Keystone logo
Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Wilmington University College of Technology

Sissejuhatus

Missioon

Tehnikakõrgkooli missiooniks on pakkuda kogemuslikku õpikeskkonda, mis soodustab koostööd, kaasatust, innovatsiooni ja isiklikku kasvu. Meie programmid ühendavad reaalse elu kogemused praktilise rakendusega, valmistades õpilasi ette peamisteks karjäärivõimalusteks ja infotehnoloogia valdkonnas edasijõudmiseks.

Ülevaade

Wilmingtoni ülikooli tehnikakõrgkooli programmid sisaldavad kursusi, mis kasutavad teoreetilist ja praktilist tasakaalu kaasaegsetes laborites, klassiruumides ja stuudiotes. Töötasime välja oma programmid õpilastele, kes plaanivad töötada animatsiooni ja 3D, arvutiteaduse, küberturvalisuse, mängude arendamise, infotehnoloogia valdkonnas, fotograafias, video- ja filmitootmises või veebi- või graafilises disainis. Disainiga seotud karjäär hõlmab muu hulgas mängude kujundamise ja arendamise, 3D-animatsiooni, turunduse, fotograafia ja graafilise disaini valdkondi. Video- ja filmitootmise karjäär hõlmab filmi-, teleprogrammi-, videomänge- ja paljusid muid meelelahutuskeskkondi. Arvutiteaduste kraad annab põhjalikke tehnilisi teadmisi tipptasemel süsteemiarendustööriistade ja programmeerimistarkvara ning tehisintellektiga. Infotehnoloogiaga seotud karjäär hõlmab paljude teiste hulgas projektijuhti / juhti, tarkvaraarendajat, süsteemianalüütikut, andmebaaside spetsialisti, e-kaubanduse analüütikut, võrguspetsialisti, küberturvalisuse spetsialisti, infoturbeanalüütikut ning teabekindlustuse ja arvuti kohtuekspertiisi spetsialisti. Ameerika Ühendriikide tööministeeriumi andmetel on nõudlus infotehnoloogia spetsialistide järele kõigis tööstussegmentides, rõhuasetusega küberturvalisusele.

Üldine otstarve

Tehnikakõrgkooli programmide kavandamine vastab mitmesugustele karjäärivajadustele, mis on seotud infosüsteemide valdkonna, küberturvalisuse, digitaalse meedia ning video- ja filmitootmistööstusega. Nende erialade tegevuste ja ametite mitmekesisus loob aluse ametlikule koolitusele. Tehnoloogia pidev areng eeldab tööstusega samaaegset õppekava. Ettevalmistades õpilasi kompetentseteks, konkurentsivõimelisteks, kohanemisvõimelisteks ja meeskondades hästi töötama, sisaldavad meie programmid uusimaid tööriistu ja kontseptsioone. Nende isikliku disaini ja suhtlemisoskuste ning uute tehnoloogiate ja teaberessurssidega seotud teadmiste, oskuste ja võimete tähtsus kajastub erinevates programmides, rõhutades põhioskusi, mis on täielikult integreeritud praktilistesse, käepärastesse oskustesse. ülesannete kohta.

Epsilon Pi Tau auühing / Delta Lambda peatükk

Epsilon Pi Tau on juhtiv rahvusvaheline tehnoloogiaühing. 1929. aastal asutatud Epsilon Pi Tau tunnustab üliõpilaste akadeemilist tipptaset valdkondades, mis on pühendatud tehnoloogia õppimisele ja praktikute ettevalmistamisele tehnoloogiavaldkonnas. Wilmingtoni ülikooli Delta Lambda osakond loodi 2012. aastal ja iga-aastane sisseelamise tseremoonia toimub igal sügissemestril.

Sisseastumistseremoonial tunnustatakse tehnikakõrgkooli üliõpilaste akadeemilisi saavutusi, kes on nooremas või vanemas eas või on tunnistuse täitnud. Liikmelisus toimub ainult kutsetega üliõpilastele, kes on heas seisukorras, vastavad krediidi miinimumnõuetele ja kellel on minimaalne GPA kraadiõppe programmide jaoks 3,85 ja bakalaureuseõppe programmide puhul 3,5.

Epsilon Pi Tau Delta Lambda peatüki kohta lisateabe saamiseks pöörduge tehnikakõrgkooli poole.

Kogemuslik õpe

Kogemuste õppimise büroo läheneb kogemuslikule õppele 360 kraadi. Olenemata sellest, kas tulete Wilmingtoni ülikooli tohutu töökogemusega ja teile antakse varasema õppe ainepunkt (CPL), või osalete aineprogrammis sisalduvas tööalase integreeritud õppe (WIL) võimaluses (praktika või ühistuline haridus), pakume Pathway oma kraadi omandamiseks.

Asukohad

  • Wilmington Manor

    Wilmington Manor, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused