Keystone logo
Western University Faculty of Social Science

Western University Faculty of Social Science

Western University Faculty of Social Science

Sissejuhatus

Üks Kanada suurimaid ja mitmekesisemaid sotsiaalteaduskondi on meil kaheksa tuumaga osakond - antropoloogia, majandus, geograafia, ajalugu, DANi juhtimis- ja organisatsiooniuuringute osakond, riigiteadused, psühholoogia ja sotsioloogia - ning interdistsiplinaarne soolise võrdõiguslikkuse osakond , Seksuaalsuse ja naisteteadused (mis on samuti osa kunsti- ja humanitaarteadustest). Pakume ka uuenduslikke akadeemilisi programme nagu Ameerika uuringud, Rakendusarheoloogia; Kommertslennundus; Põlisrahvaste uuringud; Rahvusvahelised suhted, ränne ja etnilised suhted; Avalik haldus, avalik ajalugu. 2017. aasta aprilli seisuga on teaduskonnas üle 235 täistööajaga õppejõu, 6500 üliõpilast ja 660 kraadiõppurit. Meil on ka vilistlaste võrgustik, kus elab üle 70 000 lõpetaja, kes elavad kogu maailmas.

Näitena meie üliõpilaste kvaliteedist oli Lääne-Ameerika aastatel 2015-16 sõlmitud üliõpilaste sisseastumiskohordil riigi kõigi ülikoolide kõrgeim sisseastumiskeskmine. Teadusuuringute mõju ja maine osas kuulub teaduskond kõrghariduse hindamise ja akrediteerimise nõukogu, QS Corporationi ja maailma ülikoolide akadeemiliste edetabelite seas pidevalt maailma saja parima sotsiaalteaduskonna hulka. Meie professorid on saanud ka arvukalt õpetamise kiitusid, sealhulgas mitmeid mainekaid 3M õpetamisauhindu. Meie teadustöö tipptase ja kvaliteetne juhendamine on oluline põhjus, miks üliõpilaste uuringud näitavad, et Western pakub Kanada teadusmahukate ülikoolide seas parimat üliõpilaskogemust.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Ottawa

    University Private,120, K1N 6N5, Ottawa

    Küsimused