Keystone logo
Wenzhou University

Wenzhou University

Wenzhou University

Sissejuhatus

Wenzhou University (WZU) on dünaamiline ja terviklik piirkondlik ülikooli kasvab koos reformi ja avamine hoogu Hiinas. See auastmed top 10% kõikide kõrgkoolide Hiinas ja auastmed 10. Zhejiangi provintsis. Ülikooli loodi 1933 annetuse hr Huang Suchu, tuntud tööstur Wenzhou. Kuus teiste koolide liideti oma ajaloo moodustada käesoleva Wenzhou University, mis kujutab endast rikkalikku kultuurilist atmosfääri ja trahvi haridus- traditsioon. Ülikool on üks esimesi partii riigi poolt heakskiidetud Hiina keel ja kultuur Haridus Base; see on määratud Hiina haridusministeerium (MOE) aktsepteerima Hiina valitsuse stipendium üliõpilastele; see on ka volitatud vastu võtma Hiinlaste õppijate ja Hong Kong, Macau ja Taiwani. Peale Hiina valitsuse stipendium, rahvusvahelise taotlejad saavad taotleda ka Konfutsiuse Instituut stipendium, Zhejiang Provincial valitsuse stipendium, ja Wenzhou Ülikooli stipendium International Students.

Põhjalik Ülikool

Tema akadeemilised programmid hõlmavad 9 distsipliini valdkondades, sealhulgas kirjandus, teadus, tehnika, õiguse, hariduse, majanduse, ajaloo, juhtimise ja kunsti. See pakub 45 kraadiõppe programme ja 55 bakalaureuseõppe programmidele. See on peaaegu 30.000 tudengit, 1000 magistrandi, 300 välisüliõpilased ja ligi 13.000 osalise tööajaga üliõpilased igal aastal täiendõppe.

Avatud Ülikool

Wenzhou Ülikool aktiivselt ellu strateegia haridus- rahvusvahelistumise ja jõuliselt tegeleb erinevate rahvusvaheliste vahetusi ja koostööd. Alates detsembrist 2014 on ülikool asutati teabevahetuse ja koostöö suhted üle 60 ülikoolid ja uurimisasutused umbes 20 riigis ja piirkondades, nagu Ameerika Ühendriigid, Kanada, Suurbritannia, Austraalia, Holland, Jaapan ja Lõuna-Korea. Praegu oleme loonud Hiina ja USA koostööd, juhitud kool Wenzhou-Kean University, China-Taani ühise bakalaureuse programmi International Sales and Marketing Management, Mandri-Hiina ja Taiwani väinaülestes koostöö bakalaureuse programmi Electronic Information Engineering, Konfutsiuse Instituut koos Burapha University, Tai ja Hiina-Tai 3 + 1 bakalaureuseõppe kraadi programmi hiina keel ja kirjandus koos Burapha University (3 aastat Tais ja 4. aasta Hiinas).

Superior asukoht

Wenzhou on kaasaegne ranniku linn soodsalt asub Ida-Hiina meri ja pooleldi up Hiina Mandri rannajoon. Keskel subtroopiline mussoon kliima Wenzhou on Objekte neli omanäolist aastaaega, mõõdukas temperatuur ja meeldiv ilm. See on mugavalt teiste linnade Hiinas, ainult 1 tund, et Shanghai, 2 tundi Peking, Guangzhou või Hong Kong lennukiga. Selle peamine ülikoolilinnakud asuvad Wenzhou on Chashan University Town, mis on ümbritsetud roheliste mägede ja kauni veekogule. Ülikool on ainult pool tundi eemal nii rongijaama ja lennujaama. Kiiresti kasvav eksport ja energiline eraettevõtluses tuua Wenzhou University suurepäraseid võimalusi teha koostööd asutuste ja ettevõtete nii kodu- kui ka välismaal.

Väljapoole suunatud programmid

Ülikoolis on alati väga oluliseks rahvusvaheliste üliõpilaste hariduse ja kõik 55 bakalaureuseõppe programmidele ja 45 kraadiõppe programmid on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele. Arvestades piiratud hiina keele oskus mõne rahvusvahelise taotlejad, WZU spetsiaalselt pakub rahvusvahelistele üliõpilastele 4 inglise õpetas bakalaureuse kraadi programmid Mehhaaniline ehitus, keemia, keemiatehnoloogia, rahvusvahelise majanduse ja kaubanduse; 1 "First Hiina, siis eriala" 2 + 2 režiimi bakalaureuse kraadi programmi rahvusvahelise kaubanduse (Hiina orienteeritud); ja 1 inglise õpetas magistrikraadi programmi keemia. Need eriprogramme suurepäraseid võimalusi rahvusvahelistele üliõpilastele õppida erialaseid teadmisi ja vahepeal, et saada parem arusaam hiina keele, kultuuri, ajaloo ja selle arengut.

Umbes College of Chemistry and Materials Engineering

College of Chemistry and Materials Engineering (CCME) Wenzhou University (WZU) loodi 1958. aastal. CCME on nüüd 110 täistööajaga liiget, sealhulgas 26 professorid ja 35 dotsendid. Enamik meie õppejõud on välismaal õppe- ja teadustöö kogemusi. Kolledž pakub 4 bakalaureuseõppe programmidele (keemia Applied Chemistry, Materials Science and Engineering, Keemiatehnika) ja kapten programm (keemia).

College on saavutanud märkimisväärset edu nii õppe-ja teadustöö. Viimase 5 aasta jooksul, College on omandanud üle RMB 100 miljoni fondi, sealhulgas 64 riikliku tasandi projekte, nagu National Outstanding Youth fondide projekti, National Science and Technology Support projekti kõige "863" projekti, ja NSFC projekte. Samuti oleme omandanud RMB 140 väärt state-of-the-art vahendid, nagu SEM, NMR (500 MHz), HPLC-MS, GC-MS, XRD jne Meie õppejõud on avaldanud arvukalt kõrge kvaliteediga teaduslikud väljaanded, sealhulgas paberid ilmumist Nature, Adv. Mater., JACS, Angew. Chem. Int. Ed., AIChE. J. jne CCME on saanud 65 riigi volitatud patentide ja paljude piirkondlike ja riiklike auhindade teaduse ja tehnoloogia. Vastavalt oluline teaduse indikaator avaldati novembris 2013 CCME kuulub top 1% ülikoolide ja instituutide kogu maailmas. Vastavalt Nature Index Hiina tabelid vabastati detsembris 2014 WZU auastmed 81. seas top 200 Hiina kõrgkoolide kvaliteetse teadus (tellitud kaalutud fraktsioneerival arv, WFC, 2013). Rohkem kui 40 protsenti meie lõpetajad on jätkanud oma õpinguid kõrgema taseme kraadi.

Asukohad

  • Wenzhou

    Level 13, Building A3 No.9 Chegongzhuang Avenue,, , Wenzhou

    Küsimused