Keystone logo
Wright Graduate University Magister ümberkujundavas juhtimises ja juhendamises
Wright Graduate University

Magister ümberkujundavas juhtimises ja juhendamises

Elkhorn, Ameerika Ühendriigid

21 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 46 838 *

Ülikoolilinnakus

* kogumaksumus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Inimpotentsiaali realiseerimisel Wright Graduate University küsivad inimesed sageli, miks meie programmid ühendavad juhtimise ja juhendamise . Kas saab olla üks ilma teiseta? Muidugi võib olla; aga me väidame, et edukaks juhiks saamiseks peate olema suurepärane treener.

Kavandasime ümberkujundava juhtimise ja juhendamise magistriõppe asukohas Wright Graduate University teistsugusele juhile ja juhendajale.

Mis siis, kui saaksid…

 • Areneda muutuste agentiks, hõlbustades nende esilekerkimist, keda juhite ja juhendate?
 • Hõlbustada klientide sotsiaalset-emotsionaalset intelligentsust, eneseväljendust, eesmärkide saavutamist ja isiklikku esilekerkimist?
 • Teenige krediiti, kui katsetate, harjutate ja rakendate õpitut päevast päeva ja hetke haaval?

Kogege haridust, mis annab teile tänapäeva turu nõudmistele vastavad juhtimisoskused ja inimlikud oskused , mis annavad teile tõelise juhi.

Sulle rakendatud õppekava

Alates esimesest päevast suunate oma õppimist enda kõige pakilisemate väljakutsete poole . Kuidas? Wright Graduate University õppejõud on kulutanud 30 aastat rakendusliku haridusvormi täiustamiseks.

Isiklikult rakendatavas õppekavas, mida me nimetame performatiivseks hariduseks, võtate vastu igapäevaseid juhtimis- ja juhendamisalaseid väljakutseid, mida saate rakendada kõikjal, mis tahes karjääri- ja eluteel, alates esimesest päevast. Samuti harjutate gruppide juhtimise kriitilisi juhendamisoskusi, rakendades õpitut kohe.

Haridus teie viisil: veebis, ülikoolilinnakus või mõlemad

Mõnikord võite oma haridustee jooksul soovida isiklikku kogukonda ja mõnikord soovite õppida oma ruumis. Seetõttu investeerisime tehnoloogiasse, et luua kõigis programmides oma õpilastele sujuv hübriidõppekogemus. Saate valida, kas soovite õppida täielikult veebis või kohtuda oma rühma ja õppejõududega isiklikult.

Kogege vabadust kohandada oma õppekava oma eluga, selle asemel, et õppekavaga kohaneda.

Õppige tehes

Sa ei õpiks muusikariista ega spordiala selle kohta lugedes – sa mängiksid. Sama kehtib ka juhtimise ja juhendamise kohta: õpid tehes .

On tõenäoline, et kui mõtled magistriõppele, siis tegeled juba mõnes osas juhtimisega – juhendad, mõõdad, planeerid, jälgid, hoiad teisi tulemuste eest vastutama jne.

Kujutage ette programmi, kus teenite tunnustust selle eest, et rakendate oma õpinguid teadlikult juba praegu tehtavatele tegevustele, mitte väljamõeldud rühmatööle, kaugetele juhtumiuuringutele või millegi muule peale, mis mõjutab otseselt teie elu ja äri seal, kus te praegu olete.

Meie õppejõud on mängijatreenerid, kes annavad teile tagasisidet vaatenurgast, mida nad ise mänguväljakul on lihvinud.

Saa paljude ametite meistriks

Unustage mõte, et kõigi ametite tungraud pole mitte ühegi meister. Tänapäeva töökoht nõuab, et sa pidevalt õpiksid, kasvaksid ja kohaneksid pidevalt muutuva keskkonnaga

Seetõttu kasutame transdistsiplinaarset lähenemist – sukeldume sügavale juhtimisse, juhendamisse, filosoofiasse, psühholoogiasse, haridusmetoodikasse ja neuroteadusesse, et arendada juhte, kes võidavad nende inimeste südamed ja mõtted, keda nad juhivad.

Sisseastumised

Programmi tulemus

Õppekava

Stipendiumid ja rahastamine

Õpilaste iseloomustused

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MA ümberkujundavas juhtimises ja vaimsuses
  • Ottawa, Kanada
 • Magister suhtlemises ja juhtimises
  • Greenville, Ameerika Ühendriigid
 • Magister infosüsteemide juhtimises
  • Garden Grove, Ameerika Ühendriigid