Keystone logo
WU - Vienna University of Economics and Business

WU - Vienna University of Economics and Business

WU - Vienna University of Economics and Business

Sissejuhatus

WU kohta

WU on tuntud avalik äri- ja majandusülikool Viinis, Austrias. WU-l on rahvusvaheline vaade ja ta tegutseb aktiivselt oma sotsiaalse vastutuse täitmisel homsetele juhtidele mõeldud haridusasutusena.

Mis eristab WU

Kui otsustate õppida WU-s, ei saa te mitte ainult akadeemiliselt põhjalikku haridust, vaid ka kvalifikatsiooni ja ettevalmistust, mida vajate vastutuse võtmiseks ettevõtluses ja ühiskonnas. WU üliõpilased omandavad mitmekesise oskuste kogumi, mida nad vajavad meie aja majanduslike, sotsiaalsete, juriidiliste ja ökoloogiliste väljakutsetega toimetulemiseks.

3 akrediteeringut: EQUIS, AACSB ja AMBA

Vähem kui 1% kogu maailma ülikoolidest võib taotleda kolme enim tunnustatud akrediteerimisagentuuri EQUIS, AACSB ja AMBA kolmekordset akrediteerimist. WU on üks kuuest saksakeelses maailmas asuvast ülikoolist, mis kuulub sellesse eksklusiivsesse koolide rühma.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Financial Timesi Euroopa ärikooli edetabel 2020

Hiljutises Financial Timesi Euroopa ärikoolide edetabelis platseerus WU tänavu järjestatud 90 juhtiva Euroopa ärikooli seas 34. kohale. WU on eelmise aastaga võrreldes 7 kohta tõusnud, saades selle edetabelisse kuulumisest ühe oma parima tulemuse.

Suurepärane uurimistöö ja teadusuuringutega juhitud õpetamine

WU on koduks teadlastele, kes kuuluvad oma eriala parimate hulka. Meie tudengid saavad kasu ka WU teadustegevusest, sest WU-s õpetatavad kursused tuginevad uusimatele uurimistulemustele, tagamaks, et teadmised ja oskused, mida WU oma õpilastele õpetab, on tipptasemel ja ajakohased.

WU võtab omaks innovatsiooni

Innovatsioonil on WU-s pikaajaline traditsioon. WU on ülikool, mis mitte ainult ei teadvusta praeguseid suundumusi, vaid võtab need ka omaks varakult. WU viimaste uuenduste hulka kuulub krüptoökonoomika teadusinstituudi loomine. See uus uurimisvaldkond keskendub blockchain-tehnoloogiatele, digitaliseerimisele ja Interneti tulevikule.

100 riiki: rahvusvaheline keskkond

Viin meelitab väga rahvusvahelist üliõpilaskonda ja WU-s elab 23 000 üliõpilast enam kui 100 riigist. WU kiitleb ka väga rahvusvahelise teaduskonnaga. Üliõpilasena saate kasu põhjalikest kogemustest, mille meie õpetajad on omandanud mainekates ülikoolides üle kogu maailma. Kõik see aitab kaasa ülimalt rahvusvahelisele keskkonnale, mida WU pakub.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

250 partnerülikooli: ülemaailmne võrgustik

Kas olete huvitatud veeta semester välismaal näiteks Londonis või Shanghais? WU võrgustik, mis koosneb umbes 240 partnerülikoolist kogu maailmas, pakub meie bakalaureuseõppe üliõpilastele vahetusvõimalusi Euroopa tuntuimates ülikoolides, näiteks Kopenhaageni ärikoolis või Bocconi ülikoolis, aga ka Aasia, Austraalia ning Põhja- ja Lõuna-Ameerika kõrgetasemelistes koolides.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Karjääritoetus

WU ZBP karjäärikeskus pakub õpilastele nõustamis- ja tugiteenuseid, et aidata neil leida atraktiivseid töökohti ja toetada nende karjääriarengut juba enne kooli lõpetamist. Igal aastal avaldab karjäärikeskus üle 2000 töökuulutuse. See on usaldusväärne kontaktpunkt, mis aitab teid teie unistuste karjääri esimesel astmel. WU ettevõtluskeskuse asutamisega on WU pööranud hiljuti erilist tähelepanu alustavatele ettevõtjatele ja ettevõtjatele pakutavatele atraktiivsetele karjäärivõimalustele. Keskuse rajamine näitab selgelt, et WU tunnistab innovatsiooni ja ettevõtlikku mõtlemist tuleviku võtmeoskustena. WU ettevõtluskeskus on ülikooli keskus kõigile tudengitele, kes on huvitatud oma ettevõtte loomisest.

Pikaajaline ühendus

Vilistlased on WU kogukonna oluline osa. Kogu maailmas tegutsevate jaoturitega rahvusvahelise võrgustiku kaudu toimuvad võrgustikuüritused, paneeldiskussioonid ja otseliin oma alma materjaliks - vilistlased hoiavad WU-ga kogu elu ühendust.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Asukoht

Aastaid on Viin kuulunud rahvusvahelise konsultatsioonifirma Mercer väljaantud "elukvaliteedi" edetabelis esikohale. Eelmisel aastal oli Viin ka edetabeli "Parimad linnad alustavatele ettevõtetele" number 1 ja sel aastal on ta tipus edetabeli "Maailma kümme rohelisimat linna" seas. Campus WU asub Viini südames, otse Prateri pargi kõrval, 6 km² suuruses rohelises oaasis keset linna. Campus WU-s on moodne arhitektuur, palju kommunikatiivseid valdkondi ideede vahetamiseks ja mitmesugused söögikohad. Ainulaadsed värvikad ülikoolilinnakute territooriumid on peaaegu väike linn iseendale. Nende eeliste abil juhib WU palju tähelepanu rahvusvaheliselt.

Panoramic view of the Campus WU

Statistika

100 riiki: rahvusvaheline keskkond

Viin meelitab väga rahvusvahelist üliõpilaskonda ja WU on koduks 23 000 üliõpilasele enam kui 100 riigist. WU-l on ka väga rahvusvaheline õppejõud. Üliõpilasena saate kasu igakülgsetest kogemustest, mida meie õpetajad on omandanud mainekates ülikoolides üle kogu maailma. Kõik see aitab kaasa väga rahvusvahelisele keskkonnale, mida WU pakub.

250 partnerülikooli: ülemaailmne võrgustik

Kas olete huvitatud semestri veetmisest välismaal, näiteks Londonis või Shanghais? WU umbes 240 partnerülikoolist koosnev võrgustik üle maailma pakub meie bakalaureuseõppe üliõpilastele vahetusvõimalusi Euroopa tuntuimates ülikoolides, nagu Copenhagen Business School või Bocconi ülikool, aga ka kõrgetasemelistes koolides Aasias, Austraalias ning Põhja- ja Lõuna-Ameerikas.

  Ülikooli omadused

  Karjääri tugi

  WU ZBP karjäärikeskus pakub üliõpilastele nõustamis- ja tugiteenuseid, et aidata neil leida atraktiivset tööd ja toetada nende karjääri arengut juba enne kooli lõpetamist. Igal aastal postitab karjäärikeskus üle 2000 töökuulutuse. See toimib usaldusväärse kontaktpunktina, mis aitab teil teha esimest sammu oma unistuste karjääri suunas. WU Ettevõtluskeskuse loomisega on WU viimasel ajal pööranud erilist rõhku idufirmadele ja ettevõtjatele pakutavatele atraktiivsetele karjäärivõimalustele. Keskuse loomine näitab selgelt, et WU tunnustab innovatsiooni ja ettevõtlikku mõtlemist tuleviku võtmeoskustena. WU ettevõtluskeskus on ülikooli keskus kõigile üliõpilastele, kes on huvitatud oma ettevõtte loomisest.

  Pikaajaline ühendus

  Vilistlased on WU kogukonna oluline osa. Rahvusvahelise võrgustiku kaudu, millel on sõlmpunktid üle maailma, võrgustike loomise ürituste, paneeldiskussioonide ja otseliini kaudu teie alma mater’i – vilistlased hoiavad WU-ga ühendust kogu elu.

  Asukoht

  Viin on aastaid kuulunud rahvusvahelise konsultatsioonifirma Merceri väljaantud elukvaliteedi edetabelis esikohale. Viin oli eelmisel aastal ka "Best Cities for Startups" edetabelis esikohal ning tänavu on ta olnud "Maailma 10 roheliseima linna" edetabelis. Campus WU asub Viini südames, Prateri pargi kõrval, mis on 6 km² suurune roheline oaas keset linna. Campus WU uhkuseks on kaasaegne arhitektuur, palju suhtlemisalasid ideede vahetamiseks ja mitmesuguseid väljas söömise kohti. Ainulaadne värvikas ülikoolilinnak on peaaegu omaette väike linn. Nende eelistega tõmbab WU rahvusvaheliselt palju tähelepanu.

   Edetabelid

   Financial Timesi Euroopa ärikoolide 2022. aasta edetabel

   Viimases Financial Timesi Euroopa ärikoolide edetabelis saavutas WU tänavu 95 juhtiva Euroopa ärikooli seas 43. koha.

   Akrediteeringud

   EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

   Programmi vastuvõtutingimused

   Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

   Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

   Asukohad

   • Vienna

    WU Wirtschaftsuniversität Wien Vienna University of Economics and Business

   Küsimused