Keystone logo
Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Sissejuhatus

WPI ärikool: inseneridele, teadlastele ja muutuste tegijatele

WPI Business School on STEM-keskne kool, mis ühendab äri- ja tehnoloogiamaailmu, et arendada kohanemisvõimelisi juhte, kes mõjutavad maailma. Oleme ärikool inseneridele, teadlastele ja muutuste tegijatele.

WPI: globaalse hariduse juht

WPI asutati 1865. aastal, et luua ja edastada uusimaid teadus- ja tehnikaalaseid teadmisi viisil, mis on ühiskonnale kõige kasulikum. Tänapäeval hoiab WPI kindlalt oma asutamismissiooni pakkuda haridust, mis tasakaalustab teooria ja praktika. Meie vilistlaste hulgas on selliste tehnoloogiate leiutajad nagu vedelkütusel töötavad raketid, roostevaba teras ja Siri.

Ülikooli õppekavas on paindlik, range programm, mis on projektipõhine ja globaalselt kaasatud ning mille eesmärk on kvaliteetsed kogemused ja positiivne mõju kogukondadele, kellega see partner on. WPI õppejõud töötavad õpilastega interdistsiplinaarsete uuringute alal, otsides lahendusi olulistele ja sotsiaalselt olulistele probleemidele nii ülikoolilinnakus kui ka enam kui 50 projektikeskuses kogu Ameerikas, Aafrikas, Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas ning Euroopas.

WPI missioon

WPI muudab elusid, muudab teadmised tegudeks, et astuda vastu globaalsetele väljakutsetele, ja muudab STEM-i revolutsiooniliseks omanäolise ja kaasava hariduse, projektide ja uurimistöö kaudu.

Meie väärtused

Austus: kohtleme teisi alati väärikalt. Me võtame omaks teadmised, sealhulgas nii hariduse kui ka kogemuse kaudu teenitud teadmised. Ülemaailmsete kodanikena austame oma looduskeskkonda ja tunnistame meie kõigi vastutust oma planeedi säästvate majandamistavade väljatöötamisel ja levitamisel. Oleme pühendunud töökoha ja ülikoolilinnaku rajamisele, kus kõik saavad oma panuse anda, kus kõiki hääli väärtustatakse ning kus me hoolime ja suhtleme hoolikalt ja professionaalselt.

Kogukond: töötame ühise visiooni ja eesmärgi alusel, et murda tõkked oma missiooni edendamisel. Kasutame võimalusi teha koostööd valdkondade, tausta ja organisatsioonide vahel, et leida paremaid lahendusi globaalsetele ja kohalikele väljakutsetele. Kasutame erinevaid vaatenurki, et ülikool kõrgemale tõusta. Me võtame omaks tõelise partnerluse vaimu, et edendada oma ühist missiooni, otsides aktiivselt partnereid nii ülikoolilinnakus kui ka mujal, kui kohustume oma mõju suurendama.

Kaasamine: otsime ülikoolilinnakut, kus kõik tunnevad ühtekuuluvustunnet ja kõik saavad areneda. Austame oma kogukonna iga liikme erinevusi ja keerulist identiteeti. Oleme julged oma jõupingutustes, et vähendada vähemusgruppide edu saavutamise süsteemseid takistusi. Edendame ja toetame mitmekesisust, töötades samal ajal aktiivselt omakapitali edendamise nimel meie ülikoolilinnakus ja mujal.

Innovatsioon: kohustume looma väärtust kõiges, mida teeme. Läheneme väljakutsetele loovuse ja vastupidavusega, et teha muutusi seal, kus seda vaja on. Me tegutseme maailma paremaks muutmisel katalüsaatoritena. Me võtame omaks ja tähistame õppimist kõigi jaoks. Me tegutseme eetiliselt, teadvustades, kuidas innovatsioon mõjutab erinevaid elanikkondi, luues õpikeskkondi, mis peegeldavad kogemuste, vaatenurkade ja identiteetide laia mitmekesisust.

Saavutus: oleme tahtlikult loonud suurepäraseid kogemusi ja tulemusi kõigile õpilastele, võttes samal ajal arvesse tasakaalu ja heaolu tähtsust. Oleme tulemustele keskendunud ja oleme pühendunud oma tööga positiivsete sotsiaalsete muutuste loomisele. Me lahendame maailma suuri probleeme uuenduslike lahendustega, mis on sündinud erinevatest vaatenurkadest. Tunnustame ja tähistame õnnestumisi ning õpime uhkusega ebaõnnestumistest.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Worcester

    Institute Road,100, 01609, Worcester

    Küsimused