Keystone logo
Wuhan University of Technology Matemaatika magister
Wuhan University of Technology

Matemaatika magister

Wuhan, Hiina

3 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Sep 2024

CNY 30 000 / per year

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Eesmärk

See programm on mõeldud õpilaste kasvatamiseks, tugeva matemaatilise teooria ja tugeva võimekusega infotöötluseks, teaduslikuks ja tehniliseks andmetöötluseks, tarkvara arendamiseks reaalsetes rakendustes. Nõuded hõlmavad järgmist:

 1. Meisterdada põhilist teaduslikku teooriat ja süsteemset spetsialiseeritud teadmisi matemaatikast, mõista selle suurema arengu suunda, võõrkeelt võõrkeelt, oskab lugeda selle suure kirjandust, kasvatada võimet iseseisvalt matemaatilistes uuringutes osaleda ja praktilisi probleeme lahendada.
 2. Omada innovatsiooni vaimu, otsides tõsiasju faktidest, üllaseaduse eetikast ja sõltumatust teaduslikus uurimistöös ja tehnilises arengus. Pärast kooli lõpetamist on võimalik õpetada, uurida ja arendada ülikoolides, teadusasutustes ja kõrgtehnoloogilistes ettevõtetes.
 3. Aktiivselt osaleda kehalises tegevuses ja ühiskondlikus tegevuses ning neil on hea psühholoogiline kvaliteet ja tervislik keha.

Pearoad

Esimene võõrkeel (hiina), sissejuhatus Hiinasse, funktsionaalne analüüs, täiustatud numbriline analüüs, optimeerimise teooria, stohhastiline matemaatiline sihtasutus.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Magistriõpe arvuti- ja matemaatikateadustes
  • Las Vegas, Ameerika Ühendriigid
 • Andmeteaduse magister
  • Tlaquepaque, Mehhiko
 • Magistrikraad matemaatikas
  • Verona, Itaalia