Keystone logo
Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Xavier University School of Medicine

Sissejuhatus

Xavier University School of Medicine (XUSOM) asutati aastal 2005 ja on prahitud valitsus Aruba loa Haridus- Aruba. Asub Oranjestad, kapitali Aruba, Kariibi mere meditsiini kooli õpilased on varustatud ohutu ja turvaline õhkkond keskenduda oma õpinguid. Kuna linn Aruba, Oranjestad saab kergesti saavutatud otselende üle kogu maailma.

Meie USA põhinev kursused on õpetanud eristada arstid USAst, kes on pühendunud õpetamisele. Kariibi meditsiinikooli tudeng teaduskonna suhe on 25: 1, mis annab õpilastele individuaalset õpikeskkonna. Kõik laborid ja klassiruumid on nüüdisaegse varustuse, sealhulgas LCD-projektorid, kaardid ja anatoomia muuseumides. Plastifitseeritud inimeste korjuseid kasutatakse õppe- ja lahkamine. Anatoomikumis dissections viiakse läbi Dr. Horacio E. Oduber Hospital, kohalik haigla Aruba.

Paljud kaubanduskeskused, omavalitsustesse ja kiirtoidurestoran asuvad jalutuskäigu kaugusel Kariibi meditsiinikoolis. Lähedal bussijaam võimaldab õpilase lihtsat ligipääsu kõigele, osades saarel.

Campus ise on äsja renoveeritud, kaasaegne rajatis kuulub üle 125.000 ruutmeetrit. Kogu rajatis on keskne õhu konditsioneer ja on varustatud traadita tehnoloogia kogu. Õpilased on tagatud tagatud juurdepääs campus kogu aeg, kui XUSOM on öösel ja nädalavahetusel turvatöötajad kohapeal. Campus hõlmab elavat multikultuurne atmosfäär, kus kõik õpilased tunnevad aktsepteeritud ja mugav.

Asukohad

  • Oranjestad

    Xavier University School of Medicine, Aruba Santa Helenastraat #23 , , Oranjestad

    Küsimused