Keystone logo
Winona State University

Winona State University

Winona State University

Sissejuhatus

Winona State University missioon on suurendada meie teenindatavate inimeste ja kogukondade intellektuaalset, sotsiaalset, kultuurilist ja majanduslikku elujõudu.

Pakume bakalaureuseõppe programme, mis põhinevad kunsti ja teaduste traditsioonidel ja väärtustel, ning mitmesuguseid kraadiõppe ja erialaseid programme, mis vastavad eriti Ülem-Kesk-Lääne vajadustele. Valmistame oma lõpetajaid üles teenima heldelt, juhtima vastutustundlikult ning reageerima fantaasiarikkalt ja loovalt oma töö, oma elu ja kogukonna väljakutsetele.

WSU Winona ülikoolilinn on laialdaselt tuntud oma suurepärase looduskauni paiknemise poolest maaliliste bluffide ja Mississippi jõe vahel - see tähendab, et kaljuronimine, aerulaud, matkamine, süstaga sõitmine (ja muu) jääb ülikoolilinnast 1,6 km kaugusele. Lisaks on Winona linnas koduks paljudele kunsti-, muusika- ja teatrivõimalustele ning muuseumidele, kohalikele butiikidele ja festivalidele.

WSU teine ülikoolilinnak asub Minnesota suuruselt kolmandas linnas - Rochesteris. Linn on dünaamiline linnalik tööstuse, kunsti ja kultuuri keskus ning see oli 2016. aastal Livability.com poolt top 100 parima elukoha linn.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Winona

    West Mark Street,175, 55987, Winona

    Küsimused