Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Winthrop University

Winthrop University

Winthrop University

Sissejuhatus

Winthrop on avalik laiahaardeline ülikool, mis on USA News & World Reporti edetabelis 8. kohal lõunapoolsete avalik-õiguslike ülikoolide seas ning piirkonna avaliku ja erasektori 25 parima hulgas. Hariduskogemuse, mis ühendab endas vabade kunstide, kutseprogrammide, ülemaailmse teadlikkuse ja kodanikuaktiivsuse kaudu, aitab Winthrop arendada teadmisi, oskusi ja väärtusi, mis rikastavad teie elu ja valmistavad teid ette kõigi tulevaste ettevõtmiste jaoks.

1886. aastal asutatud Winthrop pakub bakalaureuse- ja magistrikraadi nii ülikoolilinnakus kui ka veebiprogrammide kaudu. Meie ajalooline ja maaliline ülikoolilinnak asub Lõuna-Carolina osariigis Rock Hillis, Charlottest vaid 20 minutit lõunas. Meie traditsioonid, mis hõlmavad riiklikke akadeemikuid, kergejõustiku meistrivõistlusi ja õpilaskeskseid saavutusi, loovad ülikoolilinnaku kogukonna, mis on tuntud oma mitmekesisuse, tipptaseme ja perekondliku õhkkonna poolest.

Winthrop University on akrediteeritud kolledžite ja koolide lõunaühenduse lõunaosakonna komisjoni poolt bakalaureuse-, magistri- ja spetsialistikraadide andmiseks. Winthrop University akrediteerimise küsimuste saamiseks pöörduge Lõuna kolledžite ja koolide liidu kolledžikomisjoni poole telefonil 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 või helistage 404-679-4500.

Ajalugu ja traditsioonid

Aastal 1886 esitas asutaja president David Bancroft Johnson petitsiooni Bostoni filantroopi Robert C. Winthropi ja Peabody fondi jaoks seemneraha saamiseks õpetajatele koolituse moodustamiseks. Winthrop avas oma uksed 21 õpilasele Columbias, SC, kasutades laenatud ühetoalist hoonet. Kool sai peagi riikliku abi ja kolis 1895. aastal oma alalisse Rock Hilli koju. See laiendas aja jooksul oma missiooni, et saada terviklikuks õppeasutuseks. Winthrop asus ülikooli määrama 1992. aastal. Tutvuge vasakpoolsete linkidega, et saada rohkem teavet Winthropi rikkaliku ajaloo, selle märkimisväärsete traditsioonide ja muu kohta.

Asukohad

  • Rock Hill

    Oakland Avenue,701, 29730, Rock Hill

    Küsimused