Keystone logo
© WSB University
WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

WSB University - Akademia WSB

Sissejuhatus

WSB Ülikool ei sea mitte ainult haridusstandardeid Poola turul, vaid on ka tugevdanud oma positsiooni välisturgudel, saades tugevaks institutsionaalseks partneriks hariduse ja teaduse valdkonnas. Seda kinnitab kõrge ülikooli 2. koht rahvusvahelistumise edetabelis Poolas. WSB ülikool on olnud ja on endiselt Poola eraülikoolide esirinnas juba aastaid. Võimalus osa õpingutest läbi viia välismaal, välispraktika, programmid, mis võimaldavad saada korraga kahte diplomit – Poola ja välismaised, osalemine paljudes rahvusvahelistes projektides, on vaid osa paljudest võimalustest, mida oma üliõpilastele pakume.

Tänapäeval on WSB ülikool üks Poola ülikoole, mida väliskandidaadid kõige sagedamini valivad. Meie ülikoolilinnakutes õpib ligi 2000 välisüliõpilast 60 riigist üle maailma. WSB ülikool pakub bakalaureuse-, magistri-, doktori- ja magistriõppe programme. Valida saab 15 õppesuuna ja üle 130 eriala vahel. Meie hariduspakkumine on koostatud kaasaegse tööturu nõudmistele vastavaks, et meie lõpetajad muutuksid tööturul konkurentsivõimeliseks ja saaksid võimaluse teha edukat karjääri. Kaasaegse teaduspõhise ülikoolina on WSB ülikool kaasatud erinevatesse teadusvõrgustikesse ja rahvusvaheliselt akrediteeritud Majandusteaduste Edendamise ja Akrediteerimise Fondi EPOQUS poolt; rahvusvaheline CEEMAN IQA akrediteering (6 aastaks CEEMAN - International Association for Management Development in Dynamic Societies poolt); Tehnikaülikoolide akrediteerimiskomisjoni (KAUT) poolt ülikoolile 5 aastaks antud EUR-ACE® märgis; ja on saanud positiivselt auhinna The HR Excellence in Research Award.

Ülikooli omadused

  Sisseastumised

  Edetabelid

  WSB ülikool 3. koht Poolas

  Mainekas ülikoolide edetabelis Perspektywy 2021 saavutas WSB ülikool Poolas 3. koha (6. positsioonilt 3. positsioonile võrreldes eelmise aastaga) ja on ainus mitteavalik ülikool väljaspool Varssavit, mis on nii kõrgel kohal. 2021. aasta akadeemiliste ülikoolide edetabelis oli WSB ülikool Poolas 35. kohal (eelmise aastaga võrreldes 42. kohalt 35. kohale) kõigi doktorikraadi andmise õigust omavate avalik-õiguslike ja eraülikoolide seas.

  Hinnatud on konkreetsed õppesuunad: Riiklik julgeolek - 4. koht, Arvutiteadus - 5. koht, Juhtimine - 12. koht, Pedagoogika - 13. koht, Transport - 18. koht ja Füsioteraapia - 24. koht. See on suurepärane tunnustus WSB ülikoolile ja kõigi selle töötajate, üliõpilaste ja lõpetajate edule.

  Akadeemiliste ülikoolide edetabel sisaldab 27 näitajat, mis on rühmitatud seitsme kriteeriumi järgi: Prestiiž, Vilistlased tööturul, Teaduslik potentsiaal, Teaduse tõhusus, Teaduslik potentsiaal, Innovatsioon ja Rahvusvahelistumine. See teeb sellest ühe ulatuslikuma ja läbipaistvama haridustaseme edetabeli.

  Finaalgala toimus 22. juunil 2021 Varssavi olümpiakeskuses. Gala raames anti üle parimate ülikoolide rektori diplomid. WSB ülikooli diplomi võttis vastu rektor - doc. Prof Zdzisława Dacko-Pikiewicz, PhD.

  Perspektywy ülikoolide edetabel 2021 hõlmab enamikku Poola ülikoole. Selle ülikoolide ja konkreetsete õppevaldkondade klassifitseerimise metoodika muudab selle oluliseks teabeallikaks õppekandidaatidele. Edetabelikomisjon arvestab ülikooli hindamisel akadeemilise kogukonna häält ja muudab selle näitajaid.

  Asukohad

  • Dabrowa Gornicza

   ul. Cieplaka 1C, 41-300, Dabrowa Gornicza

   Küsimused