Keystone logo
William Penn University

William Penn University

William Penn University

Sissejuhatus

William Penn University pakub haridusalast kogemust, mis keskendub juhtimisele, tehnoloogiale ja kveekeri lihtsuse, rahu loomise, terviklikkuse, kogukonna ja võrdsuse põhimõtetele.

Nende eesmärkide abil selgitatakse välja, kuidas järgitakse missioonis loetletud põhimõtteid ja kuidas ülikool pakub oma üliõpilastele haridusvõimalusi ülikooli akadeemiliste programmide ja kaasõppekavade kaudu.

William Penn University meie missioon lihtsalt eesmärkide kogum, mida loodame saavutada. See, kes me oleme, on meie keskmes. See on veendumus, et igal inimesel on väärtus ja ta väärib juurdepääsu kvaliteetsele haridusele. Et just meie erinevused teevad meid tõesti tugevamaks. Meie kveekeri põhimõtted on tänapäeva maailmas tõelise juhtimise alustalad.

Usume lihtsusse, rahu loomisse, terviklikkusse, kogukonda ja võrdsusse. Usume, et haridus on mõeldud kõigile, sest kõigis on väärtus. Usume, et tähistame oma kristlikku usku ja laseme sellel raamistada oma vaateid 21. sajandi maailmale, tervitades samas ka teisi vaimse veendumusega inimesi. Ja usume, et haridus toob elus palju kasu ja vastutuse kasutada oma teadmisi teiste teenimiseks.

William Penn University on akrediteeritud kõrghariduse komisjoni (HLC) poolt.

Asukohad

  • Oskaloosa

    West Trueblood Avenue,201, 52577, Oskaloosa

    Küsimused