Keystone logo
Western State Colorado University

Western State Colorado University

Western State Colorado University

Sissejuhatus

Ole juht. Ole mägironija.

Lääne-Colorado ülikool edendab teed sihikindla tuleviku poole, realiseerides üliõpilaste potentsiaali nende väljakutsumatul tipptasemel ja individuaalsusel.

Erinevus on tulemus.

Westernis antakse meie õpilastele professionaalseid juhiseid ja tuge, mis on vajalik eduka karjäärile viiva reaalse maailma oskuste arendamiseks. Meie väga isikupärastatud programmide keskpunkt on arenev spetsialist, kes on valmis vastama tänapäevase töökoha nõudmistele.

Tänu oma selgele akadeemiliste teenete, praktiliste uurimisvõimaluste ja kaasava õpilaskogemuse kombinatsioonile pakume haridust, mis vastab paremini turu nõudmistele.

Seal, kus akadeemiline rangus kohtub aukartust äratava seiklusega.

Kaljumägede südames asuv Lääne-Colorado ülikool pakub tohutut välitingimustes asuvat laboratooriumi, millel on enneolematud võimalused õpilaste õppimiseks ja praktiliste kogemuste saamiseks. Juhtige koos oma professoriga ilvese jälitamiseks, arheoloogilises kaevamises osalemiseks, robootikameeskonnaga ühiselt oma masina loomiseks või Paul M. Rady arvutiteaduse ja tehnikakõrgkooli uhiuustes laborites tutvumiseks. Vaadake lähemalt ja näete, mis teeb Westernist sellise erilise koha.

Asukohad

  • Gunnison

    Western Way,1, 81231, Gunnison

    Küsimused