Keystone logo
Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Wrexham Glyndwr University

Sissejuhatus

Meist

Wrexhami Glyndŵri ülikool algas 2008. aastal, nii et me oleme endiselt üks nooremaid ülikoole Ühendkuningriigis. See on elav, sõbralik koht, kus iga õpilase õppimisele ja tulevikule antakse isiklikku tähelepanu.

Meie inspiratsioon

Meie nimi on pärit Walesi teadlasest ja kangelastest Owain Glyndŵrist ning meie eesmärk on meisterdada samu filosoofiaid kui tema.

Oleme uhked, et nimetame oma ülikooli pärast seda, kui mees, kes armastas õppimist, armastas oma riiki, võttis vastu rahvusvahelise väljavaate ja näitas pidevalt inspireerivat ja ettevõtlikku lähenemist elule.

Tema vaim on Wrexhami Glyndŵri ülikooli keskmes, kus me olime julged, ettevõtlikud ja avatud kõigile, mida me teeme.

Oleme juba alates 1887. aastast pakkunud haridust meie peamises Wrexhami ülikoolis, kui me olime tuntud kui Wrexhami teadus- ja kunstikool. Esmakordselt hakkasime kraadi pakkuma 1924. aastal, kuid sellest ajast oleme jõudnud kaugele.

Meie ühendused

Täna on tööstusharu juhitud kursused meie pakkumise keskmes. Oleme uhked oma sidemete üle juhtivate kohalike ja piirkondlike tööandjatega, nagu Airbus, Kellogg's, JCB ja BBC. Nende teadmised ja ekspertteadmised suunatakse tagasi meie kursustesse, tagades, et meie õpilastele pakutakse oma tulevase karjääri jaoks ainult kõige asjakohasemaid oskusi.

Meie kogukond

Oleme väga uhked võimaluste üle, mida pakume neile, kes ei ole traditsioonilised, kõrghariduse omandamiseks. Üle poole meie õpilastest õpib osalise tööajaga ja me oleme üks Suurbritannia juhtivaid ülikoole, et toetada ülikooli kaudu madalama sotsiaalmajandusliku taustaga üliõpilasi tänu meie terviklikule laienemisprogrammile kohalikus kogukonnas. Ülikool on ka esimene kõrgharidusasutus Põhja-Walesis, et saada Stonewalli mitmekesisuse meistriks.

Meie missioon

Meie missioon on töötada partnerluses, et inspireerida ja õpetada oma õpilasi ning võimaldada sotsiaalset ja majanduslikku edu.

Meie nägemus

Visioon hõlmab seitset kohustust, mis on kaasatud visiooni ja strateegia 2025 põhiosasse ning mida toetavad mitmed meetmed.

Meie tegevus ...

põhineb meie väärtustel:

 • Õppetöös pakume õpilastele, töötajatele ja kogukonnale kõrghariduse väärtust propageerivalt. See on põhjendatud pühendumisega olla kaasav ja õiglane, kuidas meie teenuseid pakkuda
 • Meie õppijate ja töötajate ning piirkonna toetamine, aidates kõigil usaldust saavutada ja oma potentsiaali saavutada. See tähendab partnerluse keskendumist väärtuse lisamiseks ja mõistmise jagamiseks - me töötame paremini ja tõhusamalt koos, olgu see siis üliõpilaste, töötajate, tööstuse või teiste sidusrühmadega.
 • Uuenduslikud akadeemilise pakkumise ja professionaalsete teenuste osutamisel ja juhtimisel ning meie suhetes koostöö- ja reguleerivate partneritega. See võimaldab meie kultuuril, struktuuril, poliitikal ja inimestel juhtida tipptaset, vastata vajadusele ja saavutada seda, mida me saavutasime.
 • Ambitsioonikas selles, mida me püüame pakkuda oma õpilastele, töötajatele ja partneritele ning kuidas me seda teeme, tunnistades, et õppimisele ja teadmistele ei ole piiranguid. See tähendab uuenduslikku, ettevõtlikku ja paindlikku lähenemist; innukust uurida uusi ideid.

On rakendatud fookus

Tipptaseme juhtimine tööandja ja tööstusharu juhitud kursuste portfelli kaudu, et pakkuda karjäärile vastavaid spetsialiste, et toetada ja rahuldada piirkondliku, riikliku ja rahvusvahelise majanduse vajadusi.

Paigutab õpilased meie tegevuse keskmesse

Elav, sõbralik ja toetav kogukond, mis keskendub iga inimese inspireerimisele isiklike juhendajate kaudu, et toetada ja rahuldada individuaalseid vajadusi oma potentsiaali saavutamisel akadeemilise tipptaseme kaudu.

Kuidas me töötame

 • Me kaasame ja kuulame õpilasi kõiges, mida me teeme
 • Me ehitame vastastikku kasulikke partnerlusi
 • Pakume seda, mida lubame
 • Hoiame protsessid lihtsaks ja tõhusaks
 • Me ootame ja tegutseme
 • Me suhtleme avalikult ja regulaarselt

Asukohad

 • Wrexham

  Wrexham Glyndwr University, Mold Road, LL11 2AW, Wrexham

Küsimused