University valmistab õpilasi ette praktilisteks ja teoreetilisteks elementideks, mida tänapäeval tööturul nõutakse. Westcliff University pakub täiskohaga töötavatele õpilastele võimalust registreeruda uuenduslikele veebi- ja hübriid-kaugõppe kursustele, mis on mugavad ja taskukohased.

Westcliff University rõhutab õpilaste isikliku, akadeemilise ja professionaalse ettevalmistamise tähtsust. Tagamaks, et programmid on uuenduslikud, ajakohased ja kvaliteetsed, on ülikoolil juhised ja teadmised oma hoolekogu liikmetelt ja programmi nõuandekomisjonilt, kuhu kuuluvad organisatsioonide, sealhulgas Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard, peamised juhid. , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, California ülikooli presidendi kantselei, aga ka muud kohalikud ja riiklikud ettevõtted ja organisatsioonid.

Asukohad

  • Irvine

    University Tower 4199 Campus Drive #650

Küsimused