Keystone logo
© Eric Masi
Wright Graduate University

Wright Graduate University

Wright Graduate University

Sissejuhatus

Ettevõttes Wright Graduate University ei tähenda isikupärastatud õpe ainult väikeklasse: te kogete integreeritud lähenemisviisi haridusele, mis võimaldab teil oma õpinguid rakendada kõige pakilisemate väljakutsete lahendamisel, teenides oma elu ja ärijuhtimisel krediiti.

Usume, et pragmaatiline haridus on väärtuslikum kui prestiižne – ja hiljutised uuringud kinnitavad seda. Kui kavatsete investeerida kraadi või tunnistusse, peaks see volikirja teenimiseks tegema rohkem kui märkima ruudu. See peaks käsitlema oskusi, mis eristavad keskmisi ja tähtede sooritajaid ning lühiajalisi edusamme ja jätkusuutlikke tulemusi.

Wrightis kogete õpitut, saate juhendamist metoodikate rakendamiseks enda arengus, muutes teid autentseks teejuhiks neile, keda juhite ja juhendate. Wrighti lähenemine annab teile teostatavad, hammustavad igapäevased väljakutsed, mida saate rakendada kõikjal oma karjääris ja elus.

Wrighti õppejõud on õpetlased-praktikud – ettevõtete omanikud, konsultandid, ettevõtjad ja treenerid –, kes on oma kolmekümneaastase uurimistöö ja juhtide arendamise praktikast kõrgete tulemustega kokku toonud kõige tõhusamad õppemetoodikad.

Iga programm sisaldab ümberkujundava juhtimise põhiõppekava, mis annab teile praktilisi kogemusi isikliku juhtimise (eneseteadvustamine ja arendamine), üks-ühele juhtimise (coaching) ning grupi juhendamise ja koolituse kohta alates teie programmi esimesest päevast.

See transdistsiplinaarne lähenemine sukeldub sügavale nii uutesse kui ka ajaloolistesse uuringutesse äri, filosoofia, psühholoogia, haridusmetoodika ja neuroteaduse vallas, andes teile vahendid, et mõista, mis inimesi üldiselt juhib ja motiveerib.

Kui olete valmis esitama endale väljakutse, avastamaks oma elus ja karjääris iga päev uusi mõtlemis- ja tegutsemisviise, et kasutada oma karjääri, suhete ning teile kõige olulisemate unistuste ja eesmärkide potentsiaali, on Wright Graduate University õige haridus teile.

Meist

Wright Graduate University asutati 2006. aastal Dr. Bob Wright, Judith Wright ja Michael Zwell, et pakkuda magistrikraadi esilekerkivates juhtimise ja juhendamise valdkondades. See kõrgharidusinstituut pakub tulevastele juhtidele ja juhtidele tööriistu juhtimisoskuste arendamiseks, et julgustada, toetada, motiveerida ja inspireerida oma töötajaid ja kolleege, luues positiivseid muutusi ja edu organisatsioonides ja ettevõtetes.

Wright Graduate University (WGU) on pühendunud kõrgeimatele akadeemilise tipptaseme ja väärtuste standarditele, kus õpilaste kogemused on positiivsed, isikupärastatud ja toetavad. Kuna WGU pakub juurdepääsu laiale hulgale programmidele ja tundidele, oleme teeninud tipptaseme, avastamise ja teadmiste maine. WGU lai valik õpetlaste-praktikute programmide klasse on tuntud selle poolest, et keskendub täiskasvanud õpilaste ainulaadsetele haridus- ja ametialase arengu vajadustele. Töötavad täiskasvanud üle kogu riigi saavutavad oma akadeemilised eesmärgid, tasakaalustades samal ajal täistööajaga töö, pere ja kogukonna kohustusi. Lõpetajad võivad rakendada oma haridust oma töökohtadel ja kutsealadel, kui nad õpivad WGU uuenduslikus virtuaaltehnoloogia süsteemis.

WGU on uhke selle üle, et teeb kõrg- ja erialase hariduse kõigile kättesaadavaks ning pakub hulgaliselt uuenduslikke, mitmekesiseid ja rangeid kursuste pakkumisi, mis esitavad väljakutse, inspireerivad ja motiveerivad õpilasi saavutama oma uue alguse, kõrghariduse ja isegi uue eesmärgi eesmärke. karjäär. Wright Graduate University on positiivne samm õiges suunas. Kõigi WGU kursuste pakkumiste ja sertifikaatide ühine joon on "Haridus, nagu see olema peab."

Sisseastumised

Asukohad

  • Elkhorn

    County Highway H,7698, 53121, Elkhorn

Küsimused