Keystone logo
University of the Witwatersrand

University of the Witwatersrand

University of the Witwatersrand

Sissejuhatus

Mõistmine on strateegiliselt asub Johannesburg, maailmatasemel linn ja majanduslik keskus Lõuna-Aafrika, lugematuid võimalusi üliõpilastele ja töötajatele suhelda ja praegune lahendusi, mis aitavad meie riigi teadmistebaasi ja ehitada oma tulevikku. Witsi oma 95-aastase ajaloo rohkem kui 160 000 lõpetajaga on teinud ja jätkab kaubamärgi väljaandmist nii riigisiseselt kui rahvusvaheliselt. Mõistmine on paigutatud 24. poolt Times Higher Education edetabel seas maailma top 100 ülikoolid millest Fortune 500 CEO lõpetanud.

Tundmaõppimine Wits

Mõistmine Ülikool on keskus kõrghariduse ja teaduse kõrgeima kvaliteediga. Oma pika ajaloo ja maine on ehitatud edendada vabadust küsitlus ning teadmiste ja tõde. Ta jätkab, et parandada oma positsiooni juhtiva teadusmahukate ülikooli Lõuna-Aafrikas.

Mõistmine Täna

Mõistmine, üks Aafrika premier teadusülikoolide püüab olla uuenduslik, kus piirid teada lükatakse ja kus keskendutakse säilitada ülemaailmselt konkurentsivõimeline standardid tipptasemel õppimine, õpetamine ja teadustöö.

Study Wits

Õpilased valivad õppida Mõistmine, sest see on rahvusvaheliselt tunnustatud teadusmahukate ülikooli. Mõistmine on kõrgelt kvalifitseeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud. Asub Johannesburg, majanduslik keskus Aafrikas Mõistmine pakub laia valikut kraadi programmid koos professionaalse kraadi on rahvusvaheliselt tunnustatud. Mõistmine pakub õpilastele sotsiaalne elavdada ka kultuurilist mitmekesisust.

aspirantuur

Vaadates, et suurendada oma karjääri? Vajad konkurentsieelis? Liitu Mõistmine, kus pakume intellektuaalselt stimuleeriv uurimisvaldkonnad kraadiõppe tasemel, väga hea järelevalve ja teadustöö toetuseks, samuti rahastamise teenekas üliõpilased ja need, rahaline vajadus.

Asukohad

  • Johannesburg

    1 Jan Smuts Avenue Braamfontein

    Küsimused